افزایش ده درصدی رشته های دکتری در دانشگاه علوم پزشکی کاشان

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / دکتریارسال شده در   15 شهریور 1390-06 September 2011بازدید 1952افزایش ده درصدی رشته های دکتری در دانشگاه علوم پزشکی کاشان


معاون آموزشي دانشگاه علوم پزشکي کاشان گفت: در سال تحصيلي جديد در مقطع دكتري (PHD) چند رشته جديد علوم سلولي و مولکولي، علوم اعصاب و تروما (آسيب‌هاي ناشي از تصادفات ) را اضافه کرده‌ايم.

محمود سلامي در گفت‌وگو با خبرنگار صنفي آموزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) - منطقه اصفهان، از افزايش10 درصدي رشته‌هاي کارشناسي در اين دانشگاه خبر داد و افزود: در رشته‌هاي تحصيلات تکميلي و دوره‌هاي تخصصي باليني نيز پذيرش خود را20 درصد افزايش داده‌ايم.

وي با اشاره به ايجاد دانشکده دندانپزشکي و توانبخشي در اين دانشگاه، اظهار کرد: رشته‌هايي چون اورولوژي، کارشناسي ارشد پرستاري سالمندي و تغذيه و تخصص پاتولوژي نيز امسال مصوب شده‌اند.

سلامي آموزش درمانگاهي دندانپزشکي، افزايش فضاي فيزيکي واحدهاي آموزشي، توسعه تجهيزات آموزشي و پژوهشي و همچنين آي تي و طرح ادغام دوره‌هاي آموزش پزشکي را از ديگر برنامه‌هاي آموزشي دانشگاه علوم پزشکي کاشان عنوان و تصريح کرد: طبق تفاهم نامه‌اي با وزارت علوم قرار شده است تعداد مراکز تحقيقاتي و همچنين مقالات سطح isi را افزايش دهيم.

معاون آموزشي دانشگاه علوم پزشکي کاشان از رشد10 درصدي بودجه در بخش هزينه نسبت به سال گذشته خبر داد و افزود: بودجه سال جاري دانشگاه حدود 20 ميليارد تومان است که 5/15 ميليارد آن اعتبارات هزينه‌اي و چهار ميليارد نيز اعتبارات عمراني است.

سلامي با اشاره به فراخوان اين دانشگاه براي جذب هيات علمي در سال جاري و گذشته، گفت: در سال گذشته در رشته‌هاي مختلف اساتيدي را جذب کرده‌ايم و امسال نيز با توجه به افزايش رشته‌ها گروه‌هاي آموزشي موظف به جذب استاد هستند.رشته دکتری دانشگاه علوم پزشکی کاشان

اعلام شرایط ثبت تقاضای وام ویژه دکتری

اعلام آخرین تغییرات رشته های امتحانی آزمون دکتری ۹۶

شرایط پرداخت وام ویژه دکتری/ وام شامل شاغلان نمی‌شود

زمان برگزاری کنکور ۹۶ اعلام شد/ ثبت کنکور دکتری از ۱۶ آذر آغاز شد

تعیین تکلیف شیوه پذیرش دانشجوی دکتری دولتی و آزاد در آبان ماه اعلام میشود

پذیرش دانشجوی دکتری دانشگاه آزاد در کمیسیون آموزش مجلس بررسی شد

فیلم های آموزشی کنکور ارشد و دکتری

اعلام زمان مصاحبه متاخرین آزمون دکتری دانشگاه آزاد

اعلام آخرین تصمیمات ۲ وزارتخانه درباره رشته روانشناسی بالینی

امکان ثبت درخواست غایبان مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد اسلامی فراهم شد

دوره آمادگی کنکور دکتری 96 در خانه مدیریت با دکتر یگانه

10 تا 30 درصد تخفیف زمانی ویژه ثبت نام کلاسهای آمادگی آزمون دکتری- موسسه پژوهش

اعلام نتایج آزمون دکتری گروه پزشکی / آغاز ثبت نام از ۱۷ مهرماه

ثبت نام کلاس های آمادگی کنکور دکتری خانه مدیریت

جمعه – 7 آبان ماه : همایش رایگان موفقیت در کنکور دکتری مهندسی صنایع

اخبار روزنامه ها