زمینه تدریس دو واحد درسی دفاع مقدس فراهم شد

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشجوییارسال شده در   05 اسفند 1389-24 February 2011بازدید 1238


کرج - خبرگزاری مهر: رئیس پژوهشگاه علوم و معارف دفاع مقدس گفت: زمینه تدریس دو واحد درسی دفاع مقدس در مراکز آموزش عالی کشور به انجام رسیده و اکنون در بسیاری از دانشگاه ها این دو واحد درسی تدریس می شود.
به گزارش خبرنگار مهر در کرج، سردار سرتیپ پاسدار احمد سوداگر ظهر چهارشنبه درگرامیداشت یاد و خاطره شهدا مرکز تربیت معلم شهید موسوی البرز و تجلیل از خانواده شهدا اظهار داشت: واقعیت این است که شهداء ناظر اعمال ما می باشند و اگر این باور را داشته باشیم بسیاری از مشکلات کنونی که با آن مواجهیم رفع خواهد شد.
وی افزود: لزوم آشنایی نسل فعلی با آرمان های شهداء و امام شهدا ما را بر آن داشت تا زمینه سازی تدریس دو واحد درسی دفاع مقدس در مراکز آموزش عالی کشور را به انجام برسانیم و بحمدالله هم اکنون در بسیاری از دانشگاه های ما این دو واحد درسی تدریس می شود.

همچنین در ابتدای این مراسم دکتر فیروز رنجبر مدیریت آموزشکده ضمن عرض خیرمقدم به حاضرین در سخنانی گفت: وظیفه همه ماست تا از کسانی که با ایثار جان خود زمینه  امنیت و آسایش و پیشرفت کشور را فراهم آوردند تجلیل نماییم و یادشان را گرامی بداریم و این عزیزان شهید که در دوران دفاع مقدس حضور در جبهه را بر درس و تحصیل خود مقدم شمردند و با بصیرت راه را شناختند، الگوی همه ما باید باشند.
پرده برداری از نماد مقام شهید در آموزشکده فنی دختران

در حاشیه مراسم شرکت کنندگان در این مراسم از نمایشگاه جالب و تاثیر گذاری  که توسط دانشجویان این مرکز طراحی و اجرا شده بود بازدید نمودند و همچنین در خاتمه مراسم از المان هنری مقام شهید  این مرکز پرده برداری شد.
این مراسم به منظور گرامیداشت یاد و خاطره شهداء مرکز تربیت معلم شهید موسوی استان البرز و تجلیل از خانواده معظم شهدا مراسمی با حضور مسئولین دستگاه های اجرایی استان البرز و نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی، خانواده معظم شهداء و همسنگران این شهدای عزیز در سالن شهید صفی ثانی آموزشکده فنی و حرفه ای دختران کرج برگزار شد.

اعلام شرایط پرداخت تسهیلات رفاهی به دانشجویان استعداد درخشان

برگزاری مراسم آغاز سال تحصیلی باحضور رئیس جمهور در دانشگاه تهران

تمدید مهلت ثبت‌نام بیستمین دوره ازدواج دانشجویی

برنامه درسی « مبارزه با مواد مخدر» تصویب شد

رقابت در جشنواره فرهنگی دانشگاهیان علوم پزشکی از اول آبان آغاز شد

دانشجویان قهرمانان ورزشی پاداش می گیرند

دانشجویان در انتظار وام شهریه / دولت وام ۵۵ میلیاردی را اختصاص نداد

ابلاغ برنامه «دانشگاه عاری از دخانیات» ماه آینده

دانشجویان کارت هدیه می گیرند

نامه معاون وزیر علوم به دانشگاه‌ها درخصوص سنوات دانشجویان

پاسخ رئیس سازمان امور دانشجویان به دانشجویان معترض تربیت مدرس

افزایش وام ازدواج دانشجویی/ افزایش حداقلی قیمت غذا

برای اولین بار در کشور؛ خرید تمام آنلاین بلیط پرواهای خارجی برای دانشجویان

ثبت نام بیش از ۲ هزار زوج در مراسم ازدواج دانشجویی

اسکان دانشجویان خوابگاهی دانشگاه علامه از ۲۵ شهریور

اخبار روزنامه ها