دوره هاي مشترک دکتري ميان دانشگاه آزاد و تربيت مدرس برگزار می شود

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / دکتریارسال شده در   02 اردیبهشت 1391-21 April 2012بازدید 3129
دوره هاي مشترک دکتري ميان دانشگاه آزاد و تربيت مدرس برگزار می شود

پرتال دانشگاهی به نقل از پژوهشگران دانشجو:دانشگاههاي آزاد و تربيت مدرس با امضاي تفاهم‌نامه‌ همکاري علمي و آموزشي دوره‌هاي مشترک را در مقطع کارشناسي ارشد و دکتري براي دانشجويان 2 دانشگاه برگزار مي کنند.

اين تفاهم نامه با هدف ايجاد زمينه‌هاي لازم براي افزايش انگيزه در انجام تحقيقات کاربردي و تسهيل در جذب درآمدهاي حاصل از تحقيقات از سوي دانشگاه‌ها براي رفع مشکلات و معضلات کشور بين دانشگاه تربيت مدرس و دانشگاه آزاد اسلامي جهت اجراي طرح‌هاي تحقيقات و مطالعاتي همچنين ارتقا سطح آموزش و پژوهش منعقد شده است.

همکاري در زمينه کارهاي تحقيقاتي و مشاوره‌اي، امکان استفاده پژوهشگران طرفين از امکانات آموزشي و تحقيقاتي طبق آيين نامه‌ها و مقررات جاري دانشگاه‌ها، همکاري لازم در اجراي پروژه‌هاي تحقيقاتي کلان و جزئي داراي اولويت و اهميت ملي در قالب طرح‌هاي مشترک، مشارکت اعضاي هيات علمي طرفين در انجام پايان‌نامه به عنوان استاد راهنما و مشاور در چارچوب ضوابط و مقررات آموزشي وزارت علوم، تحقيقات و فناوري، استفاده از امکانات تحقيقاتي، فضاي آموزشي و فرهنگي طرفين در انجام پايان‌نامه و رساله‌هاي دانشجويان همچنين طرح‌هاي مستقل تحقيقاتي اعضاي هيات علمي مطابق قوانين و مقررات وزارت علوم، تحقيقات و فناوري بخشي از موارد همکاري اين تفاهم نامه به شمار مي آيد.

همکاري در اجراي دوره‌هاي آموزشي مجازي با استفاده از امکانات طرفين، مطابق قوانين و مقررات آموزشي وزارت علوم، تحقيقات و فناوري، برگزاري دوره‌هاي مشترک در مقطع کارشناسي ارشد، دکتري در چارچوب ضوابط و مقررات آموزشي وزارت علوم، تحقيقات و فناوري، ايجاد امکان استفاده متقابل دانشجويان و اعضاي هيات علمي طرفين از امکانات کتابخانه‌اي و آزمايشگاهي و اجراي دوره‌هاي کوتاه مدت تخصصي با کمک اساتيد داخلي و خارجي با بکارگيري امکانات طرفين نيز جزء مفاد همکاري اين دانشگاهها است.

به منظور اجراي اين تفاهم‌نامه، کميته‌اي متشکل از دو نفر از نمايندگان تام‌الاختيار دانشگاه تربيت مدرس و دو نفر از نمايندگان تام‌الاختيار دانشگاه آزاد اسلامي تشکيل مي‌شود.

همچنين، مصوبات کميته پس از تاييد روساي دانشگاه آزاد اسلامي و دانشگاه تربيت مدرس، براي طرفين در چارچوب تفاهم‌نامه لازم الاجرا است.

براي هر اقدام اجرايي يک توافق‌نامه و يا قرارداد تهيه و بر اساس آن اقدام خواهد شد.

اين تفاهم‌نامه ميان بيژن رنجبر - رئيس دانشگاه تربيت مدرس و فرهاد دانشجو - رئيس دانشگاه آزاد اسلامي تنظيم شد.دکتري دانشگاه آزاد تربيت مدرس

اعلام شرایط ثبت تقاضای وام ویژه دکتری

اعلام آخرین تغییرات رشته های امتحانی آزمون دکتری ۹۶

شرایط پرداخت وام ویژه دکتری/ وام شامل شاغلان نمی‌شود

زمان برگزاری کنکور ۹۶ اعلام شد/ ثبت کنکور دکتری از ۱۶ آذر آغاز شد

تعیین تکلیف شیوه پذیرش دانشجوی دکتری دولتی و آزاد در آبان ماه اعلام میشود

پذیرش دانشجوی دکتری دانشگاه آزاد در کمیسیون آموزش مجلس بررسی شد

فیلم های آموزشی کنکور ارشد و دکتری

اعلام زمان مصاحبه متاخرین آزمون دکتری دانشگاه آزاد

اعلام آخرین تصمیمات ۲ وزارتخانه درباره رشته روانشناسی بالینی

امکان ثبت درخواست غایبان مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد اسلامی فراهم شد

دوره آمادگی کنکور دکتری 96 در خانه مدیریت با دکتر یگانه

10 تا 30 درصد تخفیف زمانی ویژه ثبت نام کلاسهای آمادگی آزمون دکتری- موسسه پژوهش

اعلام نتایج آزمون دکتری گروه پزشکی / آغاز ثبت نام از ۱۷ مهرماه

ثبت نام کلاس های آمادگی کنکور دکتری خانه مدیریت

جمعه – 7 آبان ماه : همایش رایگان موفقیت در کنکور دکتری مهندسی صنایع

اخبار روزنامه ها