ثبت‌نام اولين دوره دکتری حرفه‌ای فيزيوتراپی از شنبه

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / دکتریارسال شده در   29 آذر 1391-19 December 2012بازدید 1393
ثبت‌نام اولين دوره دکتری حرفه‌ای فيزيوتراپی از شنبه

معاون وزير بهداشت خبر داد: آغاز ثبت‌نام اولين دوره دکتري حرفه‌اي فيزيوتراپي از شنبه

پرتال دانشگاهی کشور به نقل از خبرگزاری ایسنا ، معاون آموزشي وزارت بهداشت، از آغاز ثبت‌نام در اولين دوره دکتري حرفه‌اي فيزيوتراپي از دوم دي ماه سال جاري خبر داد.

دکتر محمد علي محققي ، با اشاره به مهلت ثبت‌نام و ارسال مدارک در دوره دکتري حرفه‌اي فيزيوتراپي از دوم تا 10 دي ماه از طريق سايت مرکز سنجش آموزش پزشکي به نشاني www.sanjeshp.ir، گفت: ظرفيت پذيرش دانشجو در اين دوره 15 نفر است.

وي با بيان اينکه اولين دوره دکتري حرفه‌اي فيزيوتراپي توسط دانشگاه علوم پزشکي تهران انجام مي‌شود، تصريح کرد: البته فرايند ثبت‌نام پذيرش دانشجو در اين دوره توسط مرکز سنجش آموزش پزشکي خواهد بود.

وي با اشاره به شرايط ثبت‌نام در دوره دکتري حرفه‌اي فيزيوتراپي، گفت: دارا بودن دانشنامه کارشناسي ارشد در رشته فيزيوتراپي يکي از اين شرايط است، البته دانشجويان ترم آخر مي‌توانند گواهي مبني بر فراغت از تحصيل تا 30 بهمن ماه را ارائه کنند.

محققي عدم اشتغال به تحصيل در کليه موسسات آموزشي و تحقيقاتي کشور از ديگر شرايط ثبت‌نام در اين دوره را عنوان کرد و افزود: دانشجويان اخراجي دانشگاه‌ها مجاز به ثبت‌نام و شرکت در آزمون نيستند.

وي با بيان اينکه حداقل و حداکثر مدت تحصيل در مقطع دکتراي حرفه‌اي (DPT) مطابق با آيين‌نامه‌هاي آموزشي مربوطه است، اظهارکرد:

آزمون شامل دو مرحله کتبي با 70 درصد نمره و مصاحبه با 30 درصد نمره است.

معاون آموزشي وزات بهداشت با تاکيد بر اينکه آزمون کتبي به صورت تستي برگزار مي‌شود، خاطرنشان کرد: از داوطلباني که در آزمون کتبي (مرحله اول) حد نصاب نمره لازم را (با توجه به سهميه مربوطه) کسب کرده باشند به تعداد دو برابر ظرفيت، جهت آزمون شفاهي (مرحله دوم) دعوت مي‌شوند.

وي افزود: پس از تکميل فرم ثبت‌نام و ارسال مدارک و بلافاصله پس از فشار دادن دکمه ثبت توسط داوطلب براي وي کد رهگيري صادر مي‌شود و براي افرادي که کد رهگيري دارند کارت ورود به جلسه صادر خواهد شد و داوطلبان بايد پس از صدور کد رهگيري آن را به همراه نسخه چاپ شده از فرم ثبت‌نامشان براي مراحل بعدي آزمون نزد خود محفوظ نگه دارند.

محققي از برگزاري اولين دوره آزمون دکتراي حرفه‌اي فيزيوتراپي در روز پنجشنبه 28 دي ماه خبر داد و افزود: کارت ورود به جلسه در طي روزهاي 26 تا 27 دي ماه از طريق سايت مرکز سنجش آموزش پزشکي توزيع مي‌شود.ثبت‌نام اولين دوره دکتری فیزیوتراپی دکتری حرفه‌ای فيزيوتراپی دوره دکتری حرفه ای

اعلام شرایط ثبت تقاضای وام ویژه دکتری

اعلام آخرین تغییرات رشته های امتحانی آزمون دکتری ۹۶

زمان برگزاری کنکور ۹۶ اعلام شد/ ثبت کنکور دکتری از ۱۶ آذر آغاز شد

شرایط پرداخت وام ویژه دکتری/ وام شامل شاغلان نمی‌شود

تعیین تکلیف شیوه پذیرش دانشجوی دکتری دولتی و آزاد در آبان ماه اعلام میشود

پذیرش دانشجوی دکتری دانشگاه آزاد در کمیسیون آموزش مجلس بررسی شد

فیلم های آموزشی کنکور ارشد و دکتری

اعلام آخرین تصمیمات ۲ وزارتخانه درباره رشته روانشناسی بالینی

امکان ثبت درخواست غایبان مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد اسلامی فراهم شد

دوره آمادگی کنکور دکتری 96 در خانه مدیریت با دکتر یگانه

10 تا 30 درصد تخفیف زمانی ویژه ثبت نام کلاسهای آمادگی آزمون دکتری- موسسه پژوهش

اعلام نتایج آزمون دکتری گروه پزشکی / آغاز ثبت نام از ۱۷ مهرماه

جمعه – 7 آبان ماه : همایش رایگان موفقیت در کنکور دکتری مهندسی صنایع

ثبت نام کلاس های آمادگی کنکور دکتری خانه مدیریت

اعلام زمان مصاحبه متاخرین آزمون دکتری دانشگاه آزاد

اخبار روزنامه ها