نشست عمومی وزیر فرهنگ و ارشاد ویژه دانشجویان

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشجوییارسال شده در   25 آذر 1391-15 December 2012بازدید 844

نشست عمومی وزیر فرهنگ و ارشاد  ویژه دانشجویان


مسئول کانون فرهنگی اجتماعی دانشجویی دانشگاه سیستان و بلوچستان از برگزاری نشست عمومی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ویژه دانشجویان در این دانشگاه خبر داد.


وزیر فرهنگ و ارشاد

پرتال دانشگاهی به نقل از امین روستایی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زاهدان اظهار داشت: نشست عمومی سید محمد حسینی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با دانشجویان روز سه‎شنبه، 28 آذر ماه در دانشکده مهندسی شهید نیکبخت زاهدان برگزار می‎شود.

وی افزود: این نشست در قالب سخنرانی و پرسش و پاسخ، ساعت 19:30 در محل تالار حکیم ابوالقاسم فردوسی دانشگاه سیستان و بلوچستان برگزار می‎شود.

مسئول کانون فرهنگی اجتماعی دانشجویی دانشگاه سیستان و بلوچستان بیان کرد: این نشست به منظور طرح مباحث و مسائل روز کشور در زمینه‌های فرهنگی و نیز بیان مشکلات، سوالات و نقطه‌نظرهای دانشجویان در این زمینه برگزار می‎شود.

اکران فیلم سینمایی شور شیرین در دانشگاه سیستان و بلوچستان

روستایی همچنین گفت: فیلم سینمایی شور شیرین 28 آذر ماه در محل تالار فردوسی دانشکده مهندسی دانشگاه سیستان و بلوچستان اکران می‎شود.

وی افزود: شور شیرین، فیلمی است در مورد زندگی شهید کاوه به کارگردانی جواد اردکانی و هنرنمایی حمیدرضا عمارلو، رضا رویگری، احمد نجفی، شبنم قلی‌خانی و پردیس افکاری.

مسئول کانون فرهنگی اجتماعی دانشجویی دانشگاه سیستان و بلوچستان با بیان اینکه به دلیل حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در استان، بلیت‌های این فیلم به صورت رایگان خواهد بود، یادآور شد: بلیت‎های فیلم شور شیرین، روز سه‌شنبه، در محل سالن‎های غذاخوری (سلف) دانشکده‎های ادبیات و مهندسی دانشگاه سیستان و بلوچستان توزیع می‎شود.

روستایی بیان داشت: این فیلم سینمایی از سوی کانون فرهنگی-اجتماعی دانشجویی دانشگاه سیستان و بلوچستان و با همکاری اداره‌ کل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان اکران می‎شود.

ظهر امروز همچنین نشست هم‌اندیشی اعضای هیئت تحریریه نشریه سراسری دانشجویی- تخصصی مهدویت در دانشگاه سیستان و بلوچستان برگزار شد.

این نشست با شرکت اعضای کانون‎های مهدویت دانشگاه‌های زاهدان و نیز با حضور حجت‎الاسلام رضوی‌دوست، مدیر علمی این نشریه در محل سالن کنفرانس دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشکده مهندسی شهید نیکبخت دانشگاه سیستان و بلوچستان برگزار شد.

این نشست به منظور معرفی کمی و کیفی نشریه، تبیین برنامه‎ها و اهداف نشریه تخصصی مهدویت، آشنایی با اعضای هیئت تحریریه این نشریه و نیز تقسیم مسئولیت‌ها بین آن‌ها برگزار شد.

دانشجو وزیر فرهنگ و ارشاد فرهنگ و ارشاد نشست وزیر با دانشجویان

اعلام شرایط پرداخت تسهیلات رفاهی به دانشجویان استعداد درخشان

برگزاری مراسم آغاز سال تحصیلی باحضور رئیس جمهور در دانشگاه تهران

برنامه درسی « مبارزه با مواد مخدر» تصویب شد

رقابت در جشنواره فرهنگی دانشگاهیان علوم پزشکی از اول آبان آغاز شد

دانشجویان قهرمانان ورزشی پاداش می گیرند

دانشجویان در انتظار وام شهریه / دولت وام ۵۵ میلیاردی را اختصاص نداد

تمدید مهلت ثبت‌نام بیستمین دوره ازدواج دانشجویی

ابلاغ برنامه «دانشگاه عاری از دخانیات» ماه آینده

دانشجویان کارت هدیه می گیرند

نامه معاون وزیر علوم به دانشگاه‌ها درخصوص سنوات دانشجویان

پاسخ رئیس سازمان امور دانشجویان به دانشجویان معترض تربیت مدرس

افزایش وام ازدواج دانشجویی/ افزایش حداقلی قیمت غذا

برای اولین بار در کشور؛ خرید تمام آنلاین بلیط پرواهای خارجی برای دانشجویان

ثبت نام بیش از ۲ هزار زوج در مراسم ازدواج دانشجویی

اسکان دانشجویان خوابگاهی دانشگاه علامه از ۲۵ شهریور

اخبار روزنامه ها