حکم بورس داخل 200دانشجو امضا شد و وضعیت تقبل هزینه تحصیل و بلیط 5 بورسیه دکتری مشخص شد

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / بورسیهارسال شده در   10 دی 1391-30 December 2012بازدید 2454


حکم بورس داخل 200دانشجو امضا شد و وضعیت تقبل هزینه تحصیل و بلیط 5 بورسیه دکتری مشخص شد


معاون بورس وزارت علوم با اشاره به آخرین وضعیت صدور احکام بورسیه های داخل همچنین شرایط فعلی بورسیه های خارج، اعلام کرد هزینه تحصیلی و بلیط 5 دانشجوی دکتری خارج از سوی وزارت علوم پرداخت خواهد شد.

پرتال دانشگاهی به نقل از حسن مسلمی نائینی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به آخرین وضعیت صدور احکام دانشجویان بورسیه شده سالهای گذشته داخل و خارج، گفت: بیش از 200 حکم جدید بورس دانشجویان دکتری داخل تاکنون امضا و احکام صادره بورس داخل قبلی نیز تا مردادماه سال جاری تامین اعتبار شد.

وی افزود: همچنین اسامی دانشجویان در حال تحویل به نماینده دانشگاههای بورس دهنده (محل خدمت آتی دانشجویان) برای پرداخت هزینه تحصیل به آنها است.

به گفته مسلمی نائینی احکام 5 نفر از متقاضیان بورسیه دکتری خارج از کشور با تقبل 3 ماه هزینه تحصیلی و بلیط رفت که پرونده آنها کامل بود نیز امضاء شده است.

معاون بورس وزارت علوم با اشاره به مقرری 6 ماهه دوم سال جاری دانشجویان بورسیه خارج از کشور، اظهار داشت: مقرری 6 ماهه دوم سال 91 دانشجویان شاغل به تحصیل در خارج از کشور توسط اداره کارشناسی معاونت بورس صادر شد که طبق گزارش امور مالی سازمان امور دانشجویان، تعدادی از دانشجویان با ارائه وکالتنامه به بستگانشان در ایران مقرری را دریافت و تعدادی نیز با مراجعه حضوری نسبت به دریافت مقرری خود اقدام کرده اند، همچنین مقرری مابقی دانشجویان توسط امور مالی سازمان حواله خواهد شد.
بورسیه حکم بورس دانشجو بورسیه دانشجویی هزینه تحصیل بورسیه دکتری
اخبار روزنامه ها