نام نویسی 20 هزار دانشجو در طرح مسکن مهر و تحویل مسکن در مهرماه

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشجوییارسال شده در   31 اردیبهشت 1391-20 May 2012بازدید 2316
نام نویسی 20 هزار دانشجو در طرح مسکن مهر و تحویل مسکن در مهرماه

پرتال دانشگاهی به نقل از خبرگزاری مهر:مسکن مهر دانشجویی که ثبت نام آن هفته گذشته به اتمام رسید به گفته یک مقام مسئول در وزارت علوم از مهرماه سال جاری به دانشجویان متاهل واگذار خواهد شد و در طول دوره ثبت نام 20 هزار دانشجو برای دریافت مسکن مهر اعلام آمادگی کردند.

غلامرضا خواجه سروی به برخی جزئیات مسکن مهر دانشجویی پس از اتمام مهلت نام نویسی در سامانه مسکن مهر اشاره کرد و با اعلام اینکه 20 هزار دانشجو برای دریافت مسکن مهر اعلام آمادگی کردند، گفت: ثبت نام کنندگان در هفته جاری بر اساس سطح بندی‌های تعیین شده برای مسکن مهر دانشجویی و شرایط اعلام شده، ارزیابی می شوند و اولویت با دانشجویان تحصیلات تکمیلی و متاهل است و پس از آن به دانشجویان کارشناسی و در آخر به دانشجویان مجرد اختصاص داده خواهد شد.

وی با اعلام این خبر که صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم با توجه به نیاز مالی دانشجویان قول مساعدت به منظور همکاری با آنان برای دریافت تسهیلات مسکن مهر داده است، اظهار داشت: با تمهیداتی که پیش از این اندیشیده شده، مسکن مهر در محل زندگی فعلی دانشجویان به آنان اعطا خواهد شد و میزان وامی که در اختیارشان قرار داده می شود با توجه به هر شهر متفاوت خواهد بود که هنوز میزان وام مشخص نشده است.

به گفته معاون وزیر علوم، مسکن مهر دانشجویی به احتمال خیلی زیاد در مهرماه سال جاری به دانشجویان متاهل و تحصیلات تکمیلی اختصاص خواهد یافت اما دانشجویان مجرد باید منتظر باشند.

این مقام مسئول وزارت علوم همچنین درباره امکان ثبت نام استادان دانشگاهها برای مسکن مهر، اعلام کرد که بنا نبود استادان هم در فرایند ثبت نام شرکت کنند اما برخی از آنان متقاضی دریافت مسکن مهر بودند.

خواجه سروی در این باره همچنین گفت: قرار شد استادانی که تازه برای تدریس وارد دانشگاه شده اند در فرایند نام نویسی شرکت کنند تا بعد راه حلی برای آنان اندیشیده شود اما پس از آن قرار شد که تسهیلاتی هم برای استادان در نظر گرفته شود. بنابراین عده کمی از استادان هم در فرایند نام نویسی مسکن مهر اعلام آمادگی کردند.

دانشجو مسکن مهر

اعلام شرایط پرداخت تسهیلات رفاهی به دانشجویان استعداد درخشان

برگزاری مراسم آغاز سال تحصیلی باحضور رئیس جمهور در دانشگاه تهران

تمدید مهلت ثبت‌نام بیستمین دوره ازدواج دانشجویی

برنامه درسی « مبارزه با مواد مخدر» تصویب شد

رقابت در جشنواره فرهنگی دانشگاهیان علوم پزشکی از اول آبان آغاز شد

دانشجویان قهرمانان ورزشی پاداش می گیرند

دانشجویان در انتظار وام شهریه / دولت وام ۵۵ میلیاردی را اختصاص نداد

ابلاغ برنامه «دانشگاه عاری از دخانیات» ماه آینده

دانشجوی دانشگاه ارومیه به دلیل مسمویت دارویی فوت شد

دانشجویان کارت هدیه می گیرند

نامه معاون وزیر علوم به دانشگاه‌ها درخصوص سنوات دانشجویان

پاسخ رئیس سازمان امور دانشجویان به دانشجویان معترض تربیت مدرس

افزایش وام ازدواج دانشجویی/ افزایش حداقلی قیمت غذا

برای اولین بار در کشور؛ خرید تمام آنلاین بلیط پرواهای خارجی برای دانشجویان

ثبت نام بیش از ۲ هزار زوج در مراسم ازدواج دانشجویی

اخبار روزنامه ها