اعطای بورس به شرکت کنندگان کارگاه مجازی حرفه ای مدیر عصر دانش

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / بورسیهارسال شده در   06 مهر 1392-28 September 2013بازدید 528اعطای بورس به شرکت کنندگان کارگاه مجازی حرفه ای مدیر عصر دانش

مدیر واحد توسعه الکترونیکی دانش دانشگاه صنعتی شریف از اعطای بورس به تعداد محدودی از افراد برای شرکت در کارگاه مجازی حرفه‌ای مدیر عصر دانش خبر داد.

به گزارش پرتال دانشگاهی به نقل از اشکان کربلایی‌فر مدیر واحد توسعه الکترونیکی دانش دانشگاه صنعتی شریف در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، گفت: اعطای بورسیه ثبت‌نام در کارگاه مجازی حرفه‌ای مدیر عصر دانش، توسط سازمان‌های e-Know و TEDxSharif و MAKE-Iranواحد توسعه الکترونیکی دانش(e-Know) دفتر ارزیابی و هدایت سازمان‌های دانشی کشور، در راستای اهداف خود در رابطه با نشر دانش در بین کارشناسان، مدیران و دانشجویان کشور، کارگاه‌های مجازی حرفه‌‌ای را برگزار می‌کند.

وی افزود: در این زمینه، سازمان‌های e-Know و TEDxSharif و دبیرخانه جایزه جهانی مدیریت دانش، نوآوری و سرمایه فکری MAKE در ایران در نظر دارند با بررسی سوابق کاری و تحصیلی متقاضیان، تعداد محدودی از افراد را برای شرکت در کارگاه مجازی حرفه‌ای مدیر عصر دانش، به صورت مجزا بورس کنند.

کربلایی فر اظهار داشت: کارگاه مجازی حرفه‌ای مدیر عصر دانش، با هدف انتقال مهارت‌های کاربردی به کارشناسان و مدیران ایرانی بر اساس تجربیات سازمان‌های موفق مانند BP، Shell، World Bank Ford، Toyota، Siemens، GE، Microsoft و ... از سوی واحد توسعه الکترونیکی دانش طراحی شده است.

وی در رابطه با جزئیات هر یک از بورسیه‌ها گفت: بورسیه دبیرخانه جایزه جهانی MAKE به این صورت است که این بورسیه به تعداد محدودی از کارمندان که رزومه آن‌ها در بین کارشناسان و مدیران داوطلب شرکت در این کارگاه مجازی، به عنوان نفرات برتر تعیین می‌شود، ارائه خواهد شد که هزینه ثبت نام نهایی افرادی که در این ارزیابی، به عنوان نفرات برگزیده انتخاب می‌شوند از سوی دبیرخانه جایزه جهانی MAKE در ایران پرداخت می‌شود.

به گفته کربلایی فر، بورسیه دبیرخانه رویداد تداِکس شریف TEDxSharif نیز به این صورت است که این بورسیه به تعداد محدودی از دانشجویان رشته مدیریت که رزومه آنها در بین دانشجویان گرایش‌های مختلف مدیریت که داوطلب شرکت در این کارگاه مجازی هستند و به عنوان نفرات برتر تعیین می‌شود، ارائه خواهد شد و هزینه ثبت نام نهایی افرادی که در این ارزیابی، به عنوان نفرات برگزیده انتخاب می‌شوند نیز از سوی دبیرخانه رویداد تداِکس در ایران پرداخت می‌شود.

وی افزود: بورسیه واحد توسعه الکترونیکی دانش e-Know نیز به تعداد محدودی از دانشجویان رشته‌های غیر مدیریتی که رزومه آن‌ها در بین دانشجویان رشته‌های غیرمدیریتی که داوطلب شرکت در این کارگاه مجازی هستند و به عنوان نفرات برتر تعیین می‌شوند، ارائه خواهد شد و هزینه ثبت نام نهایی افرادی که در این ارزیابی، به عنوان نفرات برگزیده انتخاب می‌شوند از سوی واحد توسعه الکترونیکی دانش پرداخت می‌شود.

به گفته کربلایی فر، متقاضیان می‌توانند برای ثبت‌نام اولیه و بارگذاری رزومه خود، حداکثر تا پایان مهر ماه 92 به صفحه اختصاصی کارگاه مجازی مدیر عصر دانش در سایت واحد توسعه الکترونیکی دانش به نشانی eknow.ir/cskm مراجعه کرده یا با شماره تلفن‌های 66027796 و 66009075 تماس بگیرند.


دریافت بورس بورس تحصیلی شرایط دریافت بورسیه کارگاه مجازی حرفه ای مدیر عصر دانش
اخبار روزنامه ها