اعطای بورس شهید احدی به 110 نخبه سال جاری

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / بورسیهارسال شده در   22 خرداد 1392-12 June 2013بازدید 1306اعطای بورس شهید احدی به 110 نخبه سال جاری

معاون فرهنگی و امور نخبگان بنیاد ملی نخبگان از اعطای بورس شهید احدی به حدود 110 نفر در سال جاری خبر داد.

پرتال دانشگاهی به نقل از مهر، دكتر سید حسن حسینی در خصوص جایزه شهید احدی گفت: بورس دوره دكتری شهید احدی هر ساله به تعدادی از نخبگان و استعدادها ی برتر تحت پوشش بنیاد ملی نخبگان از طریق معرفی به وزارتخانه‌های علوم و بهداشت اعطا می‌شود.

معاون فرهنگی و  امور نخبگان بنیاد ملی نخبگان از معرفی 110 نفر از نخبگان برای اعطای بورس شهید احدی خبر داد و اضافه کرد: متقاضیان دریافت این بورس باید جزء حائزین افتخارات مشمول جوایز علمی و تحصیلی بنیاد ملی نخبگان بوده و كمتر از 30 سال سن داشته باشند.

وی هدف از اعطای این بورس را جذب نخبگان در کشور دانست و یادآور شد: این افراد می‌توانند برای ادامه تحصیل به خارج از کشور بروند ولی با اعطای این بورس نخبگان در کشور ماندگار می‌شوند.

حسینی خاطر نشان کرد: هزینه‌های شهریه تحصیل در دوره دكتری دانشجویانی كه مشمول بورس شهید احدی می‌شوند از سوی بنیاد ملی نخبگان پرداخت خواهد شد.

به گفته وی سال گذشته بیش از 100 نفر جهت حضور در دوره دكتری در قالب بورس شهید احدی از سوی بنیاد ملی نخبگان به دانشگاه‌ها معرفی شدند.بورس بورسیه بورسیه اعطای بورس شهید احدی اعطای بورس اعطای بورس به نخبگان
اخبار روزنامه ها