شرايط جديد بازگشت به تحصيل انصرافی ها تا 10 مرداد اعلام می شود

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشجوییارسال شده در   26 تیر 1391-16 July 2012بازدید 1941

شرايط جديد بازگشت به تحصيل انصرافی ها تا 10 مرداد اعلام می شودبه گفته معاون امور دانشجويان داخل وزارت علوم،‌ 10 مردادماه شرايط جديد انصرافي‌هاي متقاضي بازگشت به تحصيل اعلام مي‌شود و مشروطي‌هاي سه ترم متوالي امکان ثبت نام در اين فراخوان را ندارند.

مجتبي بذرافشان با اشاره به آخرين وضعيت فراهم آمدن امکان ثبت نام دوباره براي آن دسته از دانشجوياني که از تحصيل انصراف داده اند، اظهار داشت: حداکثر تا 10 مردادماه شرايط جديد و قطعي بازگشت به تحصيل اعلام خواهد شد.

وي ادامه داد: پس از اعلام شرايط قطعي،‌ سامانه ثبت نام براي آن دسته از متقاضياني که درخواست بازگشت به تحصيل را دارند فعال مي شود.

به گفته معاون امور دانشجويان داخل وزارت علوم، پس از فعاليت سامانه نظر دانشگاهها در خصوص بازگشت به تحصيل اين عده از متقاضيان گرفته مي شود و از ابتداي مهرماه در صورت پذيرفته شدن شرايط شان به دانشگاه باز مي گردند.

بذرافشان اعلام کرد که نتايج پذيرش آن عده از متقاضيان که پيش از اين براي بازگشت به تحصيل نام نويسي کرده بودند تا پيش از اعلام شرايط جديد مشخص نمي شود.

اين مقام مسئول در وزارت علوم خاطرنشان کرد: هر متقاضي بازگشت به تحصيل در مقاطع کارداني و کارشناسي مي تواند در اين بازه زماني که فراخوان نام نويسي آغاز مي شود شرکت کند.

وي همچنين درباره شرايط مشروطيها براي بازگشت به تحصيل اظهار داشت: يکي از شرايط اعلام شده براي بازگشت به تحصيل اين است که متقاضي نبايد اخراج آموزشي باشد.

به گفته معاون امور دانشجويان داخل، در صورتي که فرد دو ترم متوالي دانشجويي مشروطي و سپس اقدام به انصراف از تحصيل کرده باشد حق شرکت در اين فراخوان را دارد.

وي تاکيد کرد که اگر فرد در سه ترم متوالي مقطع کارشناسي يا به صورت چهار ترم غيرمتوالي مشروط شده باشد خود به خود براي اين شخص حکم اخراج صادر شده که امکان شرکت در اين فراخوان را ندارد.


بازگشت به تحصيل انصرافی ها

اعلام شرایط پرداخت تسهیلات رفاهی به دانشجویان استعداد درخشان

برگزاری مراسم آغاز سال تحصیلی باحضور رئیس جمهور در دانشگاه تهران

تمدید مهلت ثبت‌نام بیستمین دوره ازدواج دانشجویی

برنامه درسی « مبارزه با مواد مخدر» تصویب شد

رقابت در جشنواره فرهنگی دانشگاهیان علوم پزشکی از اول آبان آغاز شد

دانشجویان قهرمانان ورزشی پاداش می گیرند

دانشجویان در انتظار وام شهریه / دولت وام ۵۵ میلیاردی را اختصاص نداد

ابلاغ برنامه «دانشگاه عاری از دخانیات» ماه آینده

دانشجویان کارت هدیه می گیرند

نامه معاون وزیر علوم به دانشگاه‌ها درخصوص سنوات دانشجویان

پاسخ رئیس سازمان امور دانشجویان به دانشجویان معترض تربیت مدرس

افزایش وام ازدواج دانشجویی/ افزایش حداقلی قیمت غذا

برای اولین بار در کشور؛ خرید تمام آنلاین بلیط پرواهای خارجی برای دانشجویان

ثبت نام بیش از ۲ هزار زوج در مراسم ازدواج دانشجویی

اسکان دانشجویان خوابگاهی دانشگاه علامه از ۲۵ شهریور

اخبار روزنامه ها