اعطای بورس به منتخبين اتحاديه اساتيد جهان اسلام

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / بورسیهارسال شده در   25 آذر 1391-15 December 2012بازدید 882
اعطای بورس به منتخبين اتحاديه اساتيد جهان اسلام

وزير علوم ازآمادگي اين وزارت براي اعطاي بورس سالانه به معرفي‌شدگان اتحاديه اساتيد جهان اسلام خبر داد

دكترکامران دانشجو وزير علوم تحقيقات و فناوري در همايش بين‌المللي اساتيد دانشگاه‌ها و بيداري اسلامي که در سالن همايش‌هاي صداوسيما برگزار شد با اشاره به نقش پراهميت دانشمندان جهان اسلام در جهت گيري و پيشبرد اهداف جنبش بيداري اسلامي گفت: اين وزارتخانه آمادگي دارد تا سالانه ۵۰ بورس دوره دکترا و ۵۰ بورس در مقطع کارشناسي ارشد به افرادي که از سوي دبيرخانه اتحاديه اساتيد جهان اسلام معرفي ‌شوند، اعطا کند.

به گزارش روابط عمومي وزارت علوم ، دكتر دانشجو در اين همايش اعلام کرد: ما آمادگي داريم تا مکان استقرار دبيرخانه اتحاديه اساتيد جهان اسلام را در اختيار اين اتحاديه قرار دهيم تا به صورت پويا به فعاليت بپردازد .

دكتر دانشجو در ادامه خاطر نشان كرد : با توجه به ضرورت ارتباط مداوم بين اساتيد جهان اسلام وزارت علوم ، تحقيقات و فناوري آمادگي دارد تا امكانات شبکه ارتباطي  مورد نياز اتحاديه اساتيد جهان اسلام را در اختيار دبيرخانه اين اتحاديه قرار دهد.

وي در پايان ضمن تشكر از برگزار كنندگان همايش بين المللي اساتيد دانشگاهها و بيداري اسلامي و حضور اساتيد مسلمان از كشورهاي مختلف جهان در اين اجلاس، بر تداوم فعاليت ها و ارتباطات اساتيد و دانشگاههاي جهان اسلام تاكيد كرد.


اعطای بورس منتخبين اتحاديه اساتيد جهان اسلام
اخبار روزنامه ها