حمایت از پژوهش‌های دانشجویی در دانشگاه آزاد جم

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشجوییارسال شده در   13 اسفند 1391-03 March 2013بازدید 956

حمایت از پژوهش‌های دانشجویی در دانشگاه آزاد جمرئیس دانشگاه آزاد اسلامی جم از حمایت از پژوهش‌های دانشجویی دانشگاه آزاد جم خبر داد.


پرتال دانشگاهی به نقل از گزارش خبرگزاری فارس از جم، محمد کارگر در آیین تجلیل از دانشجویان ممتاز شهرستان جم اظهار داشت: در اسلام تأکید زیادی بر گسترش علم و دانش شده و بر کسب علم در دورترین نقاط تأکید شده است.

وی ادامه داد: گسترش و توسعه مراکز علمی و دانشگاهی امر مهم و ارزشمندی است که همه باید برای رشد و توسعه علمی منطقه اهتمام ورزیم.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی جم از افزایش سطح کیفیت تحصیل در دانشگاه آزاد جم خبر داد و خاطرنشان کرد: این امر در واقع مهم‌ترین اولویت مسئولان دانشگاه است و انتظار داریم در این مسیر به اهداف موردنظر برسیم.

کارگر تصریح کرد: حمایت از پژوهش‌های دانشجویی و تلاش برای ارتقای سطح علمی دانشجویان و اساتید مورد تأکید قرار دارد و در این مسیر از هیچ تلاشی فروگذار نمی‌کنیم.

وی اضافه کرد: گسترش فرهنگ ارزشی و تقویت فرهنگ ایثار و شهادت در این مجموعه مورد تأکید قرار دارد و تاکنون گام‌های ارزشمندی برای این مسئله برداشته‌ایم.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی جم از راه‌اندازی ستاد شاهد و ایثارگر در دانشگاه آزاد اسلامی جم خبر داد و افزود: ستاد شاهد و ایثارگر به منظور هماهنگی، ایجاد تسهیلات، پیگیری و رفع مشکلات دانشجویان در این دانشگاه راه‌اندازی شده است.

کارگر افزود: تقویت بنیه علمی، ارائه تسهیلات رفاهی و آموزشی، حل مشکلات و موانع، ایجاد هماهنگی و همکاری بین دانشجویان ایثارگر و شاهد، برگزاری اردوهای تفریحی ـ زیارتی، برپایی کارگاه‌های آموزشی، معرفی دانشجویان ایثارگر و شاهد نمونه از اهداف راه‌اندازی ستاد شاهد و ایثارگر در مرکز جم است.

رئیس دانشگاه آزاد ضمن تقدیر از حضور همه مسئولان و دانشجویان ابراز داشت: بی‌تردید حضور فرماندار جدید و امام جمعه به‌ عنوان پرچم‌داران این انقلاب در شهرستان جم موجب رحمت و وحدت خواهد بود و امیدوار هستیم با تلاش دسته‌جمعی به اهداف موردنظر برسیم.

وی در پایان یادآور شد: دانشجویان این دانشگاه با الهام از زندگی‌نامه شهدا آمادگی کامل همکاری در همه عرصه‌های اجتماعی را دارند.پژوهش های دانشجویی حمایت از دانشجو دانشگاه جم

اعلام شرایط پرداخت تسهیلات رفاهی به دانشجویان استعداد درخشان

برگزاری مراسم آغاز سال تحصیلی باحضور رئیس جمهور در دانشگاه تهران

برنامه درسی « مبارزه با مواد مخدر» تصویب شد

رقابت در جشنواره فرهنگی دانشگاهیان علوم پزشکی از اول آبان آغاز شد

دانشجویان در انتظار وام شهریه / دولت وام ۵۵ میلیاردی را اختصاص نداد

دانشجویان قهرمانان ورزشی پاداش می گیرند

ابلاغ برنامه «دانشگاه عاری از دخانیات» ماه آینده

دانشجویان کارت هدیه می گیرند

نامه معاون وزیر علوم به دانشگاه‌ها درخصوص سنوات دانشجویان

پاسخ رئیس سازمان امور دانشجویان به دانشجویان معترض تربیت مدرس

افزایش وام ازدواج دانشجویی/ افزایش حداقلی قیمت غذا

برای اولین بار در کشور؛ خرید تمام آنلاین بلیط پرواهای خارجی برای دانشجویان

ثبت نام بیش از ۲ هزار زوج در مراسم ازدواج دانشجویی

اسکان دانشجویان خوابگاهی دانشگاه علامه از ۲۵ شهریور

برنامه وزارت علوم برای ترویج کرسی‌های آزاد اندیشی

اخبار روزنامه ها