اعلام کاروان بندی نهایی دانشجویان عمره گزار

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشجوییارسال شده در   10 اسفند 1391-28 February 2013بازدید 1261اعلام کاروان بندی نهایی دانشجویان عمره گزارمعاون اجرایی و اعزام ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان گفت: کاروان بندی نهایی دانشجویان متاهل عمره گزار انجام و اطلاعات کامل آن در سایت لبیک اعلام شده است.به پرتال دانشگاهی به نقل از در دانشگاه ها، ˈمحمد زارعˈ افزود: آن دسته از زائرانی که از تاریخ اعزام خود با خبر شده اند باید بر اساس قیمت های اعلام شده در کاروان بندی نسبت به تکمیل موجودی حساب خود اقدام کنند.

وی از دانشجویان متاهل عمره گزار خواست پس از تکمیل موجودی حساب خود، به منظور جلوگیری از بسته شدن حساب، مبلغ 10 هزار تومان بیشتر واریز کنند.

زارع با بیان اینکه مبالغ اعلام شده بر اساس ایستگاه های پروازی و زمان اعزام متغیر است، یادآور شد: عمره های نوروزی نسبت به سایر ایام از قیمت بالاتری برخوردار است.** برگزاری کلاس های آنلاین ویژه عمره دانشجویی

پرتال دانشگاهی به نقل از گزارش ایرنا، دانشجویان عمره گزار برای شرکت در کلاس های آنلاین ویژه عمره دانشجویی می توانند به نشانی zaer.hajj.ir‏ مراجعه کنند.

آموزش مجازی به زائران عمره گزار دانشجو با همکاری بعثه مقام معظم رهبری از پنجم اسفندماه در سامانه آموزش مجازی زائر آغاز شده است.

آموزش مجازی به عمره گزاران دانشجو در دو قالب آنلاین و آفلاین و با موضوعات اسرار حج و عمره، معارف، تاریخ اسلام، احکام عمومی، احکام ویژه عمره، آشنایی با عقاید و مسائل وهابیت، مهدویت، آشنایی با قرآن، عفاف و حجاب برگزار می شود و بسته های آموزشی نیز قابل دریافت خواهد بود.

برنامه های دوره اول آموزش مجازی تا 11 اسفندماه در پایگاه اینترنتی zaer.hajj.ir ارائه می شود و مراحل بعدی از طریق سایت لبیک اعلام خواهد شد.کاروان دانشجویی عمره دانشجویی ثبت نام عمره دانشجویی

اعلام شرایط پرداخت تسهیلات رفاهی به دانشجویان استعداد درخشان

برگزاری مراسم آغاز سال تحصیلی باحضور رئیس جمهور در دانشگاه تهران

تمدید مهلت ثبت‌نام بیستمین دوره ازدواج دانشجویی

برنامه درسی « مبارزه با مواد مخدر» تصویب شد

رقابت در جشنواره فرهنگی دانشگاهیان علوم پزشکی از اول آبان آغاز شد

دانشجویان قهرمانان ورزشی پاداش می گیرند

دانشجویان در انتظار وام شهریه / دولت وام ۵۵ میلیاردی را اختصاص نداد

ابلاغ برنامه «دانشگاه عاری از دخانیات» ماه آینده

دانشجوی دانشگاه ارومیه به دلیل مسمویت دارویی فوت شد

دانشجویان کارت هدیه می گیرند

نامه معاون وزیر علوم به دانشگاه‌ها درخصوص سنوات دانشجویان

پاسخ رئیس سازمان امور دانشجویان به دانشجویان معترض تربیت مدرس

افزایش وام ازدواج دانشجویی/ افزایش حداقلی قیمت غذا

برای اولین بار در کشور؛ خرید تمام آنلاین بلیط پرواهای خارجی برای دانشجویان

ثبت نام بیش از ۲ هزار زوج در مراسم ازدواج دانشجویی

اخبار روزنامه ها