ايجاد ۴ رشته دکتراي اعتياد، ژنتيک، توانبخشي اعصاب کودکان و سلامت اجتماعي

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / دکتریارسال شده در   21 دی 1390-11 January 2012بازدید 2912معاون آموزشي دانشگاه علوم بهزيستي و توانبخشي خبر داد
ايجاد ۴ رشته دکتراي اعتياد، ژنتيک، توانبخشي اعصاب کودکان و سلامت اجتماعي

معاون آموزشي دانشگاه علوم بهزيستي و توانبخشي از راه‌اندازي 4 رشته دکتراي بر پايه تحقيقات در رشته هاي اعتياد، ژنتيک، توانبخشي اعصاب کودکان و سلامت اجتماعي در اين دانشگاه خبر داد.
سيد علي حسيني در گفت‌وگو با خبرنگار بهداشت و درمان فارس در مورد بازنگري در رشته‌هاي موجود دانشگاه‌ها اظهار داشت: بر اساس برنامه استراتژيک که از 2 سال پيش براي دانشگاه پيش‌بيني کرديم برخي دوره‌هاي مورد نياز کشور که در برنامه کلان هم ديده شده تدوين شده و حتي در آينده نزديک آنها را راه‌اندازي مي‌کنيم.

وي افزود: براي نخستين بار از 2 سال پيش طراحي دوره دکتراي مشاوره توانبخشي را شروع کرديم و طي مراحل قانوني در شوراي گسترش وزارت بهداشت از بهمن امسال نخستين دوره تخصصي را شروع مي‌کنيم و 2 نفر را جذب خواهيم کرد و براي سال آتي ظرفيت را به 4 نفر مي‌رسانيم.

حسيني در مورد رشته هاي دکترا بر پايه تحقيقات(phd by research) در اين دانشگاه گفت: از امسال 4 رشته دکتراي بر پايه تحقيقات راه‌اندازي کرديم که دکتراي SDH يا عوامل تعيين کننده سلامت اجتماعي، دکتراي تخصصي توانبخشي اعصاب کودکان، اعتياد و ژنتيک از مجموعه 4 رشته‌اي هستند که توانستيم مجوز آنها را بگيريم.

وي افزود: اکنون در حال طراحي برنامه‌هاي دوره توانبخشي کم بينايان و نابينايان يا توانبخشي دست در مقطع کارشناسي ارشد هستيم که اميدواريم تا يک سال آينده مراحل آن طي شود تا آن را به سرانجام برسانيم.

معاون آموزشي دانشگاه علوم بهزيستي و توانبخشي ادامه داد: بازنگري برنامه‌ها را شروع کرده‌ايم و دوره کارشناسي ارشد پروتز تمام شده و رشته مددکاري را هم پيش‌بيني کرديم و کارشناسي کار درماني را از سال 91 بازنگري کرده و اجرايي مي‌کنيم.ايجاد ۴ رشته دکتراي اعتياد ژنتيک توانبخشي اعصاب کودکان سلامت اجتماعي

اعلام شرایط ثبت تقاضای وام ویژه دکتری

اعلام آخرین تغییرات رشته های امتحانی آزمون دکتری ۹۶

شرایط پرداخت وام ویژه دکتری/ وام شامل شاغلان نمی‌شود

زمان برگزاری کنکور ۹۶ اعلام شد/ ثبت کنکور دکتری از ۱۶ آذر آغاز شد

تعیین تکلیف شیوه پذیرش دانشجوی دکتری دولتی و آزاد در آبان ماه اعلام میشود

پذیرش دانشجوی دکتری دانشگاه آزاد در کمیسیون آموزش مجلس بررسی شد

فیلم های آموزشی کنکور ارشد و دکتری

اعلام زمان مصاحبه متاخرین آزمون دکتری دانشگاه آزاد

اعلام آخرین تصمیمات ۲ وزارتخانه درباره رشته روانشناسی بالینی

امکان ثبت درخواست غایبان مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد اسلامی فراهم شد

دوره آمادگی کنکور دکتری 96 در خانه مدیریت با دکتر یگانه

10 تا 30 درصد تخفیف زمانی ویژه ثبت نام کلاسهای آمادگی آزمون دکتری- موسسه پژوهش

اعلام نتایج آزمون دکتری گروه پزشکی / آغاز ثبت نام از ۱۷ مهرماه

ثبت نام کلاس های آمادگی کنکور دکتری خانه مدیریت

جمعه – 7 آبان ماه : همایش رایگان موفقیت در کنکور دکتری مهندسی صنایع

اخبار روزنامه ها