پذبرفنه شدن 1354 نفر در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون دکتری

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / دکتریارسال شده در   06 بهمن 1391-25 January 2013بازدید 1815پذبرفنه شدن 1354 نفر در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون دکتری
تهران - مشاورعالی سازمان سنجش آموزش کشور ، آمار قبول شدگان نهایی مرحله تکمیل ظرفیت آزمون دکتری نیمه متمرکز سال 1391 را هزار و 354 نفر اعلام کرد و گفت که فهرست اسامی این داوطلبان، امشب بر روی پایگاه اینترنتی سنجش قرار می گیرد.


پرتال دانشگاهی به نقل از   ˈحسین توکلیˈ روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی ایرنا اظهار داشت: نتایج نهایی مرحله تکمیل ظرفیت و ظرفیت های جدید آزمون ورودی دوره دکتری نیمه متمرکز سال 1391 از ساعت 20 امشب، چهارم بهمن ماه از طریق پایگاه اینترنتی سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org منتشر می شود.

وی افزود: پس از انتشار اطلاعیه سازمان سنجش درباره ظرفیت های جدید و تکمیل ظرفیت رشته های تحصیلی در آزمون ورودی دوره دکتری نیمه متمرکز سال 1391 تعداد 20 هزار و 795 نفر با مراجعه به پایگاه اینترنتی این سازمان، تقاضانامه های این مرحله را تکمیل کردند.

به گفته توکلی، هر داوطلب می توانست در مرحله تکمیل ظرفیت، حداکثر پنج کدرشته محل را در فرم انتخاب رشته الکترونیکی با توجه به تقدم اولویت علاقه خود درج کند.

وی خاطرنشان کرد: پس از ارزیابی تقاضاها و رتبه داوطلبان، اسامی تعداد پنج هزار و 24 نفر به عنوان معرفی شدگان چندبرابر ظرفیت مرحله تکمیل ظرفیت، در روز سه شنبه، 16 آبان ماه 91 بر روی پایگاه اینترنتی سازمان سنجش قرار گرفت که معرفی شدگان بر حسب مورد، حداقل در یک کدرشته محل و حداکثر در چهار کدرشته محل برای مصاحبه معرفی شدند.

مشاورعالی سازمان سنجش با بیان اینکه تعداد هزار و 354 نفر در مرحله نهایی تکمیل ظرفیت آزمون دکتری سال 91 پذیرفته شده اند، ادامه داد: پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت لازم است ابتدا به وب سایت دانشگاه و یا موسسه آموزش عالی محل قبولی خود مراجعه و براساس برنامه زمانی که در آنجا مشخص شده است برای ثبت نام اقدام کنند.

وی تصریح کرد: درصورت نبودن برنامه زمانی خاص در وب سایت دانشگاه یا موسسه آموزش عالی، پذیرفته شدگان ضرورت دارد در یکی از روزهای شنبه، 14 بهمن یا یکشنبه، 15 بهمن ماه 1391 با در دست داشتن مدارک لازم به دانشگاه مراجعه و ثبت نام خود را به انجام برسانند.

توکلی گفت که این دسته از پذیرفته شدگان جزو دانشجویان دکتری ترم بهمن ماه 1391 محسوب می شوند.

کارنامه نتیجه نهایی انتخاب رشته کنندگان مرحله تکمیل ظرفیت آزمون دکتری در هفته آخر بهمن ماه 1391 از طریق سایت سازمان سنجش منتشر خواهد شد.
دکتری دکترا تکمیل ظرفیت آزمون دکتری مرحله تکمیل ظرفیت دکتری

اعلام شرایط ثبت تقاضای وام ویژه دکتری

اعلام آخرین تغییرات رشته های امتحانی آزمون دکتری ۹۶

زمان برگزاری کنکور ۹۶ اعلام شد/ ثبت کنکور دکتری از ۱۶ آذر آغاز شد

شرایط پرداخت وام ویژه دکتری/ وام شامل شاغلان نمی‌شود

تعیین تکلیف شیوه پذیرش دانشجوی دکتری دولتی و آزاد در آبان ماه اعلام میشود

پذیرش دانشجوی دکتری دانشگاه آزاد در کمیسیون آموزش مجلس بررسی شد

فیلم های آموزشی کنکور ارشد و دکتری

اعلام آخرین تصمیمات ۲ وزارتخانه درباره رشته روانشناسی بالینی

امکان ثبت درخواست غایبان مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد اسلامی فراهم شد

دوره آمادگی کنکور دکتری 96 در خانه مدیریت با دکتر یگانه

10 تا 30 درصد تخفیف زمانی ویژه ثبت نام کلاسهای آمادگی آزمون دکتری- موسسه پژوهش

اعلام نتایج آزمون دکتری گروه پزشکی / آغاز ثبت نام از ۱۷ مهرماه

جمعه – 7 آبان ماه : همایش رایگان موفقیت در کنکور دکتری مهندسی صنایع

ثبت نام کلاس های آمادگی کنکور دکتری خانه مدیریت

گرایش های رشته دکتری مهندسی هسته ای حذف نشد

اخبار روزنامه ها