حمایت از 500 پایان‌نامه دانشجویی مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / دکتریارسال شده در   12 آبان 1392-03 November 2013بازدید 784حمایت از 500 پایان‌نامه دانشجویی مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری

جانشین بنیاد حفظ آثار نشر ارزش‌های دفاع مقدس اعلام کرد: مقرر شد امسال از 500 پایان‌نامه دانشجویی در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری به مبلغ دو تا پنج میلیون تومان حمایت شود.

به گزارش پرتال دانشگاهی به نقل از خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، منطقه مازندران امیر سرتیپ محمد حسن نامی پیش از ظهر امروز 12 آبان‌ماه در نشست خبری که در بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس مازندران برگزار شد اظهار داشت: 3000 استاد در دانشگاه‌های کشور شناسایی شدند و 1600 نفرشان جهت آموزش دو واحد درسی دفاع مقدس در دانشگاه‌ها تحت آموزش قرار گرفتند.

وی در بخش دیگر سخنانش گفت: اطلس شهدا براساس تعداد شهیدان باید تکمیل شود و موضوعات فکری،‌توانمندی‌های برجسته شهدا در سایت‌ها قرار منتشر شود تا همگان بتوانند از آن بهره‌گیری کنند.

وی با اشاره به آغاز مخاطب‌شناسی در بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس گفت: باید از جوانان برای انتقال مضامین و مفاهیم دفاع مقدس کمک بگیریم که امسال در دستور کار قرار دارد.

سرتیپ نامی همچنین با اشاره به پیشرفت 20 تا 100 درصدی ساخت باغ‌موزه‌های دفاع مقدس در استان‌ها گفت: در همدان باغ موزه از پیشرفت 100 درصدی و در تبریز از پیشرفت 80 درصدی برخوردار است. باغ موزه دفاع مقدس به عنوان مرکز فرهنگی دفاع مقدس در همه استان‌های کشور خواهیم داشت که در برخی استان‌ها منطقه‌ای،‌استانی و ملی است.

وی در عین حال گفت:باغ موزه دفاع مقدس ملی خواهد بود و این امر به دلیل اهمیت و حضور فعال مردم مازندران در عملیات دفاع مقدس بوده است و شهرداری‌ و شورای اسلامی مازندران توجه ویژه‌ای به این بحث داشته باشند.

سرتیپ نامی در ادامه سخنانش با بیان اینکه شکست حصر سوسنگرد در تاریخ انقلاب بسیار مهم بوده است، گفت: این امر نشان از موفقیت خط پیروان ولایت در مقابل استکبار است که مسیر نوعی را در انقلاب اسلامی ایجاد کردند وامسال نیز مراسم های مختلفی در این زمینه برگزار می‌شود.

جانشین بنیاد حفظ آثار نشر ارزش‌های دفاع مقدس با اشاره به سه رویداد مهم در 13 آبان گفت:13 آبان سال 43 روز تبعید امام راحل به ترکیه به دلیل مخالفت با معاهده ننگین کاپیتولاسیون ، 13 آبان 57 روز کشتار دانش‌آموزان و دانشجویان به دست رژیم شاه و 13 آبان سال 1358 روز تسخیر لانه جاسوسی است که به عنوان روز استکبار جهانی نامگذاری شده است.

سرتیپ نامی با بیان اینکه مراسم 13 آبان امسال نیز همانند سالهای گذشته بسیار باشکوه برگزار می‌شود،افزود: حضور بیش از 60 هزار دانش‌آموز در منطقه هویزه علاوه بر برنامه‌های سایر شهرستان‌های کشور در این روز پیش‌بینی شده است.

وی با اعلام اینکه از زمان پیروزی انقلاب اسلامی آمریکا توطئه‌های بسیاری را بر علیه کشور ما برنامه‌ریزی و اجرا کرده است، گفت: برنامه‌های متعددی بر علیه نظام جمهوری اسلامی در جهت فروپاشی انقلاب نوپا پیش‌بینی شده و از عوامل داخلی برای به نتیجه رسیدن به اهدافشان استفاده می‌کردند.

وی به نقش رزمندگان مازندران به ویژه «لشکر 25 کربلا» در دفاع مقدس به عنوان صف‌شکنان بی بدیل اشاره کرد و گفت: پشتیبانی مردم در همراهی رزمندگان اسلام در دفاع مقدس بی‌نظیر بوده ودر کمتر استانی شاهد چنین نقشی از مردم بودیم.


حمایت از پایان نامه ها حمایت از پایان نامه حمایت از پایان نامه های دکتری حمایت از پایان نامه های ارشد حمایت از پایان نامه های سال92

اعلام شرایط ثبت تقاضای وام ویژه دکتری

اعلام آخرین تغییرات رشته های امتحانی آزمون دکتری ۹۶

زمان برگزاری کنکور ۹۶ اعلام شد/ ثبت کنکور دکتری از ۱۶ آذر آغاز شد

تعیین تکلیف شیوه پذیرش دانشجوی دکتری دولتی و آزاد در آبان ماه اعلام میشود

شرایط پرداخت وام ویژه دکتری/ وام شامل شاغلان نمی‌شود

پذیرش دانشجوی دکتری دانشگاه آزاد در کمیسیون آموزش مجلس بررسی شد

فیلم های آموزشی کنکور ارشد و دکتری

اعلام آخرین تصمیمات ۲ وزارتخانه درباره رشته روانشناسی بالینی

امکان ثبت درخواست غایبان مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد اسلامی فراهم شد

دوره آمادگی کنکور دکتری 96 در خانه مدیریت با دکتر یگانه

اعلام نتایج آزمون دکتری گروه پزشکی / آغاز ثبت نام از ۱۷ مهرماه

جمعه – 7 آبان ماه : همایش رایگان موفقیت در کنکور دکتری مهندسی صنایع

10 تا 30 درصد تخفیف زمانی ویژه ثبت نام کلاسهای آمادگی آزمون دکتری- موسسه پژوهش

ثبت نام کلاس های آمادگی کنکور دکتری خانه مدیریت

گرایش های رشته دکتری مهندسی هسته ای حذف نشد

اخبار روزنامه ها