بورسیه 200 دانشجوی دانشگاه آزاد و بررسی نتایج آزمون مشترک با وزارت علوم

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / بورسیهارسال شده در   19 شهریور 1391-09 September 2012بازدید 2978


بورسیه 200 دانشجوی دانشگاه آزاد و بررسی نتایج آزمون مشترک با وزارت علومپرتال دانشگاهی به نقل از خبرگزاری فارس: رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه نتایج آزمون مشترک با وزارت علوم در حال بررسی است، از بورسیه شدن 200 دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی خبر داد.از شرق استان تهران، فرهاد دانشجو شنبه شب در جریان مراسم افتتاح مجتمع 40 کلاسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد دماوند در جمع مسئولان اظهار داشت: آزمون مشترک با وزارت علوم برای دوره کارشناسی ناپیوسته به صورت آزمایشی برگزار شد.

وی ادامه داد: همچنین کمیته‏های مشاوران کارمندی، دانشجویی و هیئت علمی نیز در واحدهای و مراکز دانشگاه آزاد اسلامی راه‏اندازی شد.

دانشجو اضافه کرد: ساماندهی و سازماندهی پردیس‏های علوم و تحقیقات نیز از دیگر مباحثی بود که در این شش ماه اخیر پیگیری و اجرا شد.

* برقراری عدالت در حقوق کارکنان

به گفته رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، حرکت به سوی برقراری عدالت در حقوق، مزایا و استفاده از امکانات کارکنان آغاز شده است.

وی تصریح کرد: علاوه بر این اقدامات، مسائلی نظیر ایجاد منابع مالی جدید برای دانشگاه آزاد اسلامی نیز در دست بررسی است.

دانشجو اضافه کرد: طرح ایجاد آزمایشگاه‏های ملی توسط کارشناسان امر تدوین و برنامه‏ریزی‏های آن در یکی از استان‏ها آغاز شده است.

* جذب 300 عضو جدید هئیت علمی در شش ماه

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی از جذب 300 عضو جدید هئیت علمی در شش ماه خبر داد و اظهار داشت: برای همه دانشجویان مقاطع مختلف علاوه بر تخفیف در شهریه، تسهیلات اعتباری نیز در نظر گرفته شد.

وی تصریح کرد: در ادامه توسعه دانشگاه آزاد اسلامی به کمک همه رئیسان مراکز، واحدها، اساتید، هیئات علمی، کارکنان و دانشجویان نیاز داریم.


بورسیه دانشجوی دانشگاه آزاد نتایج آزمون آزمون مشترک با وزارت علوم دانشگاه آزاد
اخبار روزنامه ها