اولين رشته دكترا در دانشگاه آزاد اسلامي واحد اهر

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / دکتریارسال شده در   19 مهر 1390-11 October 2011بازدید 5036

اولين رشته دكترا در دانشگاه آزاد اسلامي واحد اهررئيس دانشگاه آزاد اسلامي واحد اهر در همايش دانشجويان جديدالورود از راه اندازي اولين رشته دكترا در واحد اهر خبر داد.

دكتر علي رضايي دراين مراسم رئيس دانشگاه آزاد اسلامي واحد اهر يكي از تحولات اساسي و نقاط عطف در زندگي هرجوان را مرحله ورود به دانشگاه ذكر كرد و تحصيل در مراكز آموزش عالي را ايده مطلوب هر جوان ايراني در راستاي دانش افزايي و يافتن تخصص در يك رشته علمي مورد علاقه خود برشمرد.

رضايي گفت: دوران دانشجويي مرحله جديدي از زندگي است كه از ويژگي هاي خاص و منحصر به فردي برخوردار است و حضور دانشجويان در عرصه فعاليت هاي علمي و افزايش آگاهي و بصيرت نسبت به مسائل اجتماعي، سياسي از اصلي ترين شاخص اين دوره است.

وي مقطع دانشجويي را زمان حساس دانشجويان و احساس مسئوليت دانشجويان نسبت به سرنوشت جامعه عنوان كرد و افزود: جوانان پرانرژي و با نشاط اين مرز و بوم در مراكز آموزش عالي با آشنايي بيشتر با فرهنگ اصيل اسلامي و كسب دانش و تخصص هاي لازم آمادگي حضور در صحنه مديريت آينده كشور را بدست مي گيرند.

رئيس واحد اهر در ادامه دانشگاه آزاد اسلامي واحد اهر را يكي از دانشگاه هاي مطرح كشور در توسعه تحصيلات تكميلي ذكر كرد و افزود: اين واحد با راه اندازي يك رشته دكترا و 30 رشته كارشناسي ارشد گامهاي عملي در ايجاد رشته هاي متناسب با نياز بازار كار در رشته هاي فني – مهندسي و علوم انساني و علوم پزشكي برداشته است.

رضايي گفت: بزودي چندين رشته جديد دكترا و كارشناسي در واحد اهر راه اندازي ميشود.

وي دانشگاه آزاد اسلامي را متعلق به دانشجويان برشمرد كه همه تلاش مسئولين دانشگاه حل مشكلات دانشجويي و ارتقاء كمي و كيفي در حوزه آموزش و پژوهش و رفاهي است.

دراين برنامه معاونين آموزشي، دانشجويي، اداري مالي، روساي دفتر فرهنگ اسلامي و حراست در خصوص برنامه ها و آئين نامه هاي حوزه فعاليت خود را به دانشجويان تشريح كردند. و مديران گروه هاي آموزشي به سؤالات مختلف دانشجويان پاسخ دادند.

در پايان اين همايش آْيتم هاي متنوع فرهنگي، تئاتر، ميان پرده كمدي و گروه هاي موسيقي برنامه هاي شاد خود را به دانشجويان ارائه كردند.

همايش بزرگ دانشجويان جديدالورودي واحد اهر با حضور دانشجويان مقاطع كارشناسي و كارشناسي ارشد اين واحد در محل مجتمع ورزشي واحد اهر برگزار شد.
دكترای،دانشگاه آزاد اسلامي،واحد اهر

اعلام شرایط ثبت تقاضای وام ویژه دکتری

اعلام آخرین تغییرات رشته های امتحانی آزمون دکتری ۹۶

زمان برگزاری کنکور ۹۶ اعلام شد/ ثبت کنکور دکتری از ۱۶ آذر آغاز شد

تعیین تکلیف شیوه پذیرش دانشجوی دکتری دولتی و آزاد در آبان ماه اعلام میشود

شرایط پرداخت وام ویژه دکتری/ وام شامل شاغلان نمی‌شود

پذیرش دانشجوی دکتری دانشگاه آزاد در کمیسیون آموزش مجلس بررسی شد

فیلم های آموزشی کنکور ارشد و دکتری

اعلام آخرین تصمیمات ۲ وزارتخانه درباره رشته روانشناسی بالینی

امکان ثبت درخواست غایبان مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد اسلامی فراهم شد

دوره آمادگی کنکور دکتری 96 در خانه مدیریت با دکتر یگانه

اعلام نتایج آزمون دکتری گروه پزشکی / آغاز ثبت نام از ۱۷ مهرماه

جمعه – 7 آبان ماه : همایش رایگان موفقیت در کنکور دکتری مهندسی صنایع

10 تا 30 درصد تخفیف زمانی ویژه ثبت نام کلاسهای آمادگی آزمون دکتری- موسسه پژوهش

ثبت نام کلاس های آمادگی کنکور دکتری خانه مدیریت

گرایش های رشته دکتری مهندسی هسته ای حذف نشد

اخبار روزنامه ها