بیش از پنج هزار نفر در مرحله اول تکمیل ظرفیت دکتری پذیرفته شدند

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / دکتریارسال شده در   17 آبان 1391-07 November 2012بازدید 2299بیش از پنج هزار نفر در مرحله اول تکمیل ظرفیت دکتری پذیرفته شدندمشاورعالی سازمان سنجش آموزش کشور از پذیرش پنج هزار و 24 نفر در مرحله اول تکمیل ظرفیت آزمون دکتری سال 1391 خبر داد.به گزارش پرتال دانشگاهی کشور و به نقل از ایرنا ˈحسین توکلیˈ  افزود: نتایج اولیه تکمیل ظرفیت آزمون دکتری 91 شب گذشته بر روی پایگاه اینترنتی سازمان سنجش قرار گرفته است و داوطلبان می توانند با مراجعه به این پایگاه و وارد کردن اطلاعات شخصی و شماره پرونده یا شماره داوطلبی از نتیجه تکمیل ظرفیت این آزمون مطلع شوند.

وی خاطرنشان کرد: تعداد 20 هزار و 795 نفر در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون دکتری امسال ثبت نام و برای انتخاب رشته اقدام کردند که پنج هزار و 24 نفر آنها به صورت چندبرابر ظرفیت در مرحله اول پذیرفته شده اند.

به گفته توکلی تعدادی از این افراد در یک کدرشته محل و تعدادی دیگر در دو، سه و حداکثر چهار کدرشته محل پذیرفته شده اند که باید در مصاحبه این کدرشته محل ها شرکت کنند.

وی توضیح داد: پس از شرکت معرفی شدگان چندبرابر ظرفیت مرحله تکمیل ظرفیت دکتری در مصاحبه و دیگر مراحل گزینش دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی، نهایتا هزار و 633 نفر به عنوان پذیرفته شدگان نهایی به دوره های دکتری دانشگاه ها در این مرحله راه خواهند یافت.

مشاور عالی سازمان سنجش اظهار داشت: پس از اعلام نمره مصاحبه دانشگاه ها ، گزینش نهایی داوطلبان انجام و فهرست اسامی پذیرفته شدگان نهایی مرحله تکمیل ظرفیت آزمون دکتری 91 بر روی پایگاه اینترنتی سازمان سنجش قرار خواهد گرفت.پنج هزار نفر مرحله اول تکمیل ظرفیت دکتری

اعلام شرایط ثبت تقاضای وام ویژه دکتری

اعلام آخرین تغییرات رشته های امتحانی آزمون دکتری ۹۶

شرایط پرداخت وام ویژه دکتری/ وام شامل شاغلان نمی‌شود

زمان برگزاری کنکور ۹۶ اعلام شد/ ثبت کنکور دکتری از ۱۶ آذر آغاز شد

تعیین تکلیف شیوه پذیرش دانشجوی دکتری دولتی و آزاد در آبان ماه اعلام میشود

پذیرش دانشجوی دکتری دانشگاه آزاد در کمیسیون آموزش مجلس بررسی شد

فیلم های آموزشی کنکور ارشد و دکتری

اعلام زمان مصاحبه متاخرین آزمون دکتری دانشگاه آزاد

اعلام آخرین تصمیمات ۲ وزارتخانه درباره رشته روانشناسی بالینی

امکان ثبت درخواست غایبان مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد اسلامی فراهم شد

10 تا 30 درصد تخفیف زمانی ویژه ثبت نام کلاسهای آمادگی آزمون دکتری- موسسه پژوهش

دوره آمادگی کنکور دکتری 96 در خانه مدیریت با دکتر یگانه

اعلام نتایج آزمون دکتری گروه پزشکی / آغاز ثبت نام از ۱۷ مهرماه

همایش مشاوره و تحلیل دروس دکتری

مدرس برتر کنکور مدیریت ( ارشد – دکتری ) : دکتر یگانه

اخبار روزنامه ها