پذيرش دانشجوی دکترا در 3 رشته جديد در دانشکده پليس

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / دکتریارسال شده در   27 مهر 1392-19 October 2013بازدید 1228پذيرش دانشجوی دکترا در  3 رشته جديد در دانشکده پليس

معاون تربيت و آموزش ناجا از آغاز پذيرش دانشجوي مقطع دکترا در سه رشته جديد در دانشگاه علوم انتظامي و دانشکده پليس ناجا خبر داد.

به گزارش پرتال دانشگاهی به نقل از سعيد شکري‌‌پور در گفت‌وگوي اختصاصي با خبرنگار فارس در همدان اظهار داشت: ارتقاي علمي در سطح کارکنان ناجا يکي از اولويت‌هاي ناجا بوده و در همه سطوح براي رسيدن به استانداردهاي لازم در تلاش هستيم.

وي افزود: دانشگاه علوم انتظامي و دانشکده پليس ناجا يکي از مراکز آموزشي سطح بالا و بسيار خوب کشور در بحث تربيت نيروي تخصصي بدنه ناجاست که در چند سال اخير به موقعيت‎‌هاي خوبي دست پيدا کرده است.

معاون تربيت و آموزش ناجا اضافه کرد: دانشگاه علوم انتظامي با هماهنگي ستاد کل نيروهاي مسلح توانست 3 رشته تخصصي را در مقاطع دکترا به تصويب آن ستاد و وزارت علوم برساند و به زودي مراحل جذب دانشجوي اين سه رشته آغاز خواهد شد.

به گفته وي؛ با هماهنگي‌هاي انجام شده سه رشته جرم‌يابي، ترافيک و  پيشگيري انتظامي براي مقطع دکترا در دانشگاه علوم انتظامي ناجا مجوز پذيرش دانشجوي دکترا را کسب کرد.

شکري‌پور با اشاره به مذاکراتي که با دانشگاه‌هاي آزاد و پيام‌نور براي جذب دانشجو و همکاري متقابل انجام شده خاطرنشان کرد: براي بالا بردن سطح علمي و آموزشي کارکنان ناجا توافقاتي با دو دانشگاه آزاد و پيام‌نور شده تا زمينه جذب کارکنان ناجا در اين دانشگاه‌ها در رشته‌هاي مختلف صورت بگيرد.

وي ادامه داد: در حال حاضر بيش از 3 هزار دانشجوي در مقاطع مختلف در دانشگاه علوم انتظامي و دانشکده پليس در حال تحصيل هستند که براي رسيدن به سطح بهتر به دنبال افزايش ورودي در اين دانشگاه هستيم.

معاون تربيت و آموزش ناجا با بيان اينکه شرايط براي تحصيل در دانشگاه علمي کاربردي در رشته‌هاي تخصصي پليس فراهم شده، ابراز داشت: با توافقاتي که با دانشگاه علمي کاربردي کشور انجام شده در رشته‌هاي تخصصي پليس چند رشته طراحي شد که به زودي در سراسر کشور و مراکز استان‌ها اين دانشگاه نيز دانشجويان علاقه‌مند را پذيرش خواهد کرد.

وي گفت: با بالا بردن سطح علمي و معلومات انتظامي کارکنان ناجا و تحصيل آکادميک در دانشگاه‌ها و رشته‌هاي مختلف قطعاً سطح خدمات‌رساني پليس بالاتر خواهد رفت.

شکري‌پور با بيان اينکه آموزش و ارتقاء کارکنان ناجا بر چهار اصل علمي، تربيت بدني، تربيتي و نظم و انضباط تدوين شده، تصريح کرد: در ستاد کل و معاونت آموزش اين چهار اصل به صورت مجزا و با برنامه‌هاي کوتاه مدت و بلند مدت طراحي و در حال اجراست که منجر به ارتقاي همه جانبه کارکنان مي‌شود.

وي گفت: براي رسيدن و پرداختن دقيق به اين چهار اصل قرارگاهي در ستاد کل ناجا تشکيل شده و به تبع کارگروه‌هاي در ستادهاي استاني آغاز به کار کرده تا همه دستورالعمل‌هاي ابلاغي را به صورت دقيق و جدي‌تر پيگيري کنند.

معاون تربيت آموزش ناجا با اشاره به اينکه معنويت و ارتقاي معنوي همه کارکنان ناجا هميشه مورد توجه بوده است، افزود: معنويت شيرازه اصلي کاري نيروهاي مسلح است و ناجا در همه سطوح سعي کرده ارتقاي معنوي را در بين کارکنان از پرسنل وظيفه تا بالاترين سطح کادر هر روز بالاتر از قبل ببرد.


پذیرش دانشجو در مقطع دکتری پذیرش دانشجوی دکتری پذیرش دانشجوی دکتری پذیرش دانشجوی دکتری در دانشکده پلیس پذیرش در دانشکده پلیس

اعلام شرایط ثبت تقاضای وام ویژه دکتری

اعلام آخرین تغییرات رشته های امتحانی آزمون دکتری ۹۶

زمان برگزاری کنکور ۹۶ اعلام شد/ ثبت کنکور دکتری از ۱۶ آذر آغاز شد

تعیین تکلیف شیوه پذیرش دانشجوی دکتری دولتی و آزاد در آبان ماه اعلام میشود

شرایط پرداخت وام ویژه دکتری/ وام شامل شاغلان نمی‌شود

پذیرش دانشجوی دکتری دانشگاه آزاد در کمیسیون آموزش مجلس بررسی شد

فیلم های آموزشی کنکور ارشد و دکتری

اعلام آخرین تصمیمات ۲ وزارتخانه درباره رشته روانشناسی بالینی

امکان ثبت درخواست غایبان مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد اسلامی فراهم شد

دوره آمادگی کنکور دکتری 96 در خانه مدیریت با دکتر یگانه

اعلام نتایج آزمون دکتری گروه پزشکی / آغاز ثبت نام از ۱۷ مهرماه

جمعه – 7 آبان ماه : همایش رایگان موفقیت در کنکور دکتری مهندسی صنایع

10 تا 30 درصد تخفیف زمانی ویژه ثبت نام کلاسهای آمادگی آزمون دکتری- موسسه پژوهش

ثبت نام کلاس های آمادگی کنکور دکتری خانه مدیریت

گرایش های رشته دکتری مهندسی هسته ای حذف نشد

اخبار روزنامه ها