توصیه‌ای برای ازدواج دانش‌آموختگان امیرکبیر/ تسهیلات برای فارغ‌التحصیلان

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشجوییارسال شده در   05 تیر 1390-26 June 2011بازدید 2358


رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر در جشن دانش آموختگی این دانشگاه از تمام دانش آموختگان درخواست کرد بعد از اتمام دوران تحصیل در کنار دانشگاه بمانند و رابطه خود را با بخشهای مختلف آن حفظ کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا رهایی شب شنبه در جشن دانش آموختگی یک هزار و 700 دانش آموخته دانشگاه امیرکبیر از دانشجویانی که در این جشن دانش آموخته شدند درخواست کرد تا ارتباط خود را بعد از به اتمام رساندن دوران تحصیل با دانشگاه صنعتی امیرکبیر حفظ کنند.

وی گفت: دانشگاه امیرکبیر جامعه دانش آموختگانی دارد که در آن تلاش می کند ارتباط دانش آموختگان با دانشگاه حفظ شود و شما دانش آموختگان در این جامعه و در کنار دانشگاه خودتان بمانید. در جامعه دانش آموختگان تسهیلات رفاهی و دوره های آموزشی برای به روز کردن اطلاعات دانش آموختگان در اختیارشان قرار می گیرد.

به گفته رهایی، در دانشگاه امیرکبیر برای دانش آموختگان برنامه های متعددی فراهم شده است که از طریق آن، ارتباط صنعت با دانش آموختگان، دانشگاه و جامعه حفظ می شود.

رئیس دانشگاه امیرکبیر در ادامه سخنان خود خطاب به دانش آموختگان مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری تاکید کرد: شما جوانان این دانشگاه از میان نخبگان کشور برگزیده و با امید وارد جامعه حرفه ای شدید. از این به بعد هم باید با تمام توان خود در این جامعه حضور یابید.

رهایی در بخش دیگر سخنان خود خطاب به خانواده دانش آموختگان دانشگاه امیرکبیر گفت: فرزندان شما از حالا وارد محیط جدیدی از جامعه می شوند که شما والدین باید به آنها امید دهید زیرا آنها از نظر توان علمی شرایط خوبی دارند و باید اعتماد به نفس آنها را افزایش داد.

رهایی در ادامه صحبتهای خود به خانواده ها پیشنهاد داد تا زمینه ازدواج فرزندان خود را فراهم آورند و بستر خوبی را در این زمینه برای این دانش آموختگان فراهم آورند.

به گزارش مهر، روز گذشته یک هزار و 700 نفر از دانشجویان دانشگاه امیرکبیر در سه مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری دانش آموخته شدند.


تسهیلات برای فارغ‌التحصیلان دانش‌آموختگان امیرکبیر

اعلام شرایط پرداخت تسهیلات رفاهی به دانشجویان استعداد درخشان

برگزاری مراسم آغاز سال تحصیلی باحضور رئیس جمهور در دانشگاه تهران

تمدید مهلت ثبت‌نام بیستمین دوره ازدواج دانشجویی

برنامه درسی « مبارزه با مواد مخدر» تصویب شد

رقابت در جشنواره فرهنگی دانشگاهیان علوم پزشکی از اول آبان آغاز شد

دانشجویان قهرمانان ورزشی پاداش می گیرند

دانشجویان در انتظار وام شهریه / دولت وام ۵۵ میلیاردی را اختصاص نداد

ابلاغ برنامه «دانشگاه عاری از دخانیات» ماه آینده

دانشجویان کارت هدیه می گیرند

نامه معاون وزیر علوم به دانشگاه‌ها درخصوص سنوات دانشجویان

پاسخ رئیس سازمان امور دانشجویان به دانشجویان معترض تربیت مدرس

افزایش وام ازدواج دانشجویی/ افزایش حداقلی قیمت غذا

برای اولین بار در کشور؛ خرید تمام آنلاین بلیط پرواهای خارجی برای دانشجویان

ثبت نام بیش از ۲ هزار زوج در مراسم ازدواج دانشجویی

اسکان دانشجویان خوابگاهی دانشگاه علامه از ۲۵ شهریور

اخبار روزنامه ها