دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی دانشجوی دکتری پژوهشی می پذیرد

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / دکتریارسال شده در   24 مهر 1390-16 October 2011بازدید 5061
دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی دانشجوی دکتری پژوهشی
می پذیرددانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی در مراکز تحقیقاتی "توانبخشی اعصاب اطفال"، "سوء مصرف و وابستگی به مواد" و "ژنتیک" 13 دانشجوی دکتری تخصصی پژوهشی می پذیرد.

به گزارش خبرنگار مهر، مهلت شرکت متقاضیان در فراخوان دکتری تخصصی پژوهشی دو مرکز تحقیقات توانبخشی اعصاب اطفال و مرکز تحقیقات سوء مصرف و وابستگی به مواد تا 30 آذرماه 90 تعیین شده است.

بر اساس شرایط اعلام شده از سوی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی این دانشگاه 2 نفر در مرکز تحقیقات سوء مصرف و وابستگی مواد، 8 نفر در مرکز تحقیقات توانبخشی اعصاب اطفال و 3 نفر در مرکز تحقیقات ژنتیک دانشجو می پذیرد.

پذیرش نهایی بر اساس احراز شرایط عمومی و اختصاصی و نتیجه مصاحبه حضوری طبق آئین‌نامه دوره دکتری تخصصی پژوهشی (PhD by Research) صورت خواهد گرفت. دو سوم ظرفیت پذیرش دانشجو در اختیار دانشگاه و یک سوم آن منطبق با مصوبه شورای بورس مختص معرفی‌شدگان از جانب معاونت آموزشی وزارت متبوع است.

دانشجو یا واحد حمایت کننده جهت گذراندن واحدهای دوره عالی پذیرش (M Phil) موظف به پرداخت شهریه به مبلغ 50 میلیون ریال است و در دوره PhD دریافت کمک هزینه مطابق ماده 25 آئین‌نامه دوره دکتری تخصصی پژوهشی است.

داوطلبان شرکت در فراخوان پذیرش دانشجوی دکتری تخصصی پژوهشی در مرکز تحقیقات ژنتیک دانشگاه تا پایان وقت اداری روز شنبه 26 آذرماه 90 فرصت دارند که کلیه فرم‌ها و مدارک مورد نیاز را ارسال کنند.

داوطلبان می توانند مدارک خود را از طریق پست پیشتاز به آدرس تهران، اوین، بلوار دانشجو، خیابان کودکیار روبروی دانشگاه شهید بهشتی، دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، مرکز تحقیقات ژنتیک کدپستی 1985713834 ارسال کنند. از حایزین شرایط  جهت مصاحبه دعوت بعمل خواهد آمد و نتیجه نهایی تا آخر دی ماه اعلام می شود.

عدم اشتغال به تحصیل هم زمان در دوره های دکتری تخصصی (PhD) یا دستیاری در کلیه دانشگاهها و موسسات آموزشی و تحقیقاتی کشور از شرایط این دوره است. تحصیل در مقطع دکتری تخصصی پژوهشی تمام وقت می باشد بنابراین هرگونه اشتغالی غیر از تحصیل برای دانشجو ممنوع است.
موفقیت در آزمون زبان انگلیسی مطابق با مصوبات شورای عالی برنامه ریزی علوم پزشکی و موفقیت در مصاحبه ورودی توسط موسسه نیز از جمله شرایط عمومی ورودی است.
شرط لازم ورود و پذیرش در این دوره، داشتن حداقل دو مقاله تحقیقی (original) نوع یک (Pub med, ISI) منتشر شده در مجلات معتبر ایندکس شده بین المللی نوع یک به عنوان نویسنده اول یا مسؤل به تشخیص کمیته منتخب در هنگام ثبت نام است.
داوطلبان استعدادهای درخشان و برتر، اعضای هیئت علمی آموزشی و اعضای  هیئت علمی پژوهشی به همراه داوطلبان آزاد می توانند در صورت احراز شرایط اعلام شده در فرم های مربوطه در این مقطع ثبت نام کنند.
دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی،دکتری پژوهشی

اعلام شرایط ثبت تقاضای وام ویژه دکتری

اعلام آخرین تغییرات رشته های امتحانی آزمون دکتری ۹۶

شرایط پرداخت وام ویژه دکتری/ وام شامل شاغلان نمی‌شود

زمان برگزاری کنکور ۹۶ اعلام شد/ ثبت کنکور دکتری از ۱۶ آذر آغاز شد

تعیین تکلیف شیوه پذیرش دانشجوی دکتری دولتی و آزاد در آبان ماه اعلام میشود

پذیرش دانشجوی دکتری دانشگاه آزاد در کمیسیون آموزش مجلس بررسی شد

فیلم های آموزشی کنکور ارشد و دکتری

اعلام زمان مصاحبه متاخرین آزمون دکتری دانشگاه آزاد

اعلام آخرین تصمیمات ۲ وزارتخانه درباره رشته روانشناسی بالینی

امکان ثبت درخواست غایبان مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد اسلامی فراهم شد

دوره آمادگی کنکور دکتری 96 در خانه مدیریت با دکتر یگانه

10 تا 30 درصد تخفیف زمانی ویژه ثبت نام کلاسهای آمادگی آزمون دکتری- موسسه پژوهش

اعلام نتایج آزمون دکتری گروه پزشکی / آغاز ثبت نام از ۱۷ مهرماه

ثبت نام کلاس های آمادگی کنکور دکتری خانه مدیریت

جمعه – 7 آبان ماه : همایش رایگان موفقیت در کنکور دکتری مهندسی صنایع

اخبار روزنامه ها