راه اندازی رشته های دکتری زراعت و ارشد حسابداری در دانشگاه آزاد

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / دکتریارسال شده در   05 امرداد 1392-27 July 2013بازدید 903راه اندازی رشته های دکتری زراعت و ارشد حسابداری در دانشگاه آزاد

پس از سالها انتظار دانشگاه آزاد اسلامي واحد فيروزآباد با سابقه ترين واحد دانشگاهي استان فارس صاحب مقطع دکتري تخصصي شد.

به گزارش پرتال دانشگاهی به نقل از خبرنگار آنا از فيروزآباد ، سيد ناصر اميري رييس واحد فيروزآباد با اعلام اين خبر به خبرنگار آنا گفت: خوشبختانه تلاشها و پيگيري هاي چند ماه گذشته با حمايتهاي فريدوني نماينده دلسوز شهرستان نتيجه داد و علاوه بر دکتري زراعت ، چهار رشته در مقطع کارشناسي ارشد شامل حسابداري ، مهندسي منابع طبيعي_ آبخيزداري،خاکشناسي_گرايش شيمي و حاصلخيزي خاک ،شيمي و فناوري آسانس ورشته هاي شيمي و فناوري اطلاعات و مهندسي بهداشت محيط و بهداشت عمومي در مقطع کارشناسي پيوسته و ناپيوسته به تصويب وزارت علوم و وزارت بهداشت رسيد و ان شااله به دنبال جذب دانشجو در اين رشته ها از مهرماه 92 هستيم.

وي با بيان اين موضوع که واحد فيروزآباد با آن همه سابقه و پيشتازي به عنوان اولين واحد تاسيس شده در استان فارس شايستگي راه اندازي صدها رشته در مقاطع مختلف تحصيلي ر ا داراست عنوان کرد:بيست رشته در مقطع ارشد و شش رشته در مقطع کارشناسي مصوبه سازمان مرکزي را دريافت نموده و به وزارتخانه هاي علوم و بهداشت جهت تاييد نهايي ارسال شده است و اميدواريم تا يک ماه آينده به عنوان رشته هاي مصوب به اين واحد ابلاغ شود.

اميري هدف نهايي دانشگاه را توسعه رشته ها در مقطع ارشد و دکتري ذکر کرده و گفت: دانشگاه آزاد اسلامي واحد فيروزآباد امسال سي امين سال تاسيس خود را جشن مي گيرد و همه تلاش ما بر ان است تا آن تاريخ رشته هاي ارشد به حداقل 40 رشته ارتقا يابد و پذيراي دانشجويان عزيز از سراسر ميهن اسلامي مان باشيم .

با رشته هاي تصويبي سي و چهار رشته مورد تقاضاي اين واحدجهت راه اندازي در دانشگاه آزاد اسلامي فيروزآباد بوده است .

شوراي اداري دانشگاه آزاد اسلامي واحد فيروزآباد برگزار شد

همچنين همزمان با ولادت با سعادت کريم اهل بيت حضرت امام حسن مجتبي (ع) و در فضايي معنوي و روحاني جلسه شوراي اداري دانشگاه ازاد اسلامي واحد فيروزآباد با  انجام مراسم ختم قران در مسجد امام جعفر صادق (ع) برگزار شد .

در ابتداي مراسم پس از تلاوت آيات قران سيد ناصر اميري رييس واحد با توصيه همگان به رعايت تقوا ،نظم و انضباط و تکريم ارباب رجوع به خلاصه اي از عملکرد چند ماه گذشته پرداخت .

وي با اشاره به فضاي اين روزهاي دانشگاه و شور و شعف  کارکنان از تصويب رشته هاي جديد واحد به سختيهايي که در اين راه متحمل شده اشاره و گفت :از اينکه ديده مي شود تصويب رشته هاي دانشگاهي نگاه اميدوارانه کارکنان و اساتيد به آينده را در پي داشته است تمام سختيهاي اين چند وقت را فراموش مي کنم و انگيزه اينجانب براي خدمت دو چندان مي شود.

وي در قسمت ديگري از سخنان خود با انتقاد از برخي اظهار نظرهاي غير منصفانه  خواستار اتحاد و همدلي در بين مجموعه دانشگاه شده و گفت: تغييرات در هر سيستمي از جمله وظايف و اختيارات يک مدير در جهت بهره وري بيشتر از خدمات و تجارب افراد مي باشد لذا نبايد در برابر تغيير واکنش نشان داد و يک مدير بايد وقت خود را مصروف به سياست هاي کلان نمايد.

اميري در پايان صحبتهاي خود از مسئولين شهري و استاني و بويژه نماينده محترم شهرستان جناب آقاي فريدوني  بواسطه  پيگيري هاي دلسوزانه در تصويب رشته هاي دانشگاهي تقدير و تشکر نمود.

در ادامه معاون آموزشي واحد نيزبا اذعان به اين موضوع که آموزش قلب دانشگاه است  از مکانيزه نمودن بسياري از خدمات اموزشي دانشگاه در اينده اي نزديک خبر داد .

احمدي  با اشاره به سابقه واحد فيروزآباد  و اينکه زماني نزديک به هفت هزار نفر دانشجو مشغول به تحصيل در اين واحد بود از اقدامات  اميري در تصويب رشته هاي جديد که منجر به افزايش جمعيت دانشجويي خواهد شد تشکر نمود .

مراسم با شرکت قاريان برجسته شهرستان و حضور در جلسه ختم قرآن ادامه يافت و حاضرين پس از اقامه نماز مغرب و عشاء در ضيافت افطار شرکت کردند.


راه اندازی رشته های دکتری زراعت و ارشد حسابداری در دانشگاه آزاد راه اندازی رشته دکتری زراعت در دانشگاه آزاد رشته دکتری زراعت در دانشگاه آزاد

اعلام شرایط ثبت تقاضای وام ویژه دکتری

اعلام آخرین تغییرات رشته های امتحانی آزمون دکتری ۹۶

شرایط پرداخت وام ویژه دکتری/ وام شامل شاغلان نمی‌شود

زمان برگزاری کنکور ۹۶ اعلام شد/ ثبت کنکور دکتری از ۱۶ آذر آغاز شد

تعیین تکلیف شیوه پذیرش دانشجوی دکتری دولتی و آزاد در آبان ماه اعلام میشود

پذیرش دانشجوی دکتری دانشگاه آزاد در کمیسیون آموزش مجلس بررسی شد

فیلم های آموزشی کنکور ارشد و دکتری

اعلام زمان مصاحبه متاخرین آزمون دکتری دانشگاه آزاد

اعلام آخرین تصمیمات ۲ وزارتخانه درباره رشته روانشناسی بالینی

امکان ثبت درخواست غایبان مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد اسلامی فراهم شد

10 تا 30 درصد تخفیف زمانی ویژه ثبت نام کلاسهای آمادگی آزمون دکتری- موسسه پژوهش

دوره آمادگی کنکور دکتری 96 در خانه مدیریت با دکتر یگانه

اعلام نتایج آزمون دکتری گروه پزشکی / آغاز ثبت نام از ۱۷ مهرماه

همایش مشاوره و تحلیل دروس دکتری

مدرس برتر کنکور مدیریت ( ارشد – دکتری ) : دکتر یگانه

اخبار روزنامه ها