جذب بدون محدودیت دانشجوی بورسیه در دانشگاه صنعتی همدان

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / بورسیهارسال شده در   08 بهمن 1391-27 January 2013بازدید 2583جذب بدون محدودیت دانشجوی بورسیه در دانشگاه صنعتی همدانرئیس دانشگاه صنعتی همدان اعلام کرد: دانشگاه صنعتی همدان برای اصلاح و ارتقای هرم هیأت علمی، بدون محدودیت از بین متقاضیان دانشجوی بورسیه جذب می کند.


پرتال دانشگاهی به نقل از  دکتر حسن کی‌پور در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: دانشگاه صنعتی همدان از بدو تاسیس در سال 85 برای اصلاح و ارتقای هرم هیأت علمی به جذب بورسیه از بین دانشجویان شاغل به تحصیل در دوره دکتری اقدام کرد.


وی ادامه داد: تعداد بورسیه‌های جذب شده از 7 نفر در سال 85 به تعداد 41 نفر در سال 91 رسیده است و هر ساله تعداد 10 تا 12 نفر از میان متقاضیان واجد شرایط به این تعداد افزوده می‌شود و دانشگاه در جذب بورسیه مورد نیاز هیچ محدودیتی ندارد.

رئیس دانشگاه صنعتی همدان افزود: البته، از این تعداد 28 نفر پس از اتمام تحصیل، خدمات آموزشی و پژوهشی خود را در دانشگاه رسماً آغاز کرده اند.

وی یادآورشد: در سال 1385 اعضای هیأت علمی دانشگاه تنها 3 نفر هیأت علمی پیمانی بود، برای همین اعضای هیأت علمی دانشگاه‌های استان و تهران به عنوان اساتید مدعو با دانشگاه همکاری داشتند.


بورسیه جذب دانشجوی بورسیه بورس دانشگاه همدان جذب دانشجوی بورس در دانشگاه همدان
اخبار روزنامه ها