تغيير زمان ويرايش اطلاعات آزمون دکتری داروسازی

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / دکتریارسال شده در   06 خرداد 1392-27 May 2013بازدید 1124تغيير زمان ويرايش اطلاعات آزمون دکتری داروسازی

رييس مرکز سنجش آموزش پزشکي، گفت: زمان ويرايش فرم ثبت‌نام و تکميل مدارک داوطلبان بيست و پنجمين دوره آزمون دکتراي تخصصي رشته‌هاي تخصصي داروسازي 1392 به روزهاي 6 تا 8 خرداد ماه موکول شد.

پرتال دانشگاهی به نقل از دکتر غلامرضا حسن‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)،با اشاره به تغيير زمان ثبت‌نام و ويرايش اطلاعات اين آزمون، گفت: زمان ويرايش فرم ثبت‌نام و تکميل مدارک داوطلبان شرکت در بيست‌وپنجمين دوره آزمون Ph.D رشته‌هاي تخصصي داروسازي که پيش از اين از يکم تا سوم خرداد ماه اعلام شده بود، به روزهاي ششم تا هشتم خرداد ماه تغيير يافت.

وي با اشاره به برگزاري آزمون کتبي بيست و پنجمين دوره پذيرش دانشجو در مقطعph.d رشته‌هاي تخصصي داروسازي در ششم تير ماه، ادامه داد: آن گروه از داوطلبان شرکت در اين آزمون که در زمان مقرر موفق به اصلاح اشتباهات احتمالي در وارد کردن اطلاعات فرم ثبت‌نام يا تکميل مدارک خود نشده‌اند، مي توانند از 6 تا 8 خرداد ماه جاري به سايت مرکز سنجش آموزش پزشکي به نشاني www.sanjeshp.ir مراجعه کرده و نسبت به اصلاح فرم و تکميل مدارک خود اقدام کنند.

حسن زاده با اشاره به اينکه شرکت در آزمون نيازمند ارائه مدرک قبولي معتبر در يکي از آزمون هاي زبان انگليسي مندرج در دفترچه راهنماي آزمون است، گفت: افرادي که هنوز مدرک زبان انگليسي خود را ارسال نکرده‌اند، مي‌توانند در هفدهمين دوره آزمون زبان انگليسي عمومي وزارت بهداشت MHLE شرکت کرده و گواهي آن را ارائه کنند.

وي با تاکيد بر اينکه زمان اعلام شده آخرين فرصت ممکن براي ثبت‌نام، ويرايش اطلاعات فرم ثبت‌نام و تکميل مدارک خواهد بود و اين مهلت قابل تمديد نيست، افزود: افرادي که در فرصت مقرر موفق به ثبت‌نام نشده باشند، مي‌توانند در بازه زماني بالا جهت شرکت در آزمون ثبت‌نام کنند.

حسن‌زاده اظهار کرد: اين آزمون براي پذيرش دانشجو در رشته‌هاي فارماسيوتيکس، شيمي دارويي، فارماکوگنوزي، بيوتکنولوژي دارويي، سم شناسي، داروسازي باليني، داروسازي سنتي، اقتصاد و مديريت دارو، کنترل دارو، داروسازي هسته اي، نانوفناوري دارويي وزيست مواد دارويي برگزار مي شود و داوطلبان مجاز به ثبت‌نام تنها در يک رشته دکتري هستند.

رييس مرکز سنجش آموزش پزشکي در پايان خاطرنشان کرد: داوطلبان شرکت در آزمون دکتري تخصصي داروسازي فقط مجاز به انتخاب يک سهميه هستند که بايد آن را در فرم ثبت‌نام مشخص کنند و از آنجايي که تغيير سهميه پس از ثبت‌نام در هيچ يک از مراحل آزمون امکان پذير نيست، بنابراين داوطلبان بايد در انتخاب سهميه خود در زمان ثبت‌نام دقت کنند.


آزمون دکتری داروسازی آزمون دکتری تغییر زمان ویرایش اطلاعات آزمون دکتری

اعلام شرایط ثبت تقاضای وام ویژه دکتری

اعلام آخرین تغییرات رشته های امتحانی آزمون دکتری ۹۶

زمان برگزاری کنکور ۹۶ اعلام شد/ ثبت کنکور دکتری از ۱۶ آذر آغاز شد

تعیین تکلیف شیوه پذیرش دانشجوی دکتری دولتی و آزاد در آبان ماه اعلام میشود

شرایط پرداخت وام ویژه دکتری/ وام شامل شاغلان نمی‌شود

پذیرش دانشجوی دکتری دانشگاه آزاد در کمیسیون آموزش مجلس بررسی شد

فیلم های آموزشی کنکور ارشد و دکتری

اعلام آخرین تصمیمات ۲ وزارتخانه درباره رشته روانشناسی بالینی

امکان ثبت درخواست غایبان مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد اسلامی فراهم شد

دوره آمادگی کنکور دکتری 96 در خانه مدیریت با دکتر یگانه

اعلام نتایج آزمون دکتری گروه پزشکی / آغاز ثبت نام از ۱۷ مهرماه

جمعه – 7 آبان ماه : همایش رایگان موفقیت در کنکور دکتری مهندسی صنایع

10 تا 30 درصد تخفیف زمانی ویژه ثبت نام کلاسهای آمادگی آزمون دکتری- موسسه پژوهش

ثبت نام کلاس های آمادگی کنکور دکتری خانه مدیریت

گرایش های رشته دکتری مهندسی هسته ای حذف نشد

اخبار روزنامه ها