زمان اعلام نتايج تکميل ظرفيت دکتری

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / دکتریارسال شده در   21 آبان 1391-11 November 2012بازدید 1584

زمان اعلام نتايج تکميل ظرفيت دکتریپرتال دانشگاهی به نقل از ایسنا: مشاور عالي سازمان سنجش با اشاره به آغاز مصاحبه از معرفي شدگان مرحله تکميل ظرفيت آزمون دکتري 91 از امروز، گفت: حدود 5 هزار و 24 نفر براي انجام مصاحبه به دانشگاه‌ها معرفي شده‌اند.

حسين توکلي با اشاره به انتشار اسامي معرفي‌شدگان چند برابر ظرفيت مرحله تکميل ظرفيت آزمون دکتري از طريق سايت سازمان سنجش به نشاني www.sanjesh.org، اظهارکرد: در نهايت 1633 داوطلب در مرحله تکميل ظرفيت آزمون دکتري پذيرفته مي‌شوند.

وي با بيان اينکه معرفي شدگان مرحله مصاحبه حداکثر در 4 کد رشته محل براي انجام مصاحبه معرفي مي‌شوند، تصريح کرد: عدم مراجعه براي شرکت در مراحل مصاحبه، به منزله انصراف داوطلب از پذيرش در کد رشته ‌محل يا کد رشته ‌محل‌هاي انتخابي مربوط تلقي مي‌شود.

وي افزود: داوطلباني که اسامي آنان در سايت سازمان سنجش به عنوان معرفي شده يک و يا چند کد رشته محل از رشته امتحاني مربوط درج شده، بايد قبل از مراجعه به محل مصاحبه براي هريک از موسسات مبلغ 25 هزار تومان پرداخت و اصل فيش واريز شده را به همراه مدارک مورد نياز به همراه داشته باشند و آن را هنگام شرکت در مصاحبه به مسوول ذيربط تحويل دهند.

توکلي با اشاره به زمان گزينش نهايي در هر کد رشته محل اعلام شده براي داوطلبان، تصريح کرد: داوطلباني در اين مرحله شرکت داده خواهند شد که نمره مصاحبه آنان توسط موسسه ذيربط به سازمان اعلام شود و داوطلباني که نمره‌اي براي مصاحبه آنان اعلام نشود از پذيرش در کد رشته آن موسسه حذف مي‌شوند.

وي افزود: آن دسته از داوطلباني که در مصاحبه مرحله تکميل ظرفيت شرکت و پس از گزينش نهايي در رديف پذيرفته‌شدگان نهايي دوره دکتري سال 91 اعم از دوره‌هاي روزانه، شبانه، پيام نور، غيرانتفاعي و يا بين‌الملل قرار گيرند، مجاز به شرکت در آزمون دکتري سال 1392 نخواهند بود.

مشاور عالي سازمان سنجش با اشاره به پرداخت 17 هزار تومان براي بررسي صلاحيت‌هاي عمومي، گفت: کليه داوطلباني که اسامي آنها در رديف معرفي‌شدگان براي انجام مصاحبه در دانشگاهها و موسسات آموزش عالي قرار گرفته بايد به منظور تکميل فرم بررسي صلاحيت‌هاي عمومي با مراجعه به لينک مربوط که در ذيل کارنامه داوطلبان در سايت سازمان قرار دارد از امروز تا 22 آبان ماه فرم بررسي صلاحيت عمومي را تکميل و کد پيگيري دريافت کنند.

وي با بيان اينکه داوطلباني که نسبت به تکميل فرم بررسي صلاحيت‌هاي عمومي اقدام نکنند از گزينش نهايي حذف خواهند شد، تصريح کرد: داوطلباني که اسامي آنان در مرحله اوليه (در خرداد ماه 91 ) در رديف معرفي‌شدگان براي مصاحبه قرار داشته، و فرم بررسي صلاحيت‌هاي عمومي را تکميل و آن را از طريق سايت به سازمان ارسال کرده‌اند، نيازي به تکميل فرم مجدد و پرداخت هزينه ندارند.

مشاور عالي سازمان سنجش در خاتمه اظهار کرد:‌نتايج نهايي مرحله تکميل ظرفيت آزمون دکتري 91 هفته دوم دي ماه اعلام خواهد شد.


نتايج تکميل ظرفيت دکتری نتايج تکميل ظرفيت تکميل ظرفيت دکتری دکتری

اعلام شرایط ثبت تقاضای وام ویژه دکتری

اعلام آخرین تغییرات رشته های امتحانی آزمون دکتری ۹۶

شرایط پرداخت وام ویژه دکتری/ وام شامل شاغلان نمی‌شود

زمان برگزاری کنکور ۹۶ اعلام شد/ ثبت کنکور دکتری از ۱۶ آذر آغاز شد

تعیین تکلیف شیوه پذیرش دانشجوی دکتری دولتی و آزاد در آبان ماه اعلام میشود

پذیرش دانشجوی دکتری دانشگاه آزاد در کمیسیون آموزش مجلس بررسی شد

فیلم های آموزشی کنکور ارشد و دکتری

اعلام آخرین تصمیمات ۲ وزارتخانه درباره رشته روانشناسی بالینی

امکان ثبت درخواست غایبان مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد اسلامی فراهم شد

دوره آمادگی کنکور دکتری 96 در خانه مدیریت با دکتر یگانه

اعلام زمان مصاحبه متاخرین آزمون دکتری دانشگاه آزاد

10 تا 30 درصد تخفیف زمانی ویژه ثبت نام کلاسهای آمادگی آزمون دکتری- موسسه پژوهش

اعلام نتایج آزمون دکتری گروه پزشکی / آغاز ثبت نام از ۱۷ مهرماه

جمعه – 7 آبان ماه : همایش رایگان موفقیت در کنکور دکتری مهندسی صنایع

ثبت نام کلاس های آمادگی کنکور دکتری خانه مدیریت

اخبار روزنامه ها