آخرین مهلت ثبت نام در گردهمایی دکتری بورسیه داخل

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / بورسیهارسال شده در   25 آبان 1390-16 November 2011بازدید 4801

آخرین مهلت ثبت نام در گردهمایی دکتری بورسیه داخلمدیر کل بورس و امور دانشجویان خارج وزارت علوم با اشاره به آخرین مهلت ثبت نام برای شرکت در نخستین گردهمایی دانشجویان بورسیه دکتری داخل زمان برگزاری این گردهمایی را پایان هفته آینده اعلام کرد.

دانشجویان بورسیه دکتری داخل که از مهرماه 1388 مشغول به تحصیل شده اند می توانند در نخستین گردهمایی دانشجویان بورسیه دکتری داخل کشور که با همکاری تعدادی از استادان، متخصصان کشور و وزارت علوم برگزار می شود، شرکت کنند.

وی با اشاره به آخرین زمان ثبت نام در این گردهمایی تاکید کرد: متقاضیان تنها تا امروز چهارشنبه 25 آبان ماه فرصت دارند تا با مراجعه به سامانه http://iranscholarship.msrt.ir برای حضور در این گردهمایی ثبت نام کنند.

به گفته مدیر کل بورس و امور دانشجویان خارج وزارت علوم، برخی اهداف برگزاری نخستین گردهمایی دانشجویان بورسیه دکتری داخل کشور به این شرح است: دانش افزائی، ارتقاء اطلاعات و تجارب دانشجویان بورسیه دکتری داخل و افزایش آمادگی برای خدمت در دانشگاههای کشور.

مسلمی نائینی در ادامه به موضوعات این گردهمایی اشاره کرد و گفت: روشها، فناوریهای نوین تدریس و مدیریت کلاس، ارائه قوانین و مقررات استخدامی اعضای هیئت علمی مورد نیاز، تبیین جایگاه و نقش اعضای هیئت علمی در راستای تعلیم و تربیت دانشجو همچنین مهارتها و آگاهیهای لازم جهت آمادگی برای فرصتهای مطالعاتی خارج از کشور چهار محور برگزاری این گردهمایی به شمار می آیند.

وی با بیان اینکه نخستین گردهمایی دانشجویان بورسیه دکتری داخل کشور روزهای چهارشنبه و پنجشنبه 2 و 3 آذرماه سال جاری برگزار می شود، تاکید کرد که به دلیل وجود برخی محدودیتها، امکان اسکان شرکت کنندگان فراهم نیست.
آخرین مهلت،ثبت نام،گردهمایی،دکتری،بورسیه داخل
اخبار روزنامه ها