اعلام ضوابط بورسيه پذيرفته شدگان دکتری دانشگاه آزاد

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / بورسیهارسال شده در   15 مهر 1392-07 October 2013بازدید 1835اعلام ضوابط بورسيه پذيرفته شدگان دکتری دانشگاه آزاد 

مرکز آزمون دانشگاه آزاد ضوابط و جزئيات مربوط به بورسيه پذيرفته‌شدگان تکميل ظرفيت دانشگاه آزاد را اعلام کرد.

به گزارش پرتال دانشگاهی به نقل از خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاري فارس، ضوابط مربوط به بورسيه پذيرفته‌شدگان تکميل ظرفيت دانشگاه آزاد بر روي سايت مرکز آزمون دانشگاه آزاد به نشاني اينترنتي http://www.pubr-azmoon.com/ قرار گرفت.

بر اساس اين گزارش، متقاضيان استفاده از بورس تحصيلي پس از قبولي قطعي در دوره دکتري تخصصي مي‌توانند با مراجعه به سايت استخدام اينترنتي دانشگاه آزاد به نشاني http://jazb.iau.ir

نسبت به ارائه درخواست و انجام مراحل بورسيه خود با توجه به ضوابط اقدام کرده و از مراجعه حضوري به سازمان مرکزي دانشگاه خودداري کنند.

بنابراين گزارش، دانشگاه آزاد پس از پايان مهلت مقرر برابر آئين نامه‌هاي جاري، تقاضاها را مورد رسيدگي قرار داده و در صورت انطباق با شرايط، زمان مصاحبه را که منحصرا براي پذيرش بورسيه انجام مي‌شود، به اطلاع داوطلبان مي‌رساند.

بر اساس اين اطلاعيه، دانشجوي بورسيه مکلف است برابر مقررات در هر يک از واحدهاي دانشگاهي در سراسر کشور بنا به تشخيص شوراي بورس سازمان مرکزي دانشگاه بدون عذر و بهانه‌اي به انجام وظايف دانشگاهي محوله ادامه دهد، مگر آن که قبلاً در مورد محل خدمت او توافق حاصل شده باشد.

در تذکر اين آئين نامه آمده است، کساني که در استخدام سازمان‌ها يا نهادهاي ديگر باشند نمي‌توانند بورسيه دانشگاه آزاد اسلامي شوند.

همچنين تمام دانشجويان دوره دکتراي تخصصي که بورسيه مي‌شوند يا به طور آزاد ثبت نام مي‌کنند بايد به طور تمام وقت به تحصيل در دوره دکتراي اشتغال داشته باشند.


ضوابط بورسيه ضوابط و شرایط دریافت بورسيه دریافت بورسیه نحوه دریافت بورسیه بورسیه تحصیلی بورسیه رایگان تحصیلی بورسيه پذيرفته شدگان دکتری
اخبار روزنامه ها