بررسی پرونده متقاضیان بورس دکتری دستگاه های اجرایی توسط اساتید 5 گروه

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / بورسیهارسال شده در   24 تیر 1392-15 July 2013بازدید 1173بررسی پرونده متقاضیان بورس دکتری دستگاه های اجرایی توسط اساتید 5 گروه

به گفته معاون بورس وزارت علوم، پرونده متقاضیان بورس دکتری دستگاههای اجرایی توسط استادان پنج گروه مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش پرتال دانشگاهی به نقل از حسن مسلمی نائینی در گفتگو با خبرنگار مهر، گفت: بررسی شرایط داوطلبان بورس دکتری دستگاههای اجرایی به اتمام رسیده و تنها پرونده 200 نفر از متقاضیان برای بررسی و اعلام نظر باقی مانده است.

وی ادامه داد: در فرایند ثبت نام 18 هزار نفر در سامانه کاربرد اعلام تقاضا کردند اما در کل مدارک 1200 نفر کامل بود و بررسیها در پنج گروه فنی مهندسی، علوم انسانی، مهندسی کشاورزی، هنر و علوم پایه توسط استادان صورت گرفت.

به گفته معاون بورس وزارت علوم، بعد از تایید مدارک توسط استادان مربوطه، دانشگاهها فرایند مصاحبه از متقاضیان را آغاز می کنند.

مسلمی با تاکید دوباره بر بررسی یک مشکل جامعه تحت عنوان یک طرح پژوهشی در بورس دکتری دستگاههای اجرایی، اظهار داشت: متاسفانه حمایتهای مالی صورت گرفته توسط پیمانکار از کارمندان متقاضی بورس بدون اطلاع اعلام شده بود که اکثر افراد از در غربالگری رد شدند.

به گفته این مقام مسئول وزارت علوم، برخی افراد نیز سوابق مرتبط با رشته مد نظر به اندازه کافی نداشتند که تقاضایشان مورد بررسی قرار نگرفت.بررسی پرونده متقاضیان بورس دکتری بورس دکتری بورسیه دکتری پرونده بورس دکتری
اخبار روزنامه ها