دانشجوی دكتری پیام نور در مالزی و آذربایجان پذیرش میشود

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / دکتریارسال شده در   25 بهمن 1390-14 February 2012بازدید 4112
دانشجوی دكتری پیام نور در مالزی و آذربایجان پذیرش میشود

پرتال دانشگاهی به نقل از خبرگزاری ایرنا:تهران - رییس دانشگاه پیام نور از طی مراحل كسب مجوز برای پذیرش دانشجوی دكتری در واحدهای این دانشگاه در مالزی و جمهوری آذربایجان خبر داد.

'حسن زیاری' روز دوشنبه در مراسم افتتاح همزمان 180 پروژه دانشگاه پیام نور در واحدها و مراكز این دانشگاه در 28 استان كشور گفت: اطلاعیه پذیرش دانشجوی مقطع دكتری در واحد پیام نور مستقر در كابل افغانستان برای چهار رشته دانشگاهی اعلام شده و پذیرش دانشجوی دكتری در واحد دبی امارات متحده عربی نیز به زودی آغاز خواهد شد.

وی افزود: دانشگاه پیام نور درحال حاضر در 16 كشور خارجی دارای نمایندگی و دانشجو است و گسترش واحدهای بین المللی از سیاست های اصلی این دانشگاه به شمار می آید.

زیاری با بیان اینكه سامانه آموزش مجازی یا الكترونیك در دانشگاه پیام نور عملیاتی شده است ادامه داد: با استفاده از این روش، امكان جذب دانشجو به هر میزان را خواهیم داشت و به دفتر گسترش آموزش عالی نیز اعلام كرده ایم كه در بسیاری از رشته های تحصیلی نیاز به برگزاری آزمون نداریم و از ظرفیت كافی و حتی بیش از میزان تقاضا برخوردار هستیم.

وی به راه اندازی شبكه اتصال 40 نقطه ای دانشگاه پیام نور به سراسر كشور اشاره كرد و گفت: راه اندازی این شبكه ارتباطی بیش از یك سال به طور انجامیده است و با افتتاح آن امكان برقراری ارتباط میان 40 نقطه جغرافیایی وجود خواهد داشت و برگزاری كلاس های درس مشترك و نشست روسای استانی پیام نور از این طریق امكان پذیر خواهد بود.

رییس دانشگاه پیام نور یادآورشد:یك میلیون و 150 هزار نفر كه یك چهارم جمعیت دانشجویی كشور را تشكیل می دهند در دانشگاه پیام نور درس می خوانند كه فارغ التحصیلان این دانشگاه در سال های گذشته، رتبه دوم را در میان قبول شدگان آزمون كارشناسی ارشد و همچنین آزمون دكتری سال 90 از آن خود كرده اند.

180 طرح عمرانی دانشگاه پیام نور در فضایی به مساحت 350 هزار متر مربع به مناسبت سی و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به طور همزمان و به صورت ویدئو كنفرانس در واحدها و مراكز استانی این دانشگاه به بهره برداری رسید.

دانشجوی دكتری پیام نور مالزی آذربایجان

اعلام شرایط ثبت تقاضای وام ویژه دکتری

اعلام آخرین تغییرات رشته های امتحانی آزمون دکتری ۹۶

زمان برگزاری کنکور ۹۶ اعلام شد/ ثبت کنکور دکتری از ۱۶ آذر آغاز شد

تعیین تکلیف شیوه پذیرش دانشجوی دکتری دولتی و آزاد در آبان ماه اعلام میشود

شرایط پرداخت وام ویژه دکتری/ وام شامل شاغلان نمی‌شود

پذیرش دانشجوی دکتری دانشگاه آزاد در کمیسیون آموزش مجلس بررسی شد

فیلم های آموزشی کنکور ارشد و دکتری

اعلام آخرین تصمیمات ۲ وزارتخانه درباره رشته روانشناسی بالینی

امکان ثبت درخواست غایبان مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد اسلامی فراهم شد

دوره آمادگی کنکور دکتری 96 در خانه مدیریت با دکتر یگانه

اعلام نتایج آزمون دکتری گروه پزشکی / آغاز ثبت نام از ۱۷ مهرماه

جمعه – 7 آبان ماه : همایش رایگان موفقیت در کنکور دکتری مهندسی صنایع

10 تا 30 درصد تخفیف زمانی ویژه ثبت نام کلاسهای آمادگی آزمون دکتری- موسسه پژوهش

ثبت نام کلاس های آمادگی کنکور دکتری خانه مدیریت

گرایش های رشته دکتری مهندسی هسته ای حذف نشد

اخبار روزنامه ها