حمایت بانک تجارت از پایان نامه‌های دانشجویی

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشجوییارسال شده در   10 خرداد 1391-30 May 2012بازدید 2102حمایت بانک تجارت از پایان نامه‌های دانشجویی

رنجبر فلاح تاکید کرد که از اینکه بانک تجارت به عنوان یک بانک فرهنگی و دانشگاهی در کنار وزارت علوم و سایر مراجع علمی و پژوهشی قرار دارد، ابراز خوشحالی و خرسندی می کند، زیرا بانک تجارت در دانشگاههای کشور شعبه دارد و به استادان و دانشجویان خدمات ارائه می دهد.

به گفته مدیر عامل بانک تجارت گفت: جذب دانش آموختگان نخبه و نمونه یکی از نیازهای اساسی نظام بانکی کشور است و ما هم در این راستا به چهره های نخبه برای جذب نیاز داریم.

به گزارش مهر، محمدرضا رنجبر فلاح در دومین جشنواره روز بین الملل دانشگاه تهران با بیان اینکه چون بانک تجارت رسالت خود را توسعه اقتصادی کشور می داند، به همین مناسبت پروژه "کیف پول الکترونیک" را تاسیس کردیم که با پارک علم و فناوری فناوری دانشگاه تهران همکاری مشترک بود.

وی ادامه داد: در این زمینه ایده از دانشگاه تهران و منابع مالی از بانک تجارت بود. شناسایی نخبگان و حمایت از آنها با همکاری و تعامل بانک تجارت صورت می گیرد و به همین منظور یک سری اولویتهای پژوهشی نهایی و حمایتهایی از پایان نامه های دانشجویی تعریف شده است.

به گفته مدیرعامل بانک تجارت، جذب دانش آموختگان نخبه و نمونه یکی از نیازهای اساسی نظام بانکی کشور است و ما هم در این راستا به چهره های نخبه برای جذب نیاز داریم و با توجه به اینکه امروز تعداد زیادی از دانشجویان خارجی دانشگاه تهران، بانک تجارت در اغلب کشورها نمایندگی یا شعبه دارد که از نیروهای دانشگاهی در آن کشورها به علت تسلط به زبان فارسی استفاده می شود.

رنجبر فلاح تاکید کرد که از اینکه بانک تجارت به عنوان یک بانک فرهنگی و دانشگاهی در کنار وزارت علوم و سایر مراجع علمی و پژوهشی قرار دارد، ابراز خوشحالی و خرسندی می کند، زیرا بانک تجارت در دانشگاههای کشور شعبه دارد و به استادان و دانشجویان خدمات ارائه می دهد.

این مقام مسئول بانک تجارت همچنین از انعقاد تفاهم نامه بانک با دانشگاههای مختلف یاد کرد.


حمایت بانک تجارت پایان نامه‌های دانشجویی

اعلام شرایط پرداخت تسهیلات رفاهی به دانشجویان استعداد درخشان

برگزاری مراسم آغاز سال تحصیلی باحضور رئیس جمهور در دانشگاه تهران

برنامه درسی « مبارزه با مواد مخدر» تصویب شد

رقابت در جشنواره فرهنگی دانشگاهیان علوم پزشکی از اول آبان آغاز شد

دانشجویان قهرمانان ورزشی پاداش می گیرند

دانشجویان در انتظار وام شهریه / دولت وام ۵۵ میلیاردی را اختصاص نداد

تمدید مهلت ثبت‌نام بیستمین دوره ازدواج دانشجویی

ابلاغ برنامه «دانشگاه عاری از دخانیات» ماه آینده

دانشجویان کارت هدیه می گیرند

نامه معاون وزیر علوم به دانشگاه‌ها درخصوص سنوات دانشجویان

پاسخ رئیس سازمان امور دانشجویان به دانشجویان معترض تربیت مدرس

افزایش وام ازدواج دانشجویی/ افزایش حداقلی قیمت غذا

برای اولین بار در کشور؛ خرید تمام آنلاین بلیط پرواهای خارجی برای دانشجویان

ثبت نام بیش از ۲ هزار زوج در مراسم ازدواج دانشجویی

اسکان دانشجویان خوابگاهی دانشگاه علامه از ۲۵ شهریور

اخبار روزنامه ها