مهلت ثبت‌نام دانشجويان انصرافي متقاضي بازگشت به تحصيل

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشجوییارسال شده در   09 بهمن 1390-29 January 2012بازدید 5997مهلت ثبت‌نام دانشجويان انصرافي متقاضي بازگشت به تحصيلثبت‌نام متقاضيان بازگشت به تحصيل مقاطع كارداني، كارشناسي ناپيوسته و پيوسته دانشگاه‌هاي كل كشور تا 22بهمن ماه ادامه دارد. به گزارش ايسنا، وزارت علوم در نظر دارد با تدوين ضوابط و مقررات زمينه بازگشت به تحصيل آن دسته از دانشجويان منصرف از تحصيل در مقاطع كارداني، كارشناسي ناپيوسته و پيوسته كه حائز شرايط زير مي‌باشند را در دانشگاه‌ها و مراكز آموزش عالي غيردولتي، دانشگاه پيام نور و دانشگاه جامع علمي كاربردي فراهم كند.
اين طرح در دو مرحله به اجرا گذاشته شده كه مرحله اول جمع آوري اطلاعات متقاضيان و مرحله دوم بررسي تقاضاهاي واصله با توجه به امكانات، ظرفيت‌ها و شرايط متقاضيان است.

ثبت‌نام در اين سامانه هيچگونه حقي براي متقاضيان در پي نداشته و پاسخ نهايي نيز تنها از طريق سامانه خدمات آموزشي به اطلاع متقاضيان خواهد رسيد. توصيه مي‌شود متقاضيان از مراجعه حضوري به اداره كل امور دانشجويان داخل و يا دانشگاه‌ها خودداري و هرگونه سوال احتمالي را در سامانه ثبت كنند.

شرايط لازم جهت امكان بازگشت به تحصيل متقاضيان عبارتند از: قبولي و ثبت‌نام در يكي از دانشگاه‌ها و مراكز آموزش عالي اعم از دولتي و غيردولتي تا قبل از سال 1390، نداشتن هيچگونه مشكل نظام وظيفه، عدم اخراج آموزشي و يا انضباطي توسط دانشگاه محل تحصيل و عدم صدور و اخذ مدرك حتي پايين تر از مقطع تحصيلي كه پذيرفته شده‌اند.

متقاضيان مي توانند تا مهلت مقرر جهت ثبت‌نام به سامانه خدمات آموزشي وزارت علوم به نشاني www.msrt.ir/sites/ddstu/default.aspx مراجعه كنند.


مهلت ثبت‌نام دانشجويان انصرافي متقاضي تحصيل

اعلام شرایط پرداخت تسهیلات رفاهی به دانشجویان استعداد درخشان

برگزاری مراسم آغاز سال تحصیلی باحضور رئیس جمهور در دانشگاه تهران

برنامه درسی « مبارزه با مواد مخدر» تصویب شد

تمدید مهلت ثبت‌نام بیستمین دوره ازدواج دانشجویی

رقابت در جشنواره فرهنگی دانشگاهیان علوم پزشکی از اول آبان آغاز شد

دانشجویان قهرمانان ورزشی پاداش می گیرند

دانشجویان در انتظار وام شهریه / دولت وام ۵۵ میلیاردی را اختصاص نداد

ابلاغ برنامه «دانشگاه عاری از دخانیات» ماه آینده

دانشجویان کارت هدیه می گیرند

نامه معاون وزیر علوم به دانشگاه‌ها درخصوص سنوات دانشجویان

پاسخ رئیس سازمان امور دانشجویان به دانشجویان معترض تربیت مدرس

افزایش وام ازدواج دانشجویی/ افزایش حداقلی قیمت غذا

برای اولین بار در کشور؛ خرید تمام آنلاین بلیط پرواهای خارجی برای دانشجویان

ثبت نام بیش از ۲ هزار زوج در مراسم ازدواج دانشجویی

اسکان دانشجویان خوابگاهی دانشگاه علامه از ۲۵ شهریور

اخبار روزنامه ها