عدم امکان مهمانی و انتقال برای انصرافیهای دانشجو و ثبت‌نام مشروط

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشجوییارسال شده در   25 دی 1391-14 January 2013بازدید 869


عدم امکان مهمانی و انتقال برای انصرافیهای دانشجو و  ثبت‌نام مشروط


مدیر کل امور دانشجویان داخل با اشاره به ثبت نام مشروط دانشجویان منصرف متقاضی بازگشت به تحصیل در نیمسال دوم سال تحصیلی جاری، اعلام کرد که امکان مهمانی یا انتقال برای این دانشجویان وجود ندارد.

پرتال دانشگاهی به نقل از محمد حسن یوسفی در گفتگو با خبرنگار مهر، ‌اضافه کرد: تعدادی از منصرفین از تحصیل که در دی ماه 90 و شهریورماه 91 در سامانه بازگشت به تحصیل دانشجویا انصرافی، ثبت نام کرده بودند در مهرماه 91 به دانشگاههای آزاد اسلامی، پیام نور، جامع علمی کاربردی، فنی و حرفه ای همچنین موسسات غیردولتی معرفی شدند.

وی گفت: دسته بیشتری از این دانشجویان که تعدادشان به 7 هزار نفر می رسد و معدل کلشان زیر 15 بود، پس از بررسیهای لازم به چند دسته تقسیم شده و جهت ثبت نام در نیمسال دوم سال تحصیلی جاری به دانشگاههای مذکور معرفی شدند.

به گفته یوسفِی، آن دسته از متقاضیانی که قبلاً در دانشگاههای دولتی یا موسسات غیردولت مشغول به تحصیل بوده اند، توسط اداره کل دانشجویان داخل در موسسات غیردولتی، دانشگاه آزاد یا پیام نور جایابی شدند.

مدیر کل امور دانشجویان داخل درباره انتخاب محل تحصیل این دانشجویان اظهار داشت: انتخاب محل تحصیل این متقاضیان بر اساس رشته تحصیلی و محل سکونتشان صورت گرفته و برای این دانشجویان پس از آغاز به تحصیل، امکان انتقال و میهمانی وجود ندارد.

یوسفی با اشاره به تحصیل مشروط دانشجویان انصراف از تحصیل، ادامه داد: این متقاضیان به صورت مشروط در محلهای مشخص شده ثبت نام می شوند و ادامه تحصیل آنان منوط به دریافت تاییدیه تحصیلی توسط موسسه یا دانشگاه مقصد از دانشگاه مبدا است، در صورتیکه مدارکشان از سوی دانشگاه مبدا تایید شود ادامه تحصیل خواهند و در غیر این صورت، از تحصیل منع خواهند شد.

وی درباره زمان ثبت نام منصرفان از تحصیل، خاطرنشان کرد: طبق مکاتبات صورت گرفته، دانشجویان منصرف از تحصیل برای بازگشت به تحصیل در سامانه مربوطه ثبت نام کرده اند، طی ده روز آینده از طریق کد رهگیری که دارند می توانند محلی را که برای تحصیلشان مشخص شده است پیگیری کنند.


دانشجو ثبت نام دانشجو دانشجوی انصرافی

اعلام شرایط پرداخت تسهیلات رفاهی به دانشجویان استعداد درخشان

برگزاری مراسم آغاز سال تحصیلی باحضور رئیس جمهور در دانشگاه تهران

تمدید مهلت ثبت‌نام بیستمین دوره ازدواج دانشجویی

برنامه درسی « مبارزه با مواد مخدر» تصویب شد

رقابت در جشنواره فرهنگی دانشگاهیان علوم پزشکی از اول آبان آغاز شد

دانشجویان قهرمانان ورزشی پاداش می گیرند

دانشجویان در انتظار وام شهریه / دولت وام ۵۵ میلیاردی را اختصاص نداد

ابلاغ برنامه «دانشگاه عاری از دخانیات» ماه آینده

دانشجوی دانشگاه ارومیه به دلیل مسمویت دارویی فوت شد

دانشجویان کارت هدیه می گیرند

نامه معاون وزیر علوم به دانشگاه‌ها درخصوص سنوات دانشجویان

پاسخ رئیس سازمان امور دانشجویان به دانشجویان معترض تربیت مدرس

افزایش وام ازدواج دانشجویی/ افزایش حداقلی قیمت غذا

برای اولین بار در کشور؛ خرید تمام آنلاین بلیط پرواهای خارجی برای دانشجویان

ثبت نام بیش از ۲ هزار زوج در مراسم ازدواج دانشجویی

اخبار روزنامه ها