آغاز ثبت نام آزمون دکتری 93 از پنجم آذر ماه

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / دکتریارسال شده در   05 آذر 1392-26 November 2013بازدید 5324آغاز ثبت نام آزمون دکتری 93 از فردا

ثبت نام از متقاضیان شرکت در آزمون دکتری (phd) نیمه متمرکز سال 1393 از ساعت 16 فردا، سه شنبه پنجم آذرماه 92 از طریق سایت اینترنتی سازمان سنجش آغاز می شود.
مشاورعالی سازمان سنجش آموزش کشور روز دوشنبه به خبرنگار فرهنگی ایرنا گفت: داوطلبان علاقه مند به شرکت در آزمون دکتری نیمه متمرکز می توانند از ساعت 16 فردا، پنجم آذرماه تا روز دوشنبه، 11 آذرماه 92 ضمن مراجعه به سایت اینترنتی سازمان سنجش با مطالعه دفترچه راهنمای شماره 1 نسبت به انجام مراحل ثبت نام اقدام کنند.

به گزارش پرتال دانشگاهی به نقل از «حسین توکلی» یادآور شد: دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون دکتری نیمه متمرکز سال 93 از روز شنبه، دوم آذرماه بر روی سایت اینترنتی سنجش قرار گرفته و همزمان با آن، امکان پرداخت اینترنتی هزینه ثبت نام از طریق سایت سنجش نیز فراهم شده است.

وی ادامه داد: داوطلبان در مهلت تعیین شده و حداکثر تا ساعت 24 روز دوشنبه، 11 آذرماه 92 می توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org با استفاده از کارت های بانکی عضو شبکه شتاب که پرداخت اینترنتی آنها فعال شده باشد نسبت به پرداخت 315 هزار ریال بابت شرکت در آزمون دکتری اقدام کرده و فرم تقاضانامه الکترونیکی ثبت نام را تکمیل کنند.

توکلی تاکید کرد: هر داوطلب آزمون دکتری فقط می تواند در یک کدرشته امتحانی متناسب با مدرک فارغ التحصیلی کارشناسی ارشد خود ثبت نام کند.

آزمون دوره های دکتری نیمه متمرکز سال 1393 در روز جمعه، 16 اسفندماه برگزار می شود و نتایج اولیه آزمون که به صورت تنظیم می شود در دهه سوم فروردین ماه 93 از طریق سایت اینترنتی سازمان سنجش منتشر خواهد شد.

به گفته توکلی، انتخاب رشته برای مجازین نیز از طریق سایت اینترنتی سازمان سنجش در نیمه اول اردیبهشت ماه 93 انجام خواهد شد.

سخنگوی سازمان سنجش توضیح داد: فهرست اسامی معرفی شدگان چندبرابر ظرفیت کدرشته محل های مربوط برای شرکت در مصاحبه دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی در نیمه دوم اردیبهشت ماه 93 بر روی سایت اینترنتی سازمان سنجش قرار خواهد گرفت.

نتایج نهایی آزمون دکتری نیمه متمرکز سال 93 در نیمه اول شهریورماه سال آینده از طریق سایت اینترنتی سازمان سنجش اعلام خواهد شد.

.

آغاز آزمون دکتری آزمون دکتری زمان ثبت نام آزمون دکتری دکتری93

اعلام شرایط ثبت تقاضای وام ویژه دکتری

اعلام آخرین تغییرات رشته های امتحانی آزمون دکتری ۹۶

شرایط پرداخت وام ویژه دکتری/ وام شامل شاغلان نمی‌شود

زمان برگزاری کنکور ۹۶ اعلام شد/ ثبت کنکور دکتری از ۱۶ آذر آغاز شد

تعیین تکلیف شیوه پذیرش دانشجوی دکتری دولتی و آزاد در آبان ماه اعلام میشود

پذیرش دانشجوی دکتری دانشگاه آزاد در کمیسیون آموزش مجلس بررسی شد

فیلم های آموزشی کنکور ارشد و دکتری

اعلام زمان مصاحبه متاخرین آزمون دکتری دانشگاه آزاد

اعلام آخرین تصمیمات ۲ وزارتخانه درباره رشته روانشناسی بالینی

امکان ثبت درخواست غایبان مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد اسلامی فراهم شد

دوره آمادگی کنکور دکتری 96 در خانه مدیریت با دکتر یگانه

10 تا 30 درصد تخفیف زمانی ویژه ثبت نام کلاسهای آمادگی آزمون دکتری- موسسه پژوهش

اعلام نتایج آزمون دکتری گروه پزشکی / آغاز ثبت نام از ۱۷ مهرماه

ثبت نام کلاس های آمادگی کنکور دکتری خانه مدیریت

جمعه – 7 آبان ماه : همایش رایگان موفقیت در کنکور دکتری مهندسی صنایع

اخبار روزنامه ها