زمان تکمیل اطلاعات ثبت‌نامی داوطلبان بورس خارج تا 23 آذر

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / بورسیهارسال شده در   22 آذر 1390-13 December 2011بازدید 2764
زمان تکمیل اطلاعات ثبت‌نامی داوطلبان بورس خارج تا 23 آذر


به گزارش پرتال دانشگاهی کشور به نقل از خبرگزاری فارس: مدیر کل بورس و امور دانشجویان خارج وزارت علوم با اشاره به پایان یافتن زمان ثبت‌نام بورس خارج از کشور وزارت علوم گفت: داوطلبان بورس خارج برای تکمیل اطلاعات ثبت‌نامی خود تا 23 آذر فرصت دارند.

حسن مسلمی نائینی، مدیر کل بورس و امور دانشجویان خارج وزارت علوم با بیان اینکه مهلت ثبت‌نام بورس دکتری خارج وزارت علوم به پایان رسیده است، گفت: با توجه به پایان یافتن زمان ثبت‌نام، هیچ ثبت‌نام جدیدی برای بورس دکترای خارج وزارت علوم صورت نمی‌پذیرد.

به گفته وی داوطلبانی که مدارک آنها در ثبت‌نام بورس خارج از کشور کامل نبوده یا بخش‌هایی از تقاضانامه آنها مانند نام دانشگاه‌های معرف را خالی گذاشته‌اند می‌توانند تا چهارشنبه 23 آذر ماه با مراجعه به پایگاه اینترنتی اداره کل بورس وزارت علوم به نشانی http://iranscholarship.msrt.ir/ و با استفاده از اسم کاربری و رمز عبور که به آنها در زمان ثبت‌نام داده شده است، اقدام به تکمیل تقاضانامه ثبت‌نامی خود کنند.

مدیر کل بورس و امور دانشجویان خارج وزارت علوم تعداد داوطلبانی را که برای دریافت بورس دکتری تخصصی خارج کشور سال 91 ثبت‌نام کرده‌اند را 5 هزار و 755 نفر اعلام کرد.

به گفته وی در سال 91 حدود 300 نفر برای بورسیه، به خارج از کشور در رشته‌های اولویت‌دار اعزام می‌شوند.
تکمیل اطلاعات ثبت‌نامی داوطلبان بورس خارج بورسیه
اخبار روزنامه ها