پرداخت ارز دانشجویان بورسیه تا پایان آذرماه انجام می شود

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / بورسیهارسال شده در   19 آذر 1391-09 December 2012بازدید 986پرداخت ارز دانشجویان بورسیه تا پایان آذرماه انجام می شود

پرتال دانشگاهی کشور به نقل از خبرگزاری مهر ، رئیس سازمان امور دانشجویان گفت: سعی ما در وزارت علوم این است که ارز دانشجویی را تا قبل از آذر ماه به دست دانشجویان بورسیه برسانیم.

محمود ملاباشی گفت: در مورد ارز دانشجویی بورسیه‌ها با دو مشکل روبرو بودیم یکی پرداخت ارز توسط بانک مرکزی بود که خوشبختانه در هفته گذشته توسط بانک مرکزی گشایشی در این مورد حاصل شد و بانک مرکزی با پرداخت ارز موافقت کرد.

وی ادامه داد: دومین مشکل ما در ارسال این ارز دانشجویی است که امیدوارم بتوانیم تا پایان آذرماه ارز موجود را به دست دانشجویان بورسیه برسانیم.
رئیس سازمان امور دانشجویان در مورد ارز برای دانشجویان غیر بورسیه هم گفت: دانشجویانی که با هزینه شخصی اعزام شده و غیر بورسیه هستند در صورتی که کارنامه آنها تکمیل باشد می توانند به بانک مراجعه کرده و ارز مربوطه را دریافت کنند.
وی یادآورشد: پرداخت ارز به دانشجویان غیر بورسیه از دو هفته قبل آغاز شده است.
حسن مسلمی نائینی معاون بورس و امور دانشجویان خارج وزارت علوم، تحقیقات و فناوری هفته گذشته اعلام کرد: بانک مرکزی در دو نوبت و در مجموع معادل 8 میلیون دلار برای تامین تقاضای ارز دانشجویان بورسیه به بانک تجارت پرداخت کرده است.پرداخت ارز دانشجویان بورسیه ارز دانشجویی
اخبار روزنامه ها