سهمیه بورس و استخدام برخی دانشگاه ها

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / بورسیهارسال شده در   18 شهریور 1392-09 September 2013بازدید 3002سهمیه بورس و استخدام برخی دانشگاه ها

با اعلام مرکز نظارت و ارزیابی وزارت علوم، سهمیه بورس و استخدام برخی دانشگاه ها صفر اعلام شد.

به گزارش پرتال دانشگاهی به نقل از خبرنگار مهر، دفتر نظارت و ارزیابی وزارت علوم، اعلام کرد که سهميه بورس داخل و سهمیه استخدامی دانشگاهها و موسسات آموزش عالي و پژوهشی در سال جاری اعلام شده است.

دانشگاهها و موسسات آموزش عالي و پژوهشی لازم است به استناد ماده 5 مصوبه اهداف، وظايف و تركيب هيات‌هاي مركزي و اجرايي جذب اعضاي هيات علمي دانشگاهها و موسسات آموزش عالي و از طريق فراخوان متمرکز مرکز جذب اعضای هیات علمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری نسبت به معرفي افراد واجد شرايط، در سقف سهميه تعيين شده اقدام کنند.

سهمیه بورس و استخدام دانشگاهها و موسسات آموزش عالی که در مهلت مقرر نسبت به ثبت آمار و اطلاعات یا تقاضاهای خود اقدام نکرده اند، صفر منظور شده است.

اصلاحیه های سهمیه استخدامی و بورس داخل برای شرکت در فراخوان شهریور ماه جاری، مرکز جذب اعضای هیات علمی برای دانشگاهها و موسسات آموزش عالی از طریق پورتال مرکز نظارت و ارزیابی اعلام خواهد شد.

همچنین محمدرضا مردانی - رئیس مرکز جذب وزارت علوم در گفتگو با خبرنگار مهر، گفت: سهمیه های تصویب شده برای جذب هیأت علمی و بورس از طریق سایت دفتر نظارت و ارزیابی آموزش عالی وزارت علوم اعلام شده و لازم است دانشگاه ها نیازهای خود را با توجه به سقف سهمیه اعلام شده، بارگذاری کنند.

وی ادامه داد: بار دیگر از تمام دانشگاهها خواسته شده اطلاعات خود را در بارگذاری ویرایش کنند.سهمیه بورس دانشگاهها سهمیه بورسیه دانشگاهی سهمیه بورس در دانشگاهها
اخبار روزنامه ها