شرایط حمایت از دانش آموختگان علوم نانو/ دریافت نیمی از حقوق استادیاران

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشجوییارسال شده در   05 دی 1390-26 December 2011بازدید 1779شرایط حمایت از دانش آموختگان علوم نانو/ دریافت نیمی از حقوق استادیاران

دانش آموختگان دوره دکتری رشته های مرتبط با نانوفناوری در صورتی که دوره پسادکتری خود را در یکی از مراکز آموزشی و پژوهشی طی کنند، ستاد توسعه نانو معادل 50 درصد حقوق یک عضو هیئت علمی با مرتبه استادیاری صفر را پرداخت می کند.

پرتال دانشگاهی کشور به نقل از خبرگزاری مهر، ستاد توسعه فناوری نانو در راستای ایجاد فرصت برای جذب فارغ التحصیلان دکتری علوم نانو توسط مراکز آموزشی و پژوهشی و استفاده از توانمندی فارغ التحصیلان داخل کشور، تا مدت یک سال پس از فارغ التحصیلی، معادل 50 درصد حقوق یک عضو هیئت علمی با مرتبه استادیاری صفر را به پرداخت کند.

محققان واجد شرایط در صورتی که به عنوان محقق پسا دکتری تحت راهنمایی یک عضو هیئت علمی در آزمایشگاههای مراکز تحقیقاتی مشغول به فعالیت شوند، ماهیانه مبلغ 5 میلیون ریال را حداکثر به مدت یک سال دریافت خواهند کرد.
این مبلغ به عنوان تسهیلات تشویقی به فارغ‌التحصیلان دکتری رشته های مصوب فناوری نانو در دانشگاهها و به افرادی که تاکنون به استخدام هیچ مرکزی در نیامده اند پرداخت می شود. این دسته از محققان حداکثر تا یک سال پس از فارغ‌التحصیلی می‌توانند از این حمایت استفاده کنند. مشمولین سربازی نیز پس از پایان‌خدمت می‌توانند از این حمایت استفاده کنند.
همچنین افرادی می توانند اقدام به جذب محقق پسا دکتری کنند که در جشنواره انتخاب برترین‌های فناوری نانو در فهرست 100 نفر اول برترین‌ها قرار داشته باشند.

این حمایت به صورت 3 ماه یکبار و با ارسال گزارش پیشرفت کار که به تأیید استاد راهنمای مربوطه رسیده باشد پرداخت می‌شود و اولین پرداخت بلافاصله بعد از دریافت مدارک و مستندات انجام خواهد شد.
ستاد هیچ گونه ادعایی نسبت به مالکیت معنوی دستاوردهای حاصل از فعالیت افراد در این برنامه ندارد.شرایط حمایت از دانش آموختگان علوم نانو دریافت نیمی از حقوق استادیاران

اعلام شرایط پرداخت تسهیلات رفاهی به دانشجویان استعداد درخشان

برگزاری مراسم آغاز سال تحصیلی باحضور رئیس جمهور در دانشگاه تهران

برنامه درسی « مبارزه با مواد مخدر» تصویب شد

رقابت در جشنواره فرهنگی دانشگاهیان علوم پزشکی از اول آبان آغاز شد

دانشجویان قهرمانان ورزشی پاداش می گیرند

دانشجویان در انتظار وام شهریه / دولت وام ۵۵ میلیاردی را اختصاص نداد

تمدید مهلت ثبت‌نام بیستمین دوره ازدواج دانشجویی

ابلاغ برنامه «دانشگاه عاری از دخانیات» ماه آینده

دانشجویان کارت هدیه می گیرند

نامه معاون وزیر علوم به دانشگاه‌ها درخصوص سنوات دانشجویان

پاسخ رئیس سازمان امور دانشجویان به دانشجویان معترض تربیت مدرس

افزایش وام ازدواج دانشجویی/ افزایش حداقلی قیمت غذا

برای اولین بار در کشور؛ خرید تمام آنلاین بلیط پرواهای خارجی برای دانشجویان

ثبت نام بیش از ۲ هزار زوج در مراسم ازدواج دانشجویی

اسکان دانشجویان خوابگاهی دانشگاه علامه از ۲۵ شهریور

اخبار روزنامه ها