مصاحبه مرحله تکميلی ظرفيت کنکور دکترای 92

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / دکتریارسال شده در   22 آبان 1391-12 November 2012بازدید 2570


جزئيات مصاحبه مرحله تکميلی ظرفيت کنکور دکترای 92پرتال دانشگاهی به نقل از خبرگزاری فارس: جزئيات شرکت در مصاحبه مرحله تکميل ظرفيت کنکور دکترای 92، مدارک مورد نياز برای ثبت‌نام و زمان دقيق مراجعه داوطلبان اعلام شد.

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاري فارس،‌ فهرست اسامي معرفي‌شدگان چند برابر ظرفيت براي شرکت در مرحله مصاحبه آزمون دکتراي 91 از سوي سازمان سنجش آموزش کشور اعلام شد و براين اساس داوطلباني که در يک يا چند کد رشته محل تحصيلي (حداکثر 4 کدرشته‌محل) از رشته امتحاني ذيربط در رديف معرفي‌‌شدگان چند برابر ظرفيت براي شرکت در مصاحبه قرار گرفته‌اند، بايد در برنامه زماني مشخص شده مربوط به هر کدرشته محل و همچنين جداول مندرج در سايت سازمان سنجش آموزش کشور به مؤسسه ذيربط، با در دست داشتن مدارک لازم براي شرکت در مصاحبه و ساير مراحل پذيرش مراجعه کنند.

بديهي است عدم مراجعه براي شرکت در مراحل فوق، به منزله انصراف داوطلب از پذيرش در کدرشته‌محل يا کدرشته‌محل‌هاي انتخابي مربوط تلقي مي‌شود.

براساس اين گزارش، داوطلباني که اسامي آنان در سايت سازمان سنجش آموزش کشور به عنوان معرفي شده يک يا چند کد رشته محل از رشته امتحاني مربوط درج شده، بايد قبل از مراجعه به محل مصاحبه براي هريک از مؤسسات مبلغ 250.000 ريال (معادل بيست و پنج هزار تومان) به شماره حساب مشخص شده (مربوط به مؤسسه محل برگزاري مصاحبه) واريز و اصل فيش واريز شده را به همراه مدارک مورد نياز به همراه داشته باشند و آن‌را هنگام شرکت در مصاحبه به مسئول ذيربط تحويل دهند.

داوطلبان بايد توجه داشته باشند، درصورتي که براي چند کدرشته محل در يک دانشگاه، منحصراً از داوطلب يک نوبت مصاحبه بعمل آيد مي‌بايست بدون توجه به تعداد کدرشته‌ها مبلغ 250.000 ريال(معادل بيست و پنج هزار تومان) پرداخت شود.

همچنين معرفي‌شدگان دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالي براي اطلاع بيشتر از شرايط، ضوابط و همچنين شماره حساب دانشگاه‌هاي مربوط بايد به وب سايت اطلاع رساني مؤسسات مراجعه کنند.

به هنگام گزينش نهايي در هر کدرشته محل اعلام شده براي داوطلب، داوطلباني شرکت داده خواهند شد که نمره مصاحبه آنان توسط مؤسسه ذيربط به سازمان اعلام شود و داوطلباني که نمره‌اي براي مصاحبه آنان اعلام نشود از پذيرش در کدرشته آن مؤسسه حذف خواهند شد.

بديهي است پس از انقضاي مهلت مقرر براي شرکت در مصاحبه، بررسي مدارک يا هر روش ديگر مطابق آئين‌نامه مربوط، هيچ‌گونه تقاضايي قابل پذيرش نيست. لذا به داوطلبان اکيداً توصيه مي‌شود که در مهلت مقرر تعيين شده به محل ذيربط مراجعه کنند.

داوطلباني که در مصاحبه شرکت و پس از گزينش نهايي در رديف پذيرفته شدگان نهايي دوره دکتري سال 91 (اعم از دوره‌هاي روزانه، شبانه، پيام نور، غير انتفاعي يا بين‌الملل) قرار گيرند، مجاز به شرکت در آزمون دکتري سال 1392 نخواهند بود.

تمام داوطلباني که اسامي آنها در رديف معرفي‌شدگان براي انجام مصاحبه در دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالي در اين مرحله قرار گرفته مي‌بايست به منظور تکميل فرم بررسي صلاحيت‌هاي عمومي با مراجعه به لينک مربوط در سازمان سنجش آموزش کشور از 17 تا 22 آبان‌ماه ضمن پرداخت 170 هزار ريال بصورت اينترنتي، فرم بررسي صلاحيت عمومي را تکميل و کد پيگيري دريافت کنند. بديهي است داوطلباني که نسبت به تکميل فرم بررسي صلاحيت‌هاي عمومي اقدام نکنند از گزينش نهايي حذف خواهند شد.

داوطلباني که اسامي آنان در مرحله اوليه (در خرداد ماه 91 )  در رديف معرفي‌شدگان براي مصاحبه قرار داشته و فرم بررسي صلاحيت‌هاي عمومي را تکميل و آن را از طريق سايت به سازمان ارسال کرده‌اند نيازي به تکميل فرم مجدد و پرداخت هزينه ندارند.

داوطلباني که در 4 کدرشته محل (حداکثر تعداد کدرشته براي معرفي) براي مصاحبه معرفي‌ شده‌اند وضعيت علمي آنها در کارنامه در کدرشته محل‌هاي معرفي‌شده (4 کدرشته) و کدرشته‌محل‌هاي قبل از آن مشخص شده است و آن دسته از داوطلباني که از 1 تا 3 کدرشته محل معرفي شده‌اند يا اصلاً در رديف معرفي‌شدگان قرار نگرفته‌اند، وضعيت علمي آنها در کارنامه در تمام رشته‌محل‌هاي انتخابي منعکس شده است.

مدارک مورد نياز که مي‌بايست معرفي‌شدگان براي انجام مراحل مصاحبه همراه خود داشته باشند، عبارت است از:

1- اصل مدرک کارشناسي ارشد (فوق ليسانس).

توجه - معرفي‌‌شدگاني که دانشجوي سال آخر دوره کارشناسي ارشد بوده‌اند، مي‌بايست تا 31 شهريورماه 91 فارغ‌التحصيل شده‌ باشند. (اصل گواهي تأييد شده توسط دانشگاه يا مؤسسه آموزش عالي محل اخذ مدرک مطابق فرم مندرج در صفحه 57 دفترچه راهنماي شرکت در آزمون مذکور).

2- اصل مدرک کارشناسي (ليسانس).

تبصره 1- آندسته از معرفي شدگاني که فارغ‌التحصيل دوره کارشناسي ناپيوسته هستند علاوه بر اصل مدرک کارشناسي ناپيوسته مي‌بايست اصل مدرک کارداني را نيز ارائه دهند.

تبصره 2 - معرفي‌‌شدگاني که به دلائلي قادر به ارائه اصل مدرک يا مدارک‌ مندرج در بندهاي 1 و 2 فوق نمي‌باشند، لازم است اصل گواهي تأييد شده توسط دانشگاه يا مؤسسه آموزش عالي محل اخذ مدرک را به همراه داشته باشند.

4ـ اصل شناسنامه يا کارت ملي براي تطبيق مشخصات شناسنامه‌اي معرفي شده با مشخصات اطلاعات ارسالي از سوي اين سازمان.

5ـ مدرکي که وضعيت نظام وظيفه معرفي شده را با توجه به بند «مقررات وظيفه عمومي» مندرج در صفحه 3 دفترجه راهنماي شرکت در آزمون (براي برادران).

6ـ اصل گواهي مبني بر اينکه عضو هيئت علمي رسمي قطعي و يا رسمي آزمايشي وزارت علوم، تحقيقات و فن‌آوري بوده که به تأييد بالاترين مقام مسئول نيز رسيده باشد، براي آن دسته از معرفي شدگاني که از امتياز مربي در اين آزمون استفاده کرده‌اند.

http://www.farsnews.com/newstext
مصاحبه مرحله تکميلی ظرفيت کنکور دکتری مصاحبه دکتری سال92

اعلام شرایط ثبت تقاضای وام ویژه دکتری

اعلام آخرین تغییرات رشته های امتحانی آزمون دکتری ۹۶

شرایط پرداخت وام ویژه دکتری/ وام شامل شاغلان نمی‌شود

زمان برگزاری کنکور ۹۶ اعلام شد/ ثبت کنکور دکتری از ۱۶ آذر آغاز شد

تعیین تکلیف شیوه پذیرش دانشجوی دکتری دولتی و آزاد در آبان ماه اعلام میشود

پذیرش دانشجوی دکتری دانشگاه آزاد در کمیسیون آموزش مجلس بررسی شد

فیلم های آموزشی کنکور ارشد و دکتری

اعلام زمان مصاحبه متاخرین آزمون دکتری دانشگاه آزاد

اعلام آخرین تصمیمات ۲ وزارتخانه درباره رشته روانشناسی بالینی

امکان ثبت درخواست غایبان مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد اسلامی فراهم شد

10 تا 30 درصد تخفیف زمانی ویژه ثبت نام کلاسهای آمادگی آزمون دکتری- موسسه پژوهش

دوره آمادگی کنکور دکتری 96 در خانه مدیریت با دکتر یگانه

اعلام نتایج آزمون دکتری گروه پزشکی / آغاز ثبت نام از ۱۷ مهرماه

همایش مشاوره و تحلیل دروس دکتری

مدرس برتر کنکور مدیریت ( ارشد – دکتری ) : دکتر یگانه

اخبار روزنامه ها