مهلت ارسال اثر به پانزدهمین جشنواره پایان نامه سال دانشجویی تمدید نمی شود

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشجوییارسال شده در   04 اردیبهشت 1391-23 April 2012بازدید 2159
مهلت ارسال اثر به پانزدهمین جشنواره پایان نامه سال دانشجویی تمدید نمی شود

بنا بر اعلام دبیرخانه پانزدهمین دوره جشنواره پایان نامه سال دانشجویی و یازدهمین دوره پژوهش برتر دانشجویی 10اردیبهشت آخرین زمان ارسال اثر به جشنواره است و این زمان تمدید نخواهد شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان انتشارات جهاددانشگاهی، تمامی فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی ارشد، دکتری و حوزه های علمیه کشور که در سال های 88، 89 و 90 از پایان نامه خود دفاع کرده اند می توانند تا دهم اردیبهشت سال جاری آثار خود را به دبیرخانه پانزدهمین جشنواره پایان نامه سال دانشجویی ارسال کنند.

این جشنواره در سه بخش به صورت اصلی، جنبی و ویژه انجام می شود که در بخش اصلی پایان نامه های فارغ التحصیلان دوره های کارشناسی ارشد و دکترای دانشگاه ها و حوزه های علمیه کشور در گروه های فنی و مهندسی، پزشکی و دامپزشکی، معماری و هنر، علوم انسانی و اجتماعی، کشاورزی و منابع طبیعی، علوم پایه و علوم دینی (جایزه علامه شیخ بهایی) مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت.

بخش ویژه این جشنواره نیز به پایان نامه ها و تحقیقات با موضوعات 1 - کارآفرینی و اشتغال، 2 -  جهاد اقتصادی و 3 -   گردشگری با محورهای بازاریابی و تبلیغات گردشگری با تاکید بر بازارهای هدف، مدیریت خدمات و تسهیلات گردشگری، ارتقای کیفیت خدمات گردشگری، شناسایی و معرفی توانمندی ها و فرصت های سرمایه گذاری گردشگری اختصاص دارد. در بخش جنبی نیز تمامی پژوهش ها و تحقیقات انجام شده در شش گروه اصلی در تمامی مقاطع پذیرفته می شود.

دفاع از پایان نامه در سال 88 ،89 یا 90، ارائه گواهی از دانشگاه محل تحصیل مبنی بر تأیید تاریخ دفاع و نمره پایان نامه، تکمیل و ارسال فرم درخواست به همراه یک نسخه از پایان نامه یا پژوهش و یک حلقه لوح فشرده در قالب pdf از شرایط شرکت در  پانزدهمین دوره پایان نامه سال دانشجویی و یازدهمین دوره پژوهش برتر دانشجویی است.  پذیرش پژوهش ها و پایان نامه های طلاب علوم دینی نیز مستلزم شرط ارائه مدارک و تعیین سطح است.

علاقه مندان می توانند جهت دریافت فرم شرکت در جشنواره و کسب اطلاعات بیشتر به پایگاه اطلاع رسانی سازمان انتشارات به آدرس پستی www.isba.ir  و یا دفاتر جهاددانشگاهی در دانشگاهها مراجعه کنند.

یادآور می شود این جشنواره هر ساله از سوی سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی و با همکاری وزارت ورزش و جوانان ، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها، سازمان همیاری اشتغال فارغ التحصیلان جهاددانشگاهی ، معاونت گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری برگزار می شود.

گفتنی است دبیرخانه این جشنواره در تهران، خیابان انقلاب اسلامی، خیابان فخررازی، خیابان شهدای ژاندارمری، پلاک 72 – کدپستی: 1163-13145 واقع است.

پایان نامه های برتر طی مراسمی در یکی از دانشگاه های کشور و با حضور شخصیت های علمی و فرهنگی معرفی و جوایز ارزشمندی به این آثار اهدا خواهد شد.
جشنواره پایان نامه سال دانشجویی

اعلام شرایط پرداخت تسهیلات رفاهی به دانشجویان استعداد درخشان

برگزاری مراسم آغاز سال تحصیلی باحضور رئیس جمهور در دانشگاه تهران

تمدید مهلت ثبت‌نام بیستمین دوره ازدواج دانشجویی

برنامه درسی « مبارزه با مواد مخدر» تصویب شد

رقابت در جشنواره فرهنگی دانشگاهیان علوم پزشکی از اول آبان آغاز شد

دانشجویان قهرمانان ورزشی پاداش می گیرند

دانشجویان در انتظار وام شهریه / دولت وام ۵۵ میلیاردی را اختصاص نداد

ابلاغ برنامه «دانشگاه عاری از دخانیات» ماه آینده

دانشجوی دانشگاه ارومیه به دلیل مسمویت دارویی فوت شد

دانشجویان کارت هدیه می گیرند

نامه معاون وزیر علوم به دانشگاه‌ها درخصوص سنوات دانشجویان

پاسخ رئیس سازمان امور دانشجویان به دانشجویان معترض تربیت مدرس

افزایش وام ازدواج دانشجویی/ افزایش حداقلی قیمت غذا

برای اولین بار در کشور؛ خرید تمام آنلاین بلیط پرواهای خارجی برای دانشجویان

ثبت نام بیش از ۲ هزار زوج در مراسم ازدواج دانشجویی

اخبار روزنامه ها