جزئیات لیزینگ کالا و لپ تاپ به دانشجویان

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشجوییارسال شده در   01 بهمن 1390-21 January 2012بازدید 2058جزئیات لیزینگ کالا و لپ تاپ به دانشجویان

رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم با اشاره به آخرین وضعیت لیزینگ کالا و لپ تاپ به دانشجویان، گفت: لیزینگ لپ تاپ قطعی شده و به همراه یک بسته شامل ملزومات مورد نیاز دانشجویان از ترم آینده تحصیلی در اختیار دانشجویان قرار می گیرد.

پرتال دانشگاهی کشور به نقل از خبرگزاری مهر، پیش از این اعلام شده بود که طرح لیزینگ کالا به علت عدم رضایت از کیفیت و قیمت آن در صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم متوقف شده است و حوزه مدیریتی صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم در این باره دغدغه هایی داشت که تامین نمی شد.

کیوان مرادیان در گفتگوی خود با خبرنگار مهر، با اشاره به آخرین وضعیت لیزینگ کالا و لپ تاپ برای دانشگاهها، اظهار داشت: لیزینگ لپ تاپ تقریباً قطعی شده اما به تازگی بسته ای شامل تمام امکانات مورد نیاز دانشجویان آماده شده که موجب تاخیر در ارائه این کالا شده است. به منظور آماده سازی این بسته ها، یک سری شرکتهای بزرگ برای همکاری دعوت شده اند.

وی درباره ملزوماتی که در قالب این بسته در اختیار دانشجویان قرار داده می شود، گفت: کاغذ، کیف، میزتحریر، میز نقشه کشی و تمام مجموعه هایی که هنگام تحصیل مورد نیاز دانشجویان خواهد بود در این بسته فراهم آمده است.

به گفته رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، آماده سازی شرایط لیزینگ به عنوان یکی از وظایف جدی این صندوق تا پایان آذرماه، انجام شده است.

مرادیان به زمان ارائه این خدمات به دانشجویان اشاره کرد و افزود: در صورتیکه در خصوص قیمت و کیفیت با این شرکتها به توافق برسیم از ترم آینده امور اجرایی این بسته ها آغاز و در اختیار دانشجویان قرار داده می شود.

این مقام مسئول در وزارت علوم با یادآوری اینکه بخشی از این تسهیلات در قالب ارائه وام و کمک صندوق رفاه به دانشجویان ارائه می شود، اظهار داشت: صندوق رفاه وامی برابر با 70 درصد قیمت اجناس به دانشجویان پرداخت می کند و سطح قیمتها در کمترین حالت ممکن برای دریافت اجناس از جمله لپ تاپ 20 درصد زیر قیمت بازار خواهد بود. حتی قیمت لوازم التحریر تا 50 درصد نوسان قیمت دارد.


جزئیات لیزینگ کالا لپ تاپ دانشجویان صندوق رفاه دانشجویی

دانشجوی دانشگاه ارومیه به دلیل مسمویت دارویی فوت شد

اعلام شرایط پرداخت تسهیلات رفاهی به دانشجویان استعداد درخشان

تمدید مهلت ثبت‌نام بیستمین دوره ازدواج دانشجویی

برگزاری مراسم آغاز سال تحصیلی باحضور رئیس جمهور در دانشگاه تهران

برنامه درسی « مبارزه با مواد مخدر» تصویب شد

رقابت در جشنواره فرهنگی دانشگاهیان علوم پزشکی از اول آبان آغاز شد

دانشجویان در انتظار وام شهریه / دولت وام ۵۵ میلیاردی را اختصاص نداد

دانشجویان قهرمانان ورزشی پاداش می گیرند

ابلاغ برنامه «دانشگاه عاری از دخانیات» ماه آینده

رونمایی از سامانه ملی ثبت پایان‌نامه و رساله

دانشجویان کارت هدیه می گیرند

نامه معاون وزیر علوم به دانشگاه‌ها درخصوص سنوات دانشجویان

پاسخ رئیس سازمان امور دانشجویان به دانشجویان معترض تربیت مدرس

افزایش وام ازدواج دانشجویی/ افزایش حداقلی قیمت غذا

برای اولین بار در کشور؛ خرید تمام آنلاین بلیط پرواهای خارجی برای دانشجویان

اخبار روزنامه ها