اولتيماتوم مركز جذب هيات علمی به دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / مصوبات آموزش عالیارسال شده در   12 شهریور 1392-03 September 2013بازدید 850اولتيماتوم مركز جذب هيات علمی به دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی

تهران - رييس مركز جذب هيات علمي وزارت علوم، تحقيقات و فناوري به دانشگاه ها و موسساتي آموزش عالي كه تاكنون تكليف پرونده هاي جذب فراخوان هاي قبل از شهريورماه ۹۲ را روشن نكرده اند تاكيد كه آخرين مهلت آنها براي رسيدگي به اين امر تا روز سه شنبه، ۱۲ شهريور خواهد بود.

به گزارش پرتال دانشگاهی به نقل از «محمدرضا مرداني» روز يكشنبه در گفت و گو با خبرنگار فرهنگي ايرنا اظهار داشت: همانطور كه قبلا هم اعلام كرده بوديم دانشگاه ها و موسسات آموزش عالي براي اينكه بتوانند نيازهاي جديد خود به جذب هيات علمي در فراخوان شهريورماه ۹۲ را در سايت اينترنتي مركز جذب بارگذاري كنند بايد وضعيت شركت كنندگان در فراخوان هاي قبلي را مشخص كنند.
وي افزود: متاسفانه با وجود اتمام مهلت اعلام نياز دانشگاه ها در فراخوان شهريورماه ۹۲ و اطلاع رساني هاي پي در پي، تعداد ۱۸ دانشگاه دولتي و تعدادي دانشگاه و موسسه آموزش عالي غيرانتفاعي و غيردولتي تاكنون نسبت به تعيين تكليف متقاضيان خود اقدام نكرده اند كه به همين دليل، امكان ثبت نام و تعيين اولويت متقاضيان در اين دانشگاه ها در سامانه مركز جذب، مسدود شد.
مرداني خاطرنشان كرد: با توجه به وساطت مراجع مختلف، مهلت ۴۸ ساعته اي براي اين دسته از دانشگاه ها و موسسات آموزش عالي درنظر گرفته شد و اين دانشگاه ها تا روز سه شنبه، ۱۲ شهريورماه فرصت دارند پرونده هاي بر زمين مانده از فراخوان هاي قبلي جذب را تعيين تكليف كنند و درغيراينصورت، از شركت در فراخوان شهريورماه ۹۲ محروم خواهند شد.
به گفته رييس مركز جذب وزارت علوم، تاكنون تعداد ۹ هزار و ۷۴۰ نفر با مراجعه به سايت اينترنتي جذب به نشانيwww.jazb.msrt.ir نسبت به ثبت نام خود در فراخوان نوبت شهريورماه ۹۲ اقدام كرده اند.
وي به متقاضيان جذب هيات علمي در فراخوان فعلي توصيه كرد تا زمان رفع محدوديت اين دانشگاه ها، اولويت هاي خود را از دانشگاه هاي ديگر انتخاب كنند و هر يك از اين دانشگاه ها كه نسبت به تعيين وضعيت متقاضيان خود در فراخوان هاي گذشته اقدامات لازم را انجام دهد امكان تعيين اولويت متقاضيان در نيازهاي شهريور ۹۲ آن دانشگاه فعال خواهد شد.
مرداني آخرين مهلت ثبت نام و تعيين اولويت داوطلبان جذب هيات علمي در فراخوان فعلي را تا ۱۵ شهريورماه عنوان كرد و اظهار داشت: هر داوطلب مي تواند از ميان رشته گرايش محل هاي موجود در فهرست اعلام شده در سامانه جذب با توجه به شرايط و علاقه مندي خود، حداكثر سه اولويت را انتخاب كند كه البته اعضاي بنياد ملي نخبگان و استعدادهاي درخشان مي توانند يك اولويت بيشتر انتخاب و ثبت كنند.


مركز جذب هيات علمی زمان جذب هیئت علمی مهلت جذب هیئت علمی مهلت ثبت نام هیئت علمی

ابلاغ مصوبه جدید وزارت علوم برای دانشجویان استعداد درخشان

امضاء طرح استیضاح وزیرعلوم به حد نصاب رسید

شهریه پایه ورودیهای قبل ازسال ۹۵ دانشگاه آزاد افزایش نمی یابد

تاکید وزیر علوم بر صرفه جویی در هزینه ها در این وزارت

جلسه روسای دانشگاهها با معاون اول رئیس جمهور برگزار شد

۳ دوره مشترک ارشد دانشگاه خواجه نصیر با دانشگاه های روسی برگزار می شود

معاون جدید دانشجویی و فرهنگی دانشگاه صنعتی امیرکبیر منصوب شد.

ضرورت اجرای کامل مقررات مصوب در حوزه آموزش عالی

نامه دو وزیر به رئیس جمهور درباره وام شهریه

دلایل حذف گرایش در کارشناسی/ هم راستا با آموزش جهانی پیش می‌رویم

مشخص شدن اعضای شورای مرکزی و هیأت عالی نظارت اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان

مصوبه جدید وزارت علوم درباره نمره مردودی

حذف ماده مربوط به تحصیل رایگان ایثارگران و قاریان در دانشگاه‌ها

انتشار متن کامل منشور حقوق دانشجویی

مصوبات جلسه هیات امنای خراسان رضوی دانشگاه آزاد

اخبار روزنامه ها