آغاز بیست و هشتمین جشنواره قرآن کریم دانشجویان از نیمه دوم بهمن

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشجوییارسال شده در   16 بهمن 1391-04 February 2013بازدید 1223آغاز بیست و هشتمین جشنواره قرآن کریم دانشجویان از نیمه دوم بهمن
مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات وفناوری، زمان آغاز بیست و هشتمین جشنواره سراسری قرآن کریم دانشجویان را نیمه دوم بهمن ماه 91 ذکر کرد.


پرتال دانشگاهی به نقل از گزارش ایرنا براساس اعلام روز دوشنبه دفتر امور فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، ˈجلیل داراˈ اظهار داشت: آیین نامه بیست و هشتمین جشنواره سراسری قرآن کریم دانشجویان پس از تدوین به دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی غیر دولتی - غیر انتفاعی ابلاغ شده است و این رقابت ها میان دانشجویان مقاطع مختلف کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری برگزار خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: براساس آیین نامه، زمان برگزاری مرحله دانشگاهی نیمه دوم بهمن ماه اعلام شده است که بر این اساس دانشگاه ها به شرط اینکه نتایج را تا 20 اسفندماه به دبیرخانه مسابقات ارسال کنند می توانند مسابقات خود را در هفته اول اسفند ماه نیز به اجرا بگذارند.

به گفته دارا، در این دوره از مسابقات علاوه بر دانشگاههای دولتی، دانشگاه های غیر انتفاعی و غیر دولتی که مجوز دریافت سرانه فرهنگی دارند و نیز دانشگاههای فنی و حرفه ای کشور نیز امکان حضور دارند.

وی یادآور شد: برگزاری مسابقات حفظ ، تلاوت و مفاهیم قرآن کریم دانشجویان از جمله برنامه‌های دیرپایی است که در حوزه ترویج آموزه های دینی و قرآنی در دانشگاه‌ها به منظور فراهم آوردن زمینه‌ای جهت انس بیش از پیش دانشجویان با کلام انسان‌ساز الهی و مفاهیم تعالی بخش آن و همچنین نشر و بسط فضای معنوی و عطرآگین قرآن در محیط دانشگاهی همواره مورد اهتمام متصدیان و مسوولان فرهنگی دانشگاه‌ها بوده است.

بیست و هشتمین مسابقات سراسری قرآن کریم دانشجویان در پنج بخش شفاهی، کتبی، پژوهشی، ادبی و هنری برگزار می شود و دانشجویان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به نشانی اینترنتی www.quranmsrt.ir مراجعه کنند.جشنواره قران دانشجویی جشنواره قران

اعلام شرایط پرداخت تسهیلات رفاهی به دانشجویان استعداد درخشان

برگزاری مراسم آغاز سال تحصیلی باحضور رئیس جمهور در دانشگاه تهران

تمدید مهلت ثبت‌نام بیستمین دوره ازدواج دانشجویی

برنامه درسی « مبارزه با مواد مخدر» تصویب شد

رقابت در جشنواره فرهنگی دانشگاهیان علوم پزشکی از اول آبان آغاز شد

دانشجویان قهرمانان ورزشی پاداش می گیرند

دانشجویان در انتظار وام شهریه / دولت وام ۵۵ میلیاردی را اختصاص نداد

ابلاغ برنامه «دانشگاه عاری از دخانیات» ماه آینده

دانشجویان کارت هدیه می گیرند

نامه معاون وزیر علوم به دانشگاه‌ها درخصوص سنوات دانشجویان

پاسخ رئیس سازمان امور دانشجویان به دانشجویان معترض تربیت مدرس

افزایش وام ازدواج دانشجویی/ افزایش حداقلی قیمت غذا

برای اولین بار در کشور؛ خرید تمام آنلاین بلیط پرواهای خارجی برای دانشجویان

ثبت نام بیش از ۲ هزار زوج در مراسم ازدواج دانشجویی

اسکان دانشجویان خوابگاهی دانشگاه علامه از ۲۵ شهریور

اخبار روزنامه ها