مقدمات پرداخت مقرری دانشجویان بورسیه فراهم می شود و بررسی پرونده ارزی 70 هزار غیربورسیه

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / بورسیهارسال شده در   05 آذر 1392-26 November 2013بازدید 507مقدمات پرداخت مقرری دانشجویان بورسیه فراهم می شود و بررسی پرونده ارزی 70 هزار غیربورسیه

مدیرکل بورس و اعزام سازمان امور دانشجویان گفت: مقرری 6 ماهه دوم دانشجویان بورسیه پرداخت شده و اکنون درحال برنامه ریزی هستیم تا مقرری 6 ماه اول سال تحصیلی 93 را نیز پرداخت کنیم.

به گزارش پرتال دانشگاهی به نقل ازاحمد غلامی در گفتگو خبرنگار مهر گفت: درحال حاضر  400 نفر دانشجوی بورسیه در خارج ازکشور درحال تحصیل هستند که شهریه و مقرری آنها توسط وزارت علوم پرداخت می شود.

وی ادامه داد: همچنین حدود 70 هزاردانشجوی غیر بورسیه در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری در خارج از کشور مشغول تحصیل هستند که در اداره کل بورس سازمان امور دانشجویان دارای پرونده ارزی هستند.

مدیرکل بورس و اعزام دانشجوی سازمان امور دانشجویان ادامه داد: برای اختصاص ارز به این دانشجویان پرونده آنها بررسی می شود و پس از تایید اداره کل بورس، نامه‌ای به خانواده آنها ارایه می شود که بتوانند به وسیله آن با نرخ مبادله ای از بانک ارز خریداری کرده و برای این دانشجویان ارسال کنند.پرداخت مقرری دانشجویان بورسیه پرداخت مقرری بورسیه بورسیه دانشگاهی شرایط پرداخت بورسیه
اخبار روزنامه ها