نحوه اعلام اعتراض به نتايج آزمون دکتری

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / دکتریارسال شده در   03 خرداد 1391-23 May 2012بازدید 5403
نحوه اعلام اعتراض به نتايج آزمون دکتری


پرتال دانشگاهی به نقل از پژوهشگران دانشجو:مشاور عالي سازمان سنجش آموزش كشور با اشاره به اعلام نتايج اوليه دومين دوره آزمون نيمه متمركز دكتري، از مهلت ارسال سوالات و اعتراضات داوطلبان به نتايج اوليه تا ۳۰ خرداد ماه خبر داد.

حسين توكلي با بيان اينكه نتايج اوليه آزمون دكتري صبح امروز منتشر شد، بيان كرد: داوطلبان آزمون دكتري در صورت هر گونه سوال به كارنامه بايد سوالات خود را حداكثر تا ۳۰ خرداد ماه از طريق سايت سازمان سنجش به نشاني www.sanjesh.org ، ارسال كنند و به درخواستهايي که پس از مهلت تعيين شده و يا روش‌هاي ديگر ارسال شود هيچگونه پاسخي داده نمي‌شود.

وي افزود: هر زمان مشخص شود که داوطلب در اعلام هر يک از مواردي چون سهميه، معدل، نام موسسه فارغ التحصيلي، رشته تحصيلي غيره ... حقايقي را عمدا يا سهوا کتمان كرده است، در هر مرحله ثبت‌نام، پذيرفته شدن، حين تحصيل و غيره که باشد از اين آزمون و آزمون سال بعد محروم مي‌شود و حق هر گونه اعتراضي از وي سلب مي‌شود.

توكلي با تاكيد بر اينكه کارنامه داوطلبان مربوط به مرحله اول مجاز به انتخاب رشته است، خاطرنشان كرد: رتبه اعلام شده ملاک نهايي پذيرش نيست، چراكه پذيرش نهايي پس از ارسال نمرات مصاحبه انجام مي‌شود و داشتن رتبه کمتر دليل پذيرش نهايي نيست، بنابراين داوطلبان مجاز به انتخاب رشته در انتخاب رشته دقت كنند.

وي با اشاره به تاثير معدل تراز شده دوره كارشناسي و كارشناسي ارشد، گفت: معدل‌هاي درج شده در كارنامه، بر اساس معدل‌هاي اعلام شده توسط داوطلب در تقاضانامه اينترنتي است، بنابراين داوطلبان بايد در صورت معرفي اصل مدركي را كه نشانگر اين معدل باشد، به همراه ساير مدارك به محل معرفي خود ارائه كنند، در غير اينصورت موسسه محل معرفي از مصاحبه و ادامه روند پذيرش داوطلب داراي مغايرت معدل خودداري مي‌كند.

وي با بيان اينكه حداقل نمره معدل بر اساس دوره كارشناسي ۱۰و كارشناسي ارشد ۱۴ در نظر گرفته شده است، اظهاركرد: براي دانشجويان ترم آخر دوره كارشناسي ارشد كه حداكثر تا ۳۱ شهريور ماه سال جاري فارغ‌التحصيل مي‌شوند، ميانگين واحدهاي گذرانده شده اعلامي آنان تا ۳۱ شهريور ماه ۹۰ درج شده است.

وي در خصوص نحوه محاسبه نتايج اوليه داوطلبان، گفت: نمره كل داوطلب بر اساس ۸۰ درصد نمره علمي تراز شده حاصل از آزمون و ۲۰ درصد معدل موثر مقطع كارشناسي و كارشناسي ارشد محاسبه شده است.

مشاور عالي سازمان سنجش با اشاره به پذيرش ۱۰ هزار داوطلب در اين دوره از آزمون، گفت: نتايج نهايي داوطلبان ۲۰ شهريور ماه اعلام مي‌شود.اعتراض نتايج آزمون دکتری

اعلام شرایط ثبت تقاضای وام ویژه دکتری

اعلام آخرین تغییرات رشته های امتحانی آزمون دکتری ۹۶

شرایط پرداخت وام ویژه دکتری/ وام شامل شاغلان نمی‌شود

زمان برگزاری کنکور ۹۶ اعلام شد/ ثبت کنکور دکتری از ۱۶ آذر آغاز شد

تعیین تکلیف شیوه پذیرش دانشجوی دکتری دولتی و آزاد در آبان ماه اعلام میشود

پذیرش دانشجوی دکتری دانشگاه آزاد در کمیسیون آموزش مجلس بررسی شد

فیلم های آموزشی کنکور ارشد و دکتری

اعلام آخرین تصمیمات ۲ وزارتخانه درباره رشته روانشناسی بالینی

امکان ثبت درخواست غایبان مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد اسلامی فراهم شد

دوره آمادگی کنکور دکتری 96 در خانه مدیریت با دکتر یگانه

10 تا 30 درصد تخفیف زمانی ویژه ثبت نام کلاسهای آمادگی آزمون دکتری- موسسه پژوهش

اعلام زمان مصاحبه متاخرین آزمون دکتری دانشگاه آزاد

اعلام نتایج آزمون دکتری گروه پزشکی / آغاز ثبت نام از ۱۷ مهرماه

جمعه – 7 آبان ماه : همایش رایگان موفقیت در کنکور دکتری مهندسی صنایع

ثبت نام کلاس های آمادگی کنکور دکتری خانه مدیریت

اخبار روزنامه ها