تمدید مهلت شرکت در تکمیل ظرفیت دکتری

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / دکتریارسال شده در   23 مهر 1391-14 October 2012بازدید 2378تمدید مهلت شرکت در تکمیل ظرفیت دکتری

به گزارش پرتال دانشگاهی کشور و به نقل از ایرنا  ˈحسین توکلیˈ روز یکشنبه  با بیان اینکه یک هزار و 603 نفر در مرحله تکمیل ظرفیت دکتری پذیرفته می شوند، اظهار داشت: آن دسته از داوطلبانی که اسامی آنان به عنوان پذیرفته شده نهایی در یکی از کدرشته محل های تحصیلی آزمون دکتری اعلام شده است حق شرکت در مرحله تکمیل ظرفیت را ندارند.

وی افزود: آن گروه از شرکت کنندگان آزمون دکتری که با توجه به کارنامه نتایج اولیه دارای نمره کل مثبت( بزرگتر یا مساوی یک) هستند مجاز به انتخاب رشته در مرحله تکمیل ظرفیت خواهند بود.

مشاورعالی سازمان سنجش از داوطلبانی که مجاز به شرکت در مرحله تکمیل ظرفیت خواست با توجه به اطلاعیه های ثبت نام تا پایان روز دوشنبه 24 مهرماه 91 با مراجعه به پایگاه اینترنتی سازمان سنجش نسبت به واریز مبلغ 28 هزار ریال از طریق سیستم پرداخت اینترنتی اقدام و حداکثر پنج کدرشته محل را مطابق رشته امتحانی خود انتخاب کنند.

وی یادآور شد: جدول فهرست کدرشته محل های مرحله تکمیل ظرفیت آزمون دکتری، همزمان با آغاز فرایند انتخاب رشته داوطلبان مجاز در سایت اینترنتی سازمان سنجش فعال شده است و داوطلبان می توانند با استفاده از این فهرست، رشته های انتخابی خود را در فرم انتخاب رشته درج کنند.

به گفته توکلی، گزینش نهایی در هریک از کدرشته های تحصیلی اعلام شده در این اطلاعیه، مطابق شرایط و ضوابط مندرج در دفترچه راهنمای انتخاب رشته های تحصیلی (شماره 2) این آزمون و اطلاعیه های قبلی آن انجام خواهد شد.

وی یادآورشد: نیمسال پذیرش دانشجو در هریک از کدرشته محل های مندرج در اطلاعیه تکمیل ظرفیت، متناسب با امکانات و نظر دانشگاه یا موسسه آموزش عالی محل قبولی، در اولین ترم تحصیلی که امکان پذیرش دانشجو در آن دانشگاهها وجود داشته باشد صورت خواهد گرفت.
تمدید مهلت تکمیل ظرفیت دکتری

اعلام شرایط ثبت تقاضای وام ویژه دکتری

اعلام آخرین تغییرات رشته های امتحانی آزمون دکتری ۹۶

شرایط پرداخت وام ویژه دکتری/ وام شامل شاغلان نمی‌شود

زمان برگزاری کنکور ۹۶ اعلام شد/ ثبت کنکور دکتری از ۱۶ آذر آغاز شد

تعیین تکلیف شیوه پذیرش دانشجوی دکتری دولتی و آزاد در آبان ماه اعلام میشود

پذیرش دانشجوی دکتری دانشگاه آزاد در کمیسیون آموزش مجلس بررسی شد

فیلم های آموزشی کنکور ارشد و دکتری

اعلام آخرین تصمیمات ۲ وزارتخانه درباره رشته روانشناسی بالینی

امکان ثبت درخواست غایبان مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد اسلامی فراهم شد

اعلام زمان مصاحبه متاخرین آزمون دکتری دانشگاه آزاد

دوره آمادگی کنکور دکتری 96 در خانه مدیریت با دکتر یگانه

10 تا 30 درصد تخفیف زمانی ویژه ثبت نام کلاسهای آمادگی آزمون دکتری- موسسه پژوهش

اعلام نتایج آزمون دکتری گروه پزشکی / آغاز ثبت نام از ۱۷ مهرماه

جمعه – 7 آبان ماه : همایش رایگان موفقیت در کنکور دکتری مهندسی صنایع

ثبت نام کلاس های آمادگی کنکور دکتری خانه مدیریت

اخبار روزنامه ها