اعلام شدن نتایج نهایی آزمون دکتری تخصصی علوم پایه پزشکی

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / دکتریارسال شده در   08 بهمن 1391-27 January 2013بازدید 1265


اعلام شدن نتایج نهایی آزمون دکتری تخصصی علوم پایه پزشکیاسامی پذیرفته شدگان نهایی آزمون ورودی دوره دکتری تخصصی (Ph.D) در رشته های علوم پایه پزشکی و بهداشت، طب سنتی، مواد دندانی و سلامت دهان و دندانپزشکی اجتماعی سال تحصیلی 92-91 اعلام شد.


تمامی پذیرفته شدگان لازم است برای ثبت نام با همراه داشتن مدارک مورد نیاز در روزهای 15و 16 بهمن ماه جاری به اداره آموزش دانشگاه محل قبولی یا سایت دانشگاه مربوطه مراجعه کنند.


عدم مراجعه و ثبت نام هر یک از پذیرفته شدگان در تاریخ های مقرر به منزله انصراف بوده و هیچگونه اعتراضی در این مورد پذیرفته نخواهد بود.همچنین اعلام اسامی پذیرفته شدگان صرفا براساس گزینش علمی بوده و انجام سایر مراحل توسط دانشگاه مربوطه انجام می شود.محرومیت یکساله برای قبول شدگانی که ثبت نام نکنندپرتال دانشگاهی به نقل از   گزارش مهر، قبول شدگانی که به هر دلیل ثبت نام نکنند و یا پس از ثبت نام در دانشگاه انصراف دهند به مدت یکسال از شرکت در امتحان دوره دکتری تخصصی (Ph.D) محروم خواهند شد.


به موجب مصوبه شورای عالی برنامه ریزی در رشته هایی که دانشگاه علوم پزشکی بقیه ا..(عج) پذیرش داشته باشد اولویت پذیرش با پرسنل رسمی و پیمانی نیروهای مسلح است و در صورتی که ظرفیت آن رشته تکمیل نشود، پذیرش از سایر داوطلبانی که در هیچ یک از اولویتهای انتخابی خود پذیرفته نشده اند، همراه با گزینش براساس دستورالعمل های جذب دانشگاه بقیه ا..(عج) و با پرداخت هزینه صورت می گیرد؛ بدیهی است در صورت عدم پذیرش دانشگاه، قبولی آنان کان لم یکن تلقی خواهد شد.


در رشته هایی که دانشجو بصورت مشترک بین دو دانشگاه پذیرش می شود فرد پذیرفته شده دانشجوی دانشگاه مبدا (اول) خواهد بود. (پذیرفته شدگان باید جهت ثبت نام به دانشگاه مبدأ مراجعه کنند.) درهمین حال دانشجو باید آمادگی داشته باشد تا تمام یا قسمتی از دوره آموزشی یا پژوهشی خود را در هر محلی که دانشگاه مبدأ تعیین می کند، بگذراند.


اسامی رتبه های برتر اول تا سوم هر رشته نیمه دوم اسفند ماه به دفاتر استعداد درخشان و معاونت های آموزشی دانشگاههای مربوطه ارسال خواهد شد، لذا متقاضیان استفاده از مزایای رتبه های برتر می توانند از نیمه اسفند ماه به بعد به این واحدها مراجعه کنند.


انتشار کارنامه از 28 بهمن ماه


کارنامه تمامی داوطلبانی که مدارک آنان کامل باشد از 28 بهمن ماه 91 به مدت 3 روز در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی قابل دسترسی خواهد بود .


دکتری دکترا علوم پایه پزشکی دکتری تخصصی نتایج نهایی آزمون دکتری تخصصی

اعلام شرایط ثبت تقاضای وام ویژه دکتری

اعلام آخرین تغییرات رشته های امتحانی آزمون دکتری ۹۶

زمان برگزاری کنکور ۹۶ اعلام شد/ ثبت کنکور دکتری از ۱۶ آذر آغاز شد

تعیین تکلیف شیوه پذیرش دانشجوی دکتری دولتی و آزاد در آبان ماه اعلام میشود

شرایط پرداخت وام ویژه دکتری/ وام شامل شاغلان نمی‌شود

پذیرش دانشجوی دکتری دانشگاه آزاد در کمیسیون آموزش مجلس بررسی شد

فیلم های آموزشی کنکور ارشد و دکتری

اعلام آخرین تصمیمات ۲ وزارتخانه درباره رشته روانشناسی بالینی

امکان ثبت درخواست غایبان مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد اسلامی فراهم شد

دوره آمادگی کنکور دکتری 96 در خانه مدیریت با دکتر یگانه

اعلام نتایج آزمون دکتری گروه پزشکی / آغاز ثبت نام از ۱۷ مهرماه

جمعه – 7 آبان ماه : همایش رایگان موفقیت در کنکور دکتری مهندسی صنایع

10 تا 30 درصد تخفیف زمانی ویژه ثبت نام کلاسهای آمادگی آزمون دکتری- موسسه پژوهش

ثبت نام کلاس های آمادگی کنکور دکتری خانه مدیریت

گرایش های رشته دکتری مهندسی هسته ای حذف نشد

اخبار روزنامه ها