آخرین مهلت ارسال اثر به جشنواره پایان‌نامه سال دانشجویی

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشجوییارسال شده در   07 اردیبهشت 1391-26 April 2012بازدید 2363آخرین مهلت ارسال اثر به جشنواره پایان‌نامه سال دانشجویی

مهلت ارسال اثر به پانزدهمین دوره جشنواره پایان‌نامه سال دانشجویی و یازدهمین دوره پژوهش برتر دانشجویی 10 اردیبهشت ماه 91 پایان می یابد.

پرتال دانشگاهی کشور به نقل از خبرگزاری مهر، تمام دانش‌آموختگان مقطع کارشناسی ارشد، دکتری و حوزه‌های علمیه کشور که در سال‌های 88، 89 و 90 از پایان‌نامه خود دفاع کرده‌اند تا 10 اردیبهشت ماه سال 91 فرصت دارند آثار خود را به دبیرخانه پانزدهمین جشنواره پایان نامه سال دانشجویی ارسال کنند. تاکنون بیش از 250 پایان‌نامه و اثر پژوهشی به این دبیرخانه ارسال شده است.

این جشنواره در سه بخش به صورت اصلی، جنبی و ویژه برگزار می‌شود که در بخش اصلی پایان‌نامه‌‌های فارغ التحصیلان دوره‌های کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاه‌ها و حوزه‌های علمیه کشور در گروه‌های فنی و مهندسی، پزشکی و دامپزشکی، معماری و هنر، علوم انسانی و اجتماعی، کشاورزی و منابع طبیعی، علوم پایه و علوم دینی (جایزه علامه شیخ بهایی) مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت.

بخش ویژه این جشنواره نیز به پایان‌نامه‌ها و تحقیقات با موضوعات کارآفرینی و اشتغال، جهاد اقتصادی و گردشگری با محورهای بازاریابی و تبلیغات گردشگری با تاکید بر بازارهای هدف، مدیریت خدمات و تسهیلات گردشگری، ارتقای کیفیت خدمات گردشگری، شناسایی و معرفی توانمندی‌ها و فرصت‌های سرمایه گذاری گردشگری اختصاص دارد.

دفاع از پایان‌نامه در سال 88 ،89 یا 90، ارائه گواهی از دانشگاه محل تحصیل مبنی بر تأیید تاریخ دفاع و نمره پایان‌نامه، تکمیل و ارسال فرم درخواست به همراه یک نسخه از پایان‌نامه یا پژوهش و یک حلقه لوح فشرده از شرایط شرکت در پانزدهمین دوره پایان‌نامه سال دانشجویی و یازدهمین دوره پژوهش برتر دانشجویی است.
آخرین مهلت ارسال اثر جشنواره پایان‌نامه سال دانشجویی

اعلام شرایط پرداخت تسهیلات رفاهی به دانشجویان استعداد درخشان

برگزاری مراسم آغاز سال تحصیلی باحضور رئیس جمهور در دانشگاه تهران

تمدید مهلت ثبت‌نام بیستمین دوره ازدواج دانشجویی

برنامه درسی « مبارزه با مواد مخدر» تصویب شد

رقابت در جشنواره فرهنگی دانشگاهیان علوم پزشکی از اول آبان آغاز شد

دانشجویان قهرمانان ورزشی پاداش می گیرند

دانشجویان در انتظار وام شهریه / دولت وام ۵۵ میلیاردی را اختصاص نداد

ابلاغ برنامه «دانشگاه عاری از دخانیات» ماه آینده

دانشجوی دانشگاه ارومیه به دلیل مسمویت دارویی فوت شد

دانشجویان کارت هدیه می گیرند

نامه معاون وزیر علوم به دانشگاه‌ها درخصوص سنوات دانشجویان

پاسخ رئیس سازمان امور دانشجویان به دانشجویان معترض تربیت مدرس

افزایش وام ازدواج دانشجویی/ افزایش حداقلی قیمت غذا

برای اولین بار در کشور؛ خرید تمام آنلاین بلیط پرواهای خارجی برای دانشجویان

ثبت نام بیش از ۲ هزار زوج در مراسم ازدواج دانشجویی

اخبار روزنامه ها