انتقال دانشکده علوم اجتماعی و ارتباطات دانشگاه علامه به دهکده المپیک تا مهر ماه

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / مصوبات آموزش عالیارسال شده در   17 دی 1392-07 January 2014بازدید 691انتقال دانشکده علوم اجتماعی و ارتباطات دانشگاه علامه به دهکده المپیک تا مهر ماهرئیس دانشکده علوم اجتماعی و ارتباطات دانشگاه علامه طباطبایی از انتقال این دانشکده به دهکده المپیک تا مهر ماه امسال خبر داد و گفت: ما منتظر آماده شدن ساختمان این دانشکده در محل پردیس مرکزی دانشگاه هستیم و احتمال دارد تا مهر ماه آینده این دانشکده به دهکده المپیک منتقل می‌شود.

به گزارش پرتال دانشگاهی به نقل از:
محمد حسین پناهی در گفت و گو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با اشاره به تفکیک دانشکده علوم اجتماعی و علوم ارتباطات اظهار کرد: تفکیک این دو دانشکده بستگی به مسائل گوناگونی دارد که یکی از آنها وجود فضا و ساختمان مناسب برای راه‌اندازی این دانشکده است. علاوه برآن تکمیل کادر هیات علمی لازم برای دانشکده ضرورت اساسی دارد، که امید است طی سال تحصیلی جاری انجام شود.

صدور مجوز جداسازی دانشکده علوم اجتماعی از علوم ارتباطات

وی افزود: برای دانشکده ارتباطات سه گروه آموزشی تعریف شده است و از لحاظ نظری آمادگی تفکیک دانشکده وجود دارد، به همین جهت وزارتخانه مجوز جداسازی دانشکده علوم اجتماعی از علوم ارتباطات را داده است، فقط باید شرایط لازم برای راه اندازی عملی آن هم فراهم شود.

رئیس دانشکده علوم اجتماعی و ارتباطات دانشگاه علامه طباطبایی با بیان اینکه جدا کردن این دانشکده نیازمند افزایش شمار استادان علوم ارتباطی است گفت: در حال حاضر تعداد استادان برای تفکیک دانشکده مستقل علوم ارتباطات کافی نیست و نیازمندیم که استادان جدیدی برای این دانشکده جذب کنیم.

دکتر پناهی با بیان اینکه به نظر من حداقل 15 الی 20 عضو هیات علمی برای تشکیل دانشکده علوم ارتباطات ضرورت دارد خاطر نشان کرد: احتمال دارد برای تسریع در زمینه سازی و آماده کردن شرایط برای راه اندازی دانشکده علوم ارتباطات معاونی برای این منظور منصوب شود تا بطور جدی این موضوع را پیگیری کند.

امکان راه اندازی دانشکده ارتباطات خارج از دهکده المپیک

وی باره تامین محل دانشکده علوم ارتباطات گفت: هنوز ساختمانی برای این دانشکده در نظر گرفته نشده است، اما رییس دانشگاه درباره امکان واگذاری یکی از ساختمانهای دهکده المپیک به این دانشکده صحبت‌هایی کرده است در عین حال احتمال فعالیت این دانشکده در ساختمانی بیرون از دهکده المپیک نیز وجود دارد.

دکتر پناهی

دکتر پناهی خاطر نشان کرد: امکان دارد برای تامین ساختمان دانشکده ازسایر نهادها که نیازمند توسعه علوم ارتباطات هستند نیز کمک گرفته شود. در هر صورت، اگر شرایط لازم فراهم شود امکان تفکیک دانشکده ارتباطات از دانشکده علوم اجتماعی در سال آتی وجود دارد.


مصوبات آموزش عالی انتقال دانشگاه انتقال دانشگاه علامه منتقل کردن دانشگاه علامه زمان انتقال دانشگاه علامه

ابلاغ مصوبه جدید وزارت علوم برای دانشجویان استعداد درخشان

امضاء طرح استیضاح وزیرعلوم به حد نصاب رسید

شهریه پایه ورودیهای قبل ازسال ۹۵ دانشگاه آزاد افزایش نمی یابد

تاکید وزیر علوم بر صرفه جویی در هزینه ها در این وزارت

جلسه روسای دانشگاهها با معاون اول رئیس جمهور برگزار شد

۳ دوره مشترک ارشد دانشگاه خواجه نصیر با دانشگاه های روسی برگزار می شود

معاون جدید دانشجویی و فرهنگی دانشگاه صنعتی امیرکبیر منصوب شد.

ضرورت اجرای کامل مقررات مصوب در حوزه آموزش عالی

نامه دو وزیر به رئیس جمهور درباره وام شهریه

دلایل حذف گرایش در کارشناسی/ هم راستا با آموزش جهانی پیش می‌رویم

مشخص شدن اعضای شورای مرکزی و هیأت عالی نظارت اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان

مصوبه جدید وزارت علوم درباره نمره مردودی

حذف ماده مربوط به تحصیل رایگان ایثارگران و قاریان در دانشگاه‌ها

انتشار متن کامل منشور حقوق دانشجویی

مصوبات جلسه هیات امنای خراسان رضوی دانشگاه آزاد

اخبار روزنامه ها