اعزام كاروان دانشجويان كازرون به مناطق محروم

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشجوییارسال شده در   20 تیر 1390-11 July 2011بازدید 1457


به گزارش خبرگزاري فارس ا ز كازرون، دانشجويان بسيجي دانشگاه‌هاي شهرستان كازرون در قالب كاروان جهادي به بخش جره و بالاده اعزام شدند.
در حاشيه اين اعزام شهرام افشاريان مسئول دفتر بسيج دانشجويي شهرستان كازرون با اشاره به اهداف اردوهاي جهادي اظهار داشت: خدمت در ابعاد مختلف به مردم به ويژه در بعد فرهنگي از جمله اهداف اين اردوها است.
وي با بيان اينكه اردوهاي جهادي امسال بسيج دانشجويي كازرون مدت يك ماه در روستاهاي جره، ايلان و تل ابيض از توابع بخش جره و بالاده اجرا ميشود افزود: اين اردو در سال جهاد اقتصادي با ظرفيت 3 هزار نفر روز از امروز آغاز شده است.
افشاريان اضافه كرد: دانشجويان بسيجي دانشگاه‌هاي آزاد، پيام نور و مجتمع دانشگاهي كازرون اعم از خواهر و برادر در كاروان جهادي حضور دارند.
وي برنامه‌هاي كاروان دانشجويان جهادي كازرون را در عرصه‌هاي فرهنگي، آموزشي، عمراني، بهداشت و درمان، كشاورزي، دامپروري، علمي، آموزشي و پژوهشي برشمرد و تصريح كرد: آموزش روخواني، روانخواني و تجويد قرآن، جلسات فرهنگي، پرسش و پاسخ ديني، مسابقات فرهنگي و ورزشي، مشاوره مذهبي و اجتماعي و ديوارنويسي در سطح روستا و... از جمله برنامه‌هاي عرصه فرهنگي است.
مسئول دفتر بسيج دانشجويي كازرون، برگزاري كلاس‌هاي امداد و نجات، خياطي، هنرهاي دستي بانوان، هنرهاي تجسمي (خط و نقاشي) و... را از برنامه‌هاي عرصه آموزشي عنوان و خاطرنشان كرد: در عرصه بهداشت و درمان آموزش بهداشت زنان و خانواده و حضور پزشك عمومي با ويزيت رايگان و در عرصه عمراني نيز مرمت، تعمير و تكميل مساجد روستاها را داريم.
افشاريان از حضور اكيپ دامپزشكي براي معاينه دام و طيور و تيم مهندسان كشاورزي براي بازديد از مراتع كشاورزي و باغ‌هاي روستاهاي محروم خبر داد و تصريح كرد: آموزش رايانه، نرم‌افزارهاي رايانه‌اي و اينترنت، كلاس‌هاي رفع اشكال درسي از ديگر برنامه‌هاي كاروان دانشجويان جهادي كازرون است.


اعزام كاروان دانشجويان كازرون

اعلام شرایط پرداخت تسهیلات رفاهی به دانشجویان استعداد درخشان

برگزاری مراسم آغاز سال تحصیلی باحضور رئیس جمهور در دانشگاه تهران

برنامه درسی « مبارزه با مواد مخدر» تصویب شد

تمدید مهلت ثبت‌نام بیستمین دوره ازدواج دانشجویی

رقابت در جشنواره فرهنگی دانشگاهیان علوم پزشکی از اول آبان آغاز شد

دانشجویان قهرمانان ورزشی پاداش می گیرند

دانشجویان در انتظار وام شهریه / دولت وام ۵۵ میلیاردی را اختصاص نداد

ابلاغ برنامه «دانشگاه عاری از دخانیات» ماه آینده

دانشجویان کارت هدیه می گیرند

نامه معاون وزیر علوم به دانشگاه‌ها درخصوص سنوات دانشجویان

پاسخ رئیس سازمان امور دانشجویان به دانشجویان معترض تربیت مدرس

افزایش وام ازدواج دانشجویی/ افزایش حداقلی قیمت غذا

برای اولین بار در کشور؛ خرید تمام آنلاین بلیط پرواهای خارجی برای دانشجویان

ثبت نام بیش از ۲ هزار زوج در مراسم ازدواج دانشجویی

اسکان دانشجویان خوابگاهی دانشگاه علامه از ۲۵ شهریور

اخبار روزنامه ها